Autópálya - rendőrség
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Köln, Németország; 2021 Az autópálya – rendőrség aktívabb, mint valaha. Ellenfeleik gyorsak és veszélyesek. Semir Gerkhan és kollégái nap, mint nap az életüket kockáztatva mindent elkövetnek, hogy megóvják a civil közösség életét. Akció, krimi és rengeteg összekuszálódott szál, amit ki kell bogozni. A döntés a tiéd, hogy mihez kezdesz vele. Itt lehetsz rendőr vagy más szakmával rendelkező, állhatsz a rosszak oldalán vagy a jók mellé, akár még gyermek szerepébe is bújhatsz. Karakterednek csak a képzelet szab határt. Kedves Idegen számunkra nagy öröm, hogy ide tévedtél. Ez azt jelenti, hogy komolyan érdekel szerepjátékunk. Ha jól ismered a sorozatot és rajongsz érte akkor közöttünk a helyed. Nem kötelező a sorozatból választanod, lehet saját is. Hozd a barátodat és alkossatok egy párost akár. Egy kérésünk van csupán. Mielőtt játszani kezdesz olvasd el a világunk leírását és a szabályzatot, hogy tisztában légy a mi történt és mit kell betartanod. Amit kínálunk családias hangulat, segítőkész staff és megannyi kaland. Nézz hát szét és foglald el a téged megillető helyet. a Staff
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Vas. Márc. 31, 2024 10:56 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Sarah Jane keresettjei
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Okt. 02, 2019 4:21 pm

» Alexander Kranich
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Alexander Kranich Pént. Dec. 29, 2017 10:31 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Világunk leírása
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Isolde Maria Schrankmann Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Kész vagyok
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:54 am

» Mark Alexander Kranich
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Léonard Dupont
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Isolde Maria Schrankmann Csüt. Júl. 07, 2016 9:43 pm

» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Saskia Seidel Csüt. Júl. 07, 2016 9:31 pm

» A remény csillogása (18+) - zack&sarah
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Júl. 06, 2016 10:52 pm

» Se veled se nélküled - zack & sarah
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:13 pm

» Másnapok és másállapotok melinda&sarah
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:12 pm

» Néhány fontosabb dolog
Dr. Sarah J. Williams Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Jún. 25, 2016 9:11 pm

Statisztika

csoport
hölgy
úr
rendőrség
6
1
egészségügy
1
0

 

 Dr. Sarah J. Williams

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

Dr. Sarah J. Williams Empty
TémanyitásTárgy: Dr. Sarah J. Williams   Dr. Sarah J. Williams EmptyCsüt. Júl. 30, 2015 1:54 am


Dr. Sarah J.

Williams



Név: Sarah Jane Williams
Becenév: Sarah, Ginny, de így csak egyvalaki hív
Életkor: 32
Születési hely, idő: Los Angeles, USA; 1983. július 16.
Nem:
Foglalkozás: igazságügyi szakorvos
Hobbi: versenyzés, a lányom nevelése ha itt lenne
Társ: jelen pillanatban nincs
Párkapcsolat: egyedülálló/elvált


~Family~

Anya: Zoe Williams, 56, mostanra megromlott, mert hozzámentem Zack-hez és szültem neki egy gyereket
Apa: George Williams, 58, hol ilyen-hol olyan. Mikor jó hangulatban volt imádott, ha pedig nem volt kedve hozzám felém sem nézett. Megütni mondjuk sosem ütött meg.
Testvér: nincs
Egyéb: Zack Reynolds, 35 év, teljes szívemből gyűlölöm, mert elvette tőlem a lányomat, vagyis azt hiszem, de fogalmam sincs mit éreznék, ha újra találkoznánk
Hope Williams, 13 év, imádom őt, pedig 10 éve, hogy elragadta tőlem az apja


~My life~

Hogy mi is történt velem? Ha végigolvasod, a sztorimat azt kívánod bárcsak ne lettél volna ilyen kíváncsi rá. Átlagos családba születtem első és egyetlen gyermekként. Mindenki boldog volt főleg apám, mert ő kislányt szeretett volna. Hozzáteszem a testvéreinek fiaik voltak. Én a mai napig nem tudom eldönteni, hogy gyereknek volt jó lenni vagy felnőttnek. Azt hiszem egyiknek sem. Vagyis amíg egy gyermek nem fogja fel a körülötte történő rosszat addig nagyon jó!
Teljes volt a boldogság egészen két éves koromig, míg el nem váltak. Hogy mi történt? Fogalmam sincs. Anyám sosem mesélt róla. Most már meg is értem, hogy miért hallgatta előlem az egész történet. Szóval az egész kisgyerekkorom rosszaságból állt. Minden ostobaságban benne voltam. Gyerekként élveztem a meséket és mindent, ami hozzá jár.
Azonban ennek az egészen volt rossz oldala is. Mindig én kaptam a pofonokat „Te vagy az idősebb!” címszó alatt. Akkor döntöttem el, hogy ha nekem valaha is lesz, gyerekem biztosan nem fogok hozzá így állni. Emlékszem nagyon sírtam mikor betettek egy autóba és el akartak vinni. Ne kérdezd miért!
Ahogy teltek múltak az idők meg akartam ismerni apám. Meg is történt! Én boldog voltam, hogy tudom ki ő és láthatom végre. Ő ígérte, hogy jön aztán vagy jött, vagy sem. Én pedig szomorú voltam, mikor a századik ígéret után sem jött értem, hogy egy kicsit vele lehessek. Végül már ne érdekelt a dolog.
Még rémlik, hogy miután nagyanyám meghalt rá egy évre bekerültem a kórházba. Akkor döntöttem el, hogy orvos leszek. Nagyon tetszett a dolog és élveztem segíteni a nővérkéknek is a bent tartózkodásom alatt. Ám ami ezután történ senkinek sem kívánom!
Talán tizenöt-tizenhat lehettem, mikor az életem fenekestől felfordult. Sorra haltak meg mellőlem az emberek. Nagybátyám, nagyapám, két nagyon jó barátnőm, a kislány, akit örökbe akartam fogadni, majd apám. Évente egy vagy két ember! Kezdtem balszerencsésnek érezni magam.
Fiatal voltam és a rengeteg fájdalom felhalmozódott bennem. Ekkor lépett be az életembe az a fiú, aki mellettem állt a gyász időszakában. Teljesen belehabarodtam, majd tizenkilenc éves fejjel hozzámentem és megszültem az első és egyetlen kislányunkat Hope-t. Anyámmal nagyon összevesztem. Azóta sem tartjuk a kapcsolatot.
A kálvária azonban itt nem ért véget. A lányom születése miatt halasztottam egy évet az orvosin, amit nem bántam meg még most sem. Dolgoztam, hogy ki tudjam fizetni a tandíjat, miközben neveltem a gyerekemet és vezettem egy háztartást.
Hope három éves volt, mikor az apja hirtelen felszívódott a kicsivel együtt. Csupán egy üzenet állt a hűtőn: „Ne keress minket! Soha nem fogsz megtalálni! A lányod majd azt gondolja, hogy meghaltál!” Teljesen összetörtem. Nem volt semmihez kedvem jó pár napig!
A legjobb barátnőm állított talpra. Tulajdonképpen neki köszönhetek mindent. Ő tudja nagyon jól, hogy milyen elveszíteni valakit! Andrea Engelhardt ugyanolyan meggyötört ember, mint én. Hiába idősebb tőlem.
Most pedig mi vagyok? Egy megtört lélek, aki az elmúlt tíz évben elvégezte az orvosit és kutakodott a lánya után. Mindhiába. Nem találtam még meg őt. De bizakodom. Ugyanakkor az utcán folyamatos támadásoknak vagyok kitéve. Fogalmam sincs, hogy ki és miért akar eltenni láb alól, de sosem úszom meg egy lövés vagy szúrás nélkül a bevásárlásokat. Szerencsére az asszisztensem ilyenkor a segítségemre van.



~I’m a…~

Jellem: sokan azt mondják, bátor vagyok és kitartó. Ugyanakkor én inkább úgy jellemezném magam, hogy visszahúzódó és csendes ember volnék. Néha már félénk. Viszont, ami a szívemen az a számon. A versenyzésben sem sokat beszélek, csupán rálépek a gázra. Apropó sokan mondták már, hogy szerencsés vagyok.
Kinézet: nem mondhatom magam a legszebb nőnek a világon. Viszonylag alacsony vagyok. A magassarkú néha segít rajtam, hogy nagyobb lehessek. A szemeim színe világoskék. Sokat segítenek, hogy elüldözzék az embereket mellőlem. A hajam barna hosszú. Ezzel az összeállítással ki is tűnök az emberek közül. Ruhában külön stílusom van. Néha napján megakad egy csinosabb ruha, máskor farmer és valami egyszerű felső. De általában fehérben látnak.
Félelmek:
★ soha nem látom újra a lányomat
★ újra találkozni Zack-el
Erőssége(i):
★ jól bánok a kardokkal, késekkel
★ jó sofőr vagyok
★ nagyon jó vagyok autóversenyzésben
Gyengesége(i):
★ a lányom
★ a sebesség


~Other~

Személyes tárgya(i): a nyakláncom, amit apámtól kaptam és a kislányom babakori cipője, a jegygyűrűm és a karikagyűrűm, melyet a láncomra fűzte fel
Különleges ismertetőjegye(i): a testemet különféle hegek borítják. Az elmúlt 10 év eredményei, a hasam jobb oldalán látható egy csillag tetoválás
Szolgálati autó: egy 1970-es kék Dodge Charger, a hátulján 2 db fehér csíkkal
Avatár alany: Kelli Williams


Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Isolde Maria Schrankmann
főállamügyész
Isolde Maria Schrankmann


Hozzászólások száma : 46
Age : 59
Lakhely : Berlin
Foglalkozás : államügyész
Rang : főállamügyész

Dr. Sarah J. Williams Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Sarah J. Williams   Dr. Sarah J. Williams EmptyPént. Júl. 31, 2015 6:14 pm


Kedves Sarah!



Örülök, hogy te is a csapat tagja leszel. Sajnálom, hogy eddig ilyen életed volt. Remélem egyszer megtalálod az igaz szerelmet és a kislányodat. Jó ember vagy, megérdemled a boldogságot. Karakterlapod elfogadva, mehetsz játszani. Smile Próbáld ki a versenypályát. Very Happy


Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
 
Dr. Sarah J. Williams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hogyan rúgjunk be Sarah módra - Avagy egy hatalmas buli kezdete - tina&melinda&sarah/&zack/
» Hope Williams
» Sarah Jane keresettjei
» zack&sarah - felcsillan a remény
» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Autópálya - rendőrség :: Karaktereink :: My story... :: Hölgyek-
Ugrás: