Autópálya - rendőrség
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Köln, Németország; 2021 Az autópálya – rendőrség aktívabb, mint valaha. Ellenfeleik gyorsak és veszélyesek. Semir Gerkhan és kollégái nap, mint nap az életüket kockáztatva mindent elkövetnek, hogy megóvják a civil közösség életét. Akció, krimi és rengeteg összekuszálódott szál, amit ki kell bogozni. A döntés a tiéd, hogy mihez kezdesz vele. Itt lehetsz rendőr vagy más szakmával rendelkező, állhatsz a rosszak oldalán vagy a jók mellé, akár még gyermek szerepébe is bújhatsz. Karakterednek csak a képzelet szab határt. Kedves Idegen számunkra nagy öröm, hogy ide tévedtél. Ez azt jelenti, hogy komolyan érdekel szerepjátékunk. Ha jól ismered a sorozatot és rajongsz érte akkor közöttünk a helyed. Nem kötelező a sorozatból választanod, lehet saját is. Hozd a barátodat és alkossatok egy párost akár. Egy kérésünk van csupán. Mielőtt játszani kezdesz olvasd el a világunk leírását és a szabályzatot, hogy tisztában légy a mi történt és mit kell betartanod. Amit kínálunk családias hangulat, segítőkész staff és megannyi kaland. Nézz hát szét és foglald el a téged megillető helyet. a Staff
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Sarah Jane keresettjei
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Okt. 02, 2019 4:21 pm

» Alexander Kranich
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Alexander Kranich Pént. Dec. 29, 2017 10:31 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Világunk leírása
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Isolde Maria Schrankmann Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Kész vagyok
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:54 am

» Mark Alexander Kranich
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Léonard Dupont
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Isolde Maria Schrankmann Csüt. Júl. 07, 2016 9:43 pm

» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Saskia Seidel Csüt. Júl. 07, 2016 9:31 pm

» A remény csillogása (18+) - zack&sarah
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Júl. 06, 2016 10:52 pm

» Se veled se nélküled - zack & sarah
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:13 pm

» Másnapok és másállapotok melinda&sarah
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:12 pm

» Néhány fontosabb dolog
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Jún. 25, 2016 9:11 pm

Statisztika

csoport
hölgy
úr
rendőrség
6
1
egészségügy
1
0

 

 Tina & Sarah & Saskia - Az első nap

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Saskia Seidel

Saskia Seidel


Hozzászólások száma : 11
Age : 37
Lakhely : • Köln
Foglalkozás : • nyomozó
Rang : • hadnagy
* : Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Tumblr_o1511afb271tltwqqo2_250

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptySzomb. Nov. 21, 2015 12:45 pm

***


A hozzászólást Saskia Seidel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 21, 2015 1:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Saskia Seidel

Saskia Seidel


Hozzászólások száma : 11
Age : 37
Lakhely : • Köln
Foglalkozás : • nyomozó
Rang : • hadnagy
* : Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Tumblr_o1511afb271tltwqqo2_250

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptySzomb. Nov. 21, 2015 12:50 pm


The first day, it's a new beginning!
To: Tina & Sarah


Amikor az emberek első napjukat töltik az új munkahelyükön, mindig kicsit aggódva gondolnak az elkövetkezendő időre, hiszen a megszokott kerékvágásból, az addig mindennapok szürkeségéből, valami egészen újba, eddig felfedezetlen és ismeretlen szituációban találják magukat. Bevallom őszintén, hogy bennem is megmozdult egy kicsit a félelem, hiszen egy teljesen idegen helyre kértem át magam, ahol nincsenek ismerős arcok, régi barátok, itt nincs a nevelőapám óvó pillantása. Egy kicsit hiányzik, hiszen ő az életem legbiztosabb pontja és most, hogy nélküle próbálok meg érvényesülni, kicsit elbizonytalanodtam.
- Képes vagy rá! - húztam ki magam, majd bezártam a kocsim ajtaját a hátam mögött és elindultam a parkolóból befelé, vélhetően abba az irányba, ahol a bejárat található.

Sohasem dolgoztam még autópályarendőrökkel ilyen szinten együtt, de mindig is csodáltam a munkásságukat, kitartásukat és odaadásukat, amit egy - egy ügy kapcsán tanúsítani tudtak. Ők igazi rendőrök, akik arra tették fel az életüket, hogy mások életét biztonságban tudják, védjék és óvják. Hatalmas épület előtt találom magam, ahol hivatali autók sokaságán kell átvágnom, hogy az bejárathoz érhessek, amit egy üvegajtó választ el a külvilág zajától. Ahogy belépek, megüt engem a csend. Aprócska nesz, ami innen - onnan kiszűrődik, a portán pedig egy mosolygós lány üdvözöl, aki afelől érdeklődik, hogy miben segíthet nekem. Ami azt illeti, egyenlőre elég sok mindenben.
- Üdvözlöm! - biccentek én is mosolyogva a lányra, majd a zsebemből előveszem a szolgálati jelvényem, hogy igazolni tudjam a kilétem számára. - Saskia Seidel vagyok, azt hiszem mától pedig kollégák. - fűzöm hozzá a bemutatkozásomhoz, amit a lány egy kedves pillantással viszonoz és közli, hogy azonnal kerít valakit, aki az irodámhoz kísér, majd zavarában hozzáteszi nekem: " hadnagy asszony ". Nem szeretem ezt hallani, úgy értem persze ez a rangom, de attól még ugyanolyan ember vagyok, mint bárki más és nem érzem úgy, hogy az egyenruha végeláthatatlan magaslatokba emelve. Igaz, van az a szituáció, amikor az embernek meg kell követelnie, hogy a beosztásához méltóan bánjanak vele, de ez most nem az a helyzet. Elmélkedésem közepette egy magas, mosolygós férfi kér meg, hogy kövessem őt, aki hosszú folyosókon át szegődik társaságomul, egészen addig, míg az irodámhoz nem érünk. Azt hiszem már vártak, hiszen a nevem ott díszeleg az ajtón és mire hálásan megköszönném az úriembernek, hogy idáig kísért, döbbentem veszem észre, hogy már sehol sincs. Így aztán nem marad más hátra, mint hogy birtokba vegyem az ízlésesen berendezett helységet, amely azt hiszem jó időre majd a második otthonomként fog szolgálni számomra. Ismét a gondolataimba révedek, amikor is kedves kopogtatásra kapom fel a fejemet.
- Szabad! - szólok ki, hogy bárki is keres, egészen nyugodtan térjen be hozzám.

words: xxx | note: Remélem tetszeni fog. Smile | music: One Republic - I Lived



A hozzászólást Saskia Seidel összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 27, 2016 5:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Christina Engelhardt

Christina Engelhardt


Hozzászólások száma : 30
Age : 38
Lakhely : Köln
Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* : Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Aracely-Arambula-BW-233x300

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptySzer. Nov. 25, 2015 10:37 am



Christina & Sarah & Saskia





Reggel a sietségem ellenére megint sikerült elkésnem. Tudom, hogy a sokadik a sorban, de nem tehetek róla. Tom is valahogy így késhetett el mindig csak neki mínusz három gyerekkel kevesebbek voltak az ügyes bajos dolgai. Néha azt kívánom, hogy bár még mindig aludhatnék tíz óráig, de a gyereknevelést soha nem cserélném le. Főleg, ha beverhetem Melinda képet – itt jegyezném meg, hogy képletesen szólva.
Ahogy beértem az őrsre mindenki susmusolt, felpezsdült az élet. Kérdőn pillantottam végig a többieken, majd Susanne asztalánál meg is álltam. Egy darabig álltam és vártam, mert tudom, hogy úgy sem fogja magában tartani. Túl jól ismerem már ahhoz.
- Na, jó kérlek, mondd, el mi folyik itt! El akarod mondani! Tudom, hogy meg akarod osztani velem! – vigyorogtam rá a szokásos módszeremmel.
Hamarosan meg is tudtam tőle, hogy új kolléga érkezik és nem is akármilyen. Egy hadnagy. Nocsak, a főnök végre belátta, hogy túl kevesen vagyunk? Ami azt illeti, én leszek az első, akivel megismerkedik. Újra elvigyorodtam. Alig várom! Tudom, hogy nem lesz kispályás, de gondolom azért belevaló nő lesz, ha már itt vállalt munkát nálunk.
Az irodámba sétáltam, majd ledobtam a kabátomat. Az asztalomhoz ülve a lábaim azon kötöttek ki és kutakodni kezdtem jó szokásomhoz híven. Melinda vizsgázik így van egy kis nyugim, de elég unalmasnak is ígérkezik a nap. Ebédidőben leszlalomoztam Sarah-hoz a hullaházba. A büfé felé irányítottuk magunkat.
Mindig csodálkoztam ezen a nőn, hogy sosem vette át sem a ruhája, sem pedig a haja vagy a bőre a formalin szagát. Fogalmam sincs, hogyan csinálja.
Ebéd után rávettem, hogy menjünk be az új kolleginához. Egy pillanatra foglalt le Hotte. Pontosan addig, míg Sarah kopogtatott, s máris bent voltunk az irodában. Körbenéztem és egy kicsit mérges is lettem a főnökre. Nekem miért nem lehet ilyen irodám? Hirtelen Sarah megvető pillantásával találkoztam, amire vicces arcot vágtam.
- Bocs a bunkóságomért! Christina Engelhardt vagyok! – nyújtottam a kezem – A szúrós szemű pedig… szóval a patológusunk! – mutogattam barátnőm felé – Ugye Bonrath nem volt szemtelen veled. Be sem mutatkozott mi? Az a pálcika fickó, aki idekísért. Már megint sokat dumáltam, amit általában nem szoktam ez Sarah reszortja – mosolyodtam el.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptyHétf. Nov. 30, 2015 10:54 pm

Saskia & Tina & Sarah






A reggelem a szokásos módon kezdődött: gyerek nélkül, de tele gyűlölettel. Még mindig csak gyűlölni tudom Zack-et, amiért képes volt így elragadni tőlem a lányomat. Vajon mit mondhatott neki rólam? Él e még? Gyorsan elhessegettem a gondolataimat. Bizton állíthatom, hogy Hope él még. A szívem mélyén érzem.
Persze az őrsön senki sem tud arról, hogy milyen céllal is érkeztem Németországba. Egyetlen ember kivétel ez alól. A legjobb barátnőm Andrea, aki segíteni szeretne azzal, hogy a testvéreit ráállítja az ügyre, de nem lehet! Ezt a csatát nekem kell megvívnom.
Miután beérkeztem a munkahelyemre azt hittem megihatom a kávémat, azonban Semir kérte a segítségemet így neki is láttam a dolognak. A doppingszeremet pedig menet közben kortyolgattam el két DNS vizsgálat között.
Pont délben Tina úgy állított be hozzám, mint, aki jól végezte dolgát és a büfé felé vezényelt. Ritkán csinál ilyet! Biztos vagyok benne, hogy forgat valamit a fejében. Nem is csalódtam benne, hiszen hamarosan rávett, hogy menjünk fel Seidel kollegina irodájába.
Óvatosan és barátságosan kopogtam be hozzá, majd miután engedélyt kaptam a belépésre meg is tettem azt. Elcsodálkoztam az irodáján. Pont hozzáillő. Az én patológiám ehhez képest semmiség. Tina arckifejezését látva megvető pillantásokat vetettem, amire egy olyan képet kaptam, amit ilyenkor utálok. Ahogy Engelhardt kollegina végre befogta a száját Saskia felé fordultam.
- Helló! Dr. Sarah Williams! – mutatkoztam be – Valóban a sok beszéd az én reszortom lenne, hiszen lent nem sok lehetőségem van. A halottak sajnos nem válaszolnak – mosolyodtam el – Tegeződhetünk vagy maradjunk a magázódásnál? – érdeklődtem, miközben vissza-visszahúzogattam Tinát magam mellé, aki idő közben elcsámborgott néhány szekrény felé.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Saskia Seidel

Saskia Seidel


Hozzászólások száma : 11
Age : 37
Lakhely : • Köln
Foglalkozás : • nyomozó
Rang : • hadnagy
* : Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Tumblr_o1511afb271tltwqqo2_250

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptyKedd Dec. 01, 2015 10:02 am


The first day, it's a new beginning!
To: Tina & Sarah


Gondolataimban merülve tanulmányoztam az irodám részleteit, amit valóban ízlésesen rendeztek be, már csak az én személyes holmijaim dúlhatják majd itt fel a terepet. Ha belegondolok mindig így volt, rengeteg mindent tudok egy helységben összezsúfolni, legyen szó akár az otthonomról, akár a munkahelyemről. Apa mindig azzal viccelődött a kollégáinknál, hogyha engem keresnek és nem találnának meg, akkor csak nézzenek be néhány akta alá, biztosan ott leszek. Kopogtatásra lettem figyelmes, amikor is két hölgy lépett be az irodámba, ennek pedig őszintén szólva örültem. Női kollégák, végre! Berlinben, nem igazán tudtam nembeli kollégákkal együtt dolgozni, mert szinte mindenhol férfiak vettek körbe, ezáltal pedig napi szinten ki voltam téve az ostoba poénjaiknak, ami néha vicces volt, de néha már súrolta az egészséges poénkodás határait.

- Sziasztok! - köszöntem mosollyal az arcomon a lányoknak, ahogy figyelmesen végighallgattam bemutatkozásukat és mondandójukat. Igazán kedvesnek tűnnek, Christina pedig úgy vélem teljesen el volt ámulva az irodámtól. - Én pedig Saskia Seidel vagyok, de szólítsatok csak Sassi-nak, szerintem egész nyugodtan tegeződhetünk, elvégre csak lányok vagyunk együtt, meg aztán egyikőnk sem olyan öreg. - nevettem el magam, ahogy rájuk néztem. - El sem hiszitek mennyire örülök, hogy rajtam kívül is vannak itt nők, az előző munkahelyemen meglettem szórva férfiakkal rendesen, gondolhatjátok. - kezdek bele egy kis önhatalmú mesélésbe, hogy megértsék ők is, miért ér már azóta fülig a szám, hogy megláttam őket. - Egyébként pedig Bonrath, ha jól emlékszem ezt a nevet mondtad. - utaltam Christina mondatára amikor is beléptek hozzám. - Nagyon kedves volt velem és idevezetett az irodámhoz, valószínűleg egyedül még most is az épületben bolyonganék, de majd megszokom az ittlétet. Kimondottan barátságosnak tűnnek a kollégák és a környezet is, bár erről már inkább ti tudnátok mesélni. - vetettem egy pillantást a hatalmas asztalomon túl lévő székre. - Előfordulhat, hogy kapok társat? - érdeklődtem. Nem igazán dolgoztam sohasem konkrét társsal, vagy egyedül csináltam mindent vagy pedig egy csapattal, ezért ez nekem új dolog volna. De izgatott is vagyok picit miatta, talán pont annyira, mint amennyire tartottam az elején. Minden ostoba kis félelmem ellenére, azt hiszem jó dolgom lesz itt nekem. - Mit szólnátok hozzá, ha együtt meginnánk egy kávét és közben beszélgetnénk kicsit? - vetettem fel az ötletet nekik, és várakozóan pillantottam rájuk, miközben a mosolyom továbbra sem hagyott el.


words: xxx | note: Remélem tetszeni fog. Smile | music: One Republic - I Lived



A hozzászólást Saskia Seidel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 27, 2016 5:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Christina Engelhardt

Christina Engelhardt


Hozzászólások száma : 30
Age : 38
Lakhely : Köln
Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* : Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Aracely-Arambula-BW-233x300

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptySzomb. Dec. 05, 2015 9:18 am



Christina & Sarah & Saskia





Ebéd után sikeresen prezentáltam, hogy Sarah egy kicsit kimozdul a hullaházból és ismerkedik új eberekkel. Amíg Hotte engem lefoglalt ő sikeresen bekopogtatott a kolleginához és láss csodát be is jutottunk.
Belépve kicsit túlságosan is járt a szám, amit Sarah nem igazán moderált olyan jól, mint Saskia. Egy mosoly ült ki az arcára, ami egy kicsit meg is lepett. Végighallgattam a bemutatkozását és egy hatalmas vigyorral figyeltem a többi mondanivalóját.
- Nos azt hiszem Sassi mi hárman jó barátok lehetünk! Hát még mi hogy örülünk, hogy egy újabb csajszi érkezett közénk. Tudod idegesítőek a fiúk és abban bízom, hogy le tudjuk őket nyomni – mosolyogtam továbbra is – Bonrath jó arc. Imádom, ha vitatkoznak Hottéval olyan viccesek, de attól függetlenül kedves mind a kettő – huppantam le és húztam magammal Sarah-t is – Én nagyon szeretek itt dolgozni. Amolyan második otthon feling. Vannak rossz napjaink, de attól függetlenül mindig megoldjuk a problémákat. Minden bizonnyal fogsz kapni társat, de neked egy különleges jár! A kávé pedig… szerintem nagyon jó ötlet. Azt hiszem Sarah-nak is jót tesz, ha nem csak halottakkal foglalkozik.
Barátnőm felé pillantottam, aki éppenséggel azzal volt elfoglalva, hogy na dőljön fel a székkel de a végül is mégiscsak sikerült neki. Sajnálatos módon nem tudtam elkapni. Felállítani végképp nem tudtam, mert a nevetés legyűrt.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptyVas. Dec. 13, 2015 3:07 pm

Saskia & Tina & Sarah






Az ebéd jól sikerült. Tina pedig meggyőzött, hogy menjek fel vele az új kolleginához. Ezzel saját magamat is megleptem. Nem szívesen teszem ki a lábam a patológiáról. A legtöbben tudják is, hogy miért. A sugdolózást kezdem megszokni, de azért még mindig fel tud dühíteni.
Ahogy beléptem az irodába elámultam, de úgy tűnt Tina is. Illedelmesen bemutatkoztam és piszkálni kezdtem az egyik szobanövényt, míg a barátnőmnek ismét szófosása lett. Ekkor hízott le a székre. Váratlanul ért így majdnem melléültem.
Próbálkoztam megtartani az egyensúlyomat, de mire sikerült volna székestől borultam fel. Azt hiszem, feladom. Mindig sikerül szerencsétlenkednem. Most is ez történt. Kissé elvörösödtem. Valószínű a többiek már az ajtó előtt állnak és úgy röhögnek, mint Tina. Felpillantottam és igazam is lett. Nagy nehezen felültem, majd feltápászkodtam.
- Nagyon jó a társaság, bár én nem sok időt töltök velük. A legtöbbször a patológián találsz meg – kényszerítettem egy mosolyt az arcomra.
Nem szívesen mondom senkinek, de egy kívülállónak érzem magam. Tudom, hogy én csak becsöppentem ebbe a társaságba és nem könnyű elfogadni az újat.
- Néha én is szeretnék kijutni terepre, tudjátok, mint Dr. Brennen – kezdtem el a mondandóm, de azonnal el is hallgattam – Hol az a kávé? – néztem bárgyún, mint, aki nem tud semmit.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Saskia Seidel

Saskia Seidel


Hozzászólások száma : 11
Age : 37
Lakhely : • Köln
Foglalkozás : • nyomozó
Rang : • hadnagy
* : Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Tumblr_o1511afb271tltwqqo2_250

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptySzomb. Jan. 16, 2016 2:40 pm


The first day, it's a new beginning!
To: Tina & Sarah


Azt hiszem itt nem igazán fogok unatkozni. Végig nézve a kollégáimon, azt látom hogy mindegyik egy külön személyiség, más - más tulajdonságokkal, életszemlélettel, habitussal és kinézettel rendelkezik. Mindegyik mögött egy másik történet lapul és ha lehet, én ezeket szeretném megismerni, nem csak mert kollégák leszünk innentől kezdve, hanem mert mindig is érdekeltek az emberek. Azt hiszem, ha ma nem rendőrségen dolgoznék, akkor talán valahol pszichológus lennék, a nevelőapám szerint amúgy is nagyon jó érzékem van az emberekhez. Ahogy figyeltem őket, Sarah hirtelen megbillent a székével, én pedig ösztönös reakcióval kaptam volna utána, de olyan gyorsan történt a dolog, hogy mire segíteni tudtam volna neki, addigra önmaga is megoldotta a felmerülő problémát és felállt.

Erős nőnek tűnik, a szavaiból is mind ez sugárzik, bár még alig ismerem, de kicsit úgyis tűnik, mintha magányos lenne, vagy bántották volna, talán valami olyan trauma érte az életben, amit még ma sem sikerült teljesen feldolgoznia. Sokan vagyunk így, hogy nem tudunk bizonyos dolgokat elfelejteni, de az élet megy tovább és mi is továbblépünk.
- Nem ütötted meg magad? - kérdezem kedvesen, miután én is magamhoz tértem a látottak utáni sokkból. Az ember amúgy sem lehet elég óvatos, hiszen a nap bármelyik pillanatában történhetnek balesetek, ezt pedig kik tudnák jobban, mint az itt dolgozók, akik napi szinten szembesülnek azzal, hogy sokszor elég egy óvatlan mozdulat. Ebből is lehetett volna nagyobb baj, de persze szerencsére nem lett.
- Nos, ha tudnám merre van a büfé, ennyi idő alatt már lehet ide is hoztam volna azt a kávét. - nevettem el magam. Annak idején a fiúk mindig azzal ugrattak, hogy megkérdezték akarok-e velük kávézni és én mivel sosem mondtam nemet, mindig velem is főzették meg azt. Az udvarias invitálás ugyanis inkább arról szólt, hogy főzzek nekik kávét. Férfiak, lusta népség. - Szerintem akár indulhatunk is, nehogy még a végén újabb baleset történjen itt az irodában. Remélem, nincs elátkozva. - sétáltam az ajtóba, majd kilépve onnan, vártam, hogy kövessenek újdonsült kollégáim.


words: xxx | note: Remélem tetszeni fog. Smile | music: One Republic - I Lived



A hozzászólást Saskia Seidel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 27, 2016 5:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Christina Engelhardt

Christina Engelhardt


Hozzászólások száma : 30
Age : 38
Lakhely : Köln
Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* : Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Aracely-Arambula-BW-233x300

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptyCsüt. Márc. 24, 2016 11:39 am



Christina & Sarah & Saskia





Mikor meghallottam, hogy új embert vettek fel és kiderült számomra, hogy nő nagyon megörültem neki. Végre egy hölgy, aki a mi táborunkat erősíti. Nagy nehezen rávettem a barátnőmet, hogy látogassuk meg a kolleginát.
Beszélgetés közben feltűnt, hogy ez a lány nagyon közvetlen. Legalább is velem és Sarah-val. Nagyon szeretném, ha így is maradni. Tetszik, hogy ilyen és szeretném, hogy ugyanolyan barátnők lennénk, mint a többiekkel.
Bár néha Melinda hátsóját legszívesebben szerteszét rugdosnám, de azért – bár ezt ő még nem tudja – a legjobb barátom ő is, mint a mellettem épp a székkel felborult barátosném. Ahogy a mondás tartja, a legjobb barátok felsegítenek, de csak miután jól kiröhögték magukat.
Velem is ez történt. Sarah borulása után könnyesre nevettem magam és mire eljutottam arra a pontra, hogy felsegíteném őt, már meg is oldotta a dolgot.
- Valahogy mostanában ilyen szerencsétlen. Elvágódik, elkutyulja a papírjait és így tovább, de megmondom az őszintét én így szeretem – veregettem meg Sarah vállát, miután visszaültettem a már felállított székre, de most már rendesen – Persze csak képletesen értve!
Azért végignézegettem, hogy mindene megvan e, nem vérzik e sehol és nem e dagadnak a végtagjai, amiket meg is mozgattam. Nem szeretném, hogy kiessen főleg, hogy van még feladata ebben az életben.
- Azt hiszem itt az ideje, hogy megmutassuk, merre találod a büfét! – kezdtem nevetni én is – Szóval pont ezt akartam mondani, hogy menjünk! – húztam fel Sarah-t és kényszerítettem, hogy belém karoljon.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptyCsüt. Márc. 24, 2016 5:34 pm

Saskia & Tina & Sarah






Néha olyan jó bent ücsörögni a patológián egyedül. Tudom, hogy ha éppenséggel társaságra vágyom, felnézek a lányokhoz, de ha mégsem akkor a magam csöndességében elvagyok én lent is. Néha rám néznek, máskor, ha sok a dolguk, akkor később jönnek.
Éppen Tina rángatott fel. Meg akarta ismerni az új kolleginát, de nem akart egyedül menni. Felmentem vele. Bárcsak ő lenne a társam és kimehetnék én is terepre ilyen autós üldözésekre. Egy kis akciót szeretnék, egy kicsit kikapcsolódni az állandó őrlődésből.
Mikor a barátnőm lehúzott a székre kicsit megbillentem. Próbáltam egyensúlyozni, de borulás lett a vége. Tina nevetni kezdett, Sassi utánam nyúlt, de én szinte azonnal felpattantam, mint, akivel semmi sem történt.
- Nem! Minden oké! Jól vagyok! – mosolyodtam el és leporoltam magam.
Christina vizsgálgatni kezdet, én próbáltam magamról lerázni a kezét, de azonnal le is ültetett és csak nem hagyott békét nekem
- Menjünk. Már rám fér az a kávé – álltam fel segítséggel, mert Tina még mindig körülöttem ugrált.
Kényszerített, hogy karoljak belé, majd követtük Saskia-t. Hamarosan mi mutattuk az irányt a büfé felé. Azonban Sassi nem követett, hanem mellettünk jött, mintha évek óta ismerné az őrsünket. Annyira csodálom ezt a lányt.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Saskia Seidel

Saskia Seidel


Hozzászólások száma : 11
Age : 37
Lakhely : • Köln
Foglalkozás : • nyomozó
Rang : • hadnagy
* : Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Tumblr_o1511afb271tltwqqo2_250

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptyVas. Márc. 27, 2016 5:12 pm


The first day, it's a new beginning!
To: Tina & Sarah


A friss kávé ötlete, szinte mindenkire felvillanyozva hatott, mint akképpen a borús felhők mögül előbújó vidám fényű Nap, mely a legnagyobb reménytelenségben is egy kis hitet csepegtet belénk. Még mindig ámulva néztem az épület monumentalitását, díszletét és berendezését, miközben a lábaim ösztönösen vittek maguk után, észre sem vettem, hogy nagyon nem is kellett megmutatni, hogy merre található a büfé, ugyanis szinte magamtól odataláltam. Nyilván a friss kávé illata vezetett ide, suhant át a kósza gondolat az elmémben, amire önkéntelenül is elmosolyodtam.
- Azt hiszem az igazi nyomozók ezt is gond nélkül megtalálják. - fűztem hozzá gyorsan, hogy a lányok is értsék min mosolygok ennyire, még a végén bolondnak tartanának. Kedvelem őket, ezt már most elmondhatom és nagyon örülnék, ha barátnők lehetnénk, még akár munkán kívül is csinálhatnánk közös programokat.

De persze ezt inkább csak később vetem fel nekik, amikor lehetőség adódik rá, amit szerintem ők el fognak fogadni, hiszen a közös kávézás lehetőségét sem utasították vissza. Ez azért jó jel. A büfében, az ő ízlésüket már fejből tudták, ami arra enged következtetni, hogy itt tényleg a legapróbb részletekig odafigyelnek arra, hogy a munkahelyi légkör jó legyen a kollégák között, akad feszültség enélkül is bőven. Meg persze biztosan szeretik itt mindkettőjüket, hiszen még a büfés is kedvesen, mosolyogva és boldogan szolgálta ki őket, még arra sem volt rest, hogy megkérdezze, hogy vannak. Ez igen, le a kalappal. Ha itt mindenki ilyen, akkor ennél jobb helyre nem is kerülhettem volna.
- Kevés cukor, kevés tejszín és erős legyen. - mondom mosolyogva a büfésnek, aki szintén mosolyogva szolgál ki, majd üdvözöl, hiszen tudja, hogy új vagyok. Gyorsan megköszönöm, bemutatkozunk egymásnak, majd egy még találkozunk után csatlakozom a két lányhoz, akik egy ablak mellett lévő asztalhoz ültek le.
- Azt hiszem, jól fogom itt érezni magam. Meséljetek csak, milyen folyamatban lévő ügyetek van, sok a munkátok? - kérdezem, mivel hamarosan minden bizonnyal ezeken az ügyeken együtt és besegítve kell dolgoznunk. Persze szívesebben beszélnék másról, de a magánéletet még hagyjuk, nem akarok tolakodó lenni, talán a beszélgetés később adja magát.


words: xxx | note: Remélem tetszeni fog. Smile | music: One Republic - I Lived

Vissza az elejére Go down
Christina Engelhardt

Christina Engelhardt


Hozzászólások száma : 30
Age : 38
Lakhely : Köln
Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* : Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Aracely-Arambula-BW-233x300

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptySzomb. Május 07, 2016 7:41 pm



Christina & Sarah & Saskia





Egy finom kávé így ebéd után mindig jót tesz nekem is. Persze jobban felpörgök tőle, mint ahogyan szoktam. Saskia, mintha csak egész életében itt dolgozott volna tudta az irányt. Nekem pedig egész idő alatt be sem állt a szám. Ez még engem is meglepett, ahogy Sarah szótlansága is.
A büfé közelében már érezhető volt a friss kávé illata. Ez a dolog emlékeztetett az elmúlt éveimre ennél a rendőrségnél. Elmosolyodtam, mikor Sassi megszólalt. Valóban és neki kiváló orra van ehhez. Már nem is vitás jó helye lesz nálunk.
- Jó szimatod van, be kell, valljam! - mosolyogtam rá Sassi-ra, miközben a pulthoz sétáltunk.
A büfés szó nélkül adta a kávénkat. Igaz Sarah sem oly régi dolgozó, de már az ő ízléséhez is hozzászoktak. Majd rápillantottam barátnőmre, aki kissé feszengett a büfé légkörében. Azt hiszem meg tudom érteni őt.
- Sarah nem szeret itt lenni – súgtam Saskia fülébe, míg kolléganőnk lecsüccsent
Ekkor csörrent meg a telefonom. Sűrű elnézések közepette mentem egy kicsit odébb, miközben belekortyoltam a kávémba. A telefon végén a tanárnő díszelgett, aki közölte velem, hogy Alida megint megkóstolt valamilyen hányós, hasmenéses dolgot. Remek! Azt hiszem Melindának nem lesz ma szabadnapja.
- Lányok ne haragudjatok, de le kell lépnem. A gyerek megint beteg. Szóval átpasszolom Melinek és újra köztetek vagyok – húztam fel a kávémat.
Végül mindkettejüknek adtam egy-egy puszit és elhúztam a csíkot. Voltaképpen nem is baj, ha Sarah másokkal is megismerkedik az őrsről rajtunk kívül. Nem árt, ha vannak barátai talán nem lesz ilyen csöndes és visszahúzódó.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptySzomb. Május 07, 2016 8:18 pm

Saskia & Tina & Sarah






Nem szeretem kitenni a lábam a patológiáról. Most is nehezen győzött meg Tina arról, hogy ismerjem meg az új kolléganőt. Belementem azzal a feltétellel, hogy csak oda megyünk. Végül felvetődött egy kávé ötlete hármasban.
Fogalmam sincs, hogy ezt miért vállaltam el. Ahogy közelebb értünk a büféhez én úgy lettem egyre feszültebb. Úgy éreztem, hogy megint megbámulnak és rólam beszélnek a többiek. Mintha tényleg nem ide tartoznék.
Voltaképpen Saskia vezetett el minket a büféhez, miközben Tina csak beszélt és mesélt magáról. Irigylem néha a közvetlensége miatt. Tudom, hogy velem ellentétben ő imád ismerkedni, új barátokra szert tenni. Én pont az ellenkezője vagy.
A büfés szó nélkül elkezdte csinálni a kávénkat. Ismer már annyira, hogy tudja az ízlésünket. Kicsit elkalandoztam. Arra lettem figyelmes, hogy Tina súg valamit Sassi-nak. Megint egy kívülállónak éreztem magam.
Ekkor csörrent meg barátnőm mobilja. Én megkapta a kávémat, amibe bele is kortyoltam. Nem alszom ma sem. Legalább is azt hiszem. Gondolataim megint a lányom körül forognak majd. A kávé csak rásegít az álmatlanságomra.
Christina egy puszi keretében elbúcsúzott tőlünk. Viszonoztam a pusziját, majd kissé félősen az új kollegina felé fordultam.
- Úgy látszik ketten maradtunk. Honnan jöttél? – érdeklődtem – Én Amerikából érkeztem – próbáltam feloldódni egy kis beszélgetéssel.
Sosem tudtam, hogy kiben bízhatnék meg igazán a Zack-el történtek után, de úgy érzem Sassi megbízható így el is engedtem magam, mire ő szóhoz jutott.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Saskia Seidel

Saskia Seidel


Hozzászólások száma : 11
Age : 37
Lakhely : • Köln
Foglalkozás : • nyomozó
Rang : • hadnagy
* : Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Tumblr_o1511afb271tltwqqo2_250

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptyVas. Jún. 19, 2016 3:50 pm


The first day, it's a new beginning!
To: Sarah


Amikor Christina távozott kettesben maradtunk Sarah-val. Valami oknál fogva, úgy éreztem, hogy Sarah kicsit feszélyezve érezte magát az egész beszélgetés alatt és szeretném ha ez megváltozna, nem akarom, hogy kínos legyen a velem való találkozása. Lehet csak valóban olyan keveset van emberek között, hogy még annál is nehezebben oldódik fel mások társaságában, mint ahogy azt gondoltam.
- Olyan messziről eljöttél idáig? Ez nem semmi!- lepődöm meg amikor magától beszélgetésbe elegyedik velem érdeklődést mutatva, ennek pedig nagyon örültem. - Én azért picit közelebbről érkeztem, egészen pontosan a fővárosból. - kortyolok a kávémba, mert még a végén, ha elkezdtek mesélni, akkor kihűl, aztán mehetek és melegíttethetem meg az egészet. Az meg már olyan kellemetlen, ha nem beszélnék néha ilyen sokat, akkor minden egyszerűbb lehetne. - Egy egészen borzasztó szerelmi történet űzött idáig, de ez nem olyan fontos. - nézem a kavargó kávémat, olyan mintha az elmémben az emlékképek köröznének, és elég volt egy pillanatra nem figyelnem és máris a szemem előtt jelentek meg a szeretett férfi mozdulatai, pillantása, éreztem a levegőben az illatát és hallottam a hangját elveszni a fülemben.

Elég! El kell végre engednem őt, és kilépni ebből a mélységesen mérgező, ragaszkodó kapcsolatból. De olyan friss és olyan nehéz ezt megtenni. De nem azért jöttem idáig, hogy még itt is ezen keseregjek, új életet ígértem magamnak és ez így is lesz!
- És te Sarah, te miért jöttél el Amerikából? - kérdezem, majd gyorsan hozzá is fűzöm, hogy csak akkor beszéljen róla, ha nem érzi kínosnak a dolgot, mert hát igazából semmi közöm sincs hozzá, de ha nem érzi tolakodónak, akkor szívesen meghallgatom. Kíváncsi természetem van, ami azért sokszor segített a munkám során és szeretek új embereket is megismerni. - Remélem nem érzed kínosnak, tényleg csak akkor, ha nem bánod! - mosolygok rá és remélem, hogy nem bántottam meg ezzel a kérdéssel.

words: xxx | note: Remélem tetszeni fog. Smile | music: One Republic - I Lived

Vissza az elejére Go down
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptySzomb. Júl. 02, 2016 3:15 pm

Saskia & Sarah






Tinának el kellett mennie így Saskia-val maradtam. Kicsit rosszul érzem magam, mert nem tudok feloldódni. Szeretnék többet ismerkedni, barátkozni és olyan lenni, mint Christina. Szószátyárt és önfeledten ismerkedő.
Hamarosan azonban megeredt a nyelvem és megkérdeztem honnan jött. Én is meglepődtem saját magamon, hogy végre ki mertem nyitni a számat egy kolléga előtt. Végighallgattam a mondandóját és láttam meglepődött, hogy én ilyen messziről érkeztem.
- Igen. Olyan messziről vetett ide a sors – válaszoltam, majd újra felmerültek bennem a kérdések – Mi történt? Azért jöttél ide, mert csalódtál? Megértelek. Valami hasonlót érzek én is azt hiszem. Ne haragudj. Nem akartam összehasonlítani az életünket – szégyelltem el magam.
Amint megkérdezte, hogy miért jöttem el Amerikából elkomorodtam és a kávémat kezdtem el bámulni, miközben a csésze szélén körbe-körbejárt az ujjam. Újra Saskia-ra pillantottam. Nagyot sóhajtottam, majd elszégyelltem magam.
- A családom miatt, akiket keresek. Vagyis csak a lányom miatt – suttogtam – Beszélhetünk úgy, hogy nem mondod el senkinek? – kérdeztem.
Volt egy olyan érzésem, hogy megbízhatok benne. Nem akarom, hogy mindenki ujjal mutogasson rám, mert be akarok illeszkedni, de nem megy. Amíg a magánéletem helyre nem jön, addig biztos nem fogok tudni feloldódni.
- A lányom és a volt férjem itt élnek valahol a környéken. Én… tíz éve nem láttam a lányomat – szomorodtam el – A saját hibámból azt hiszem. Csapnivaló édesanya vagyok – suttogtam és piszkáltam a kávéscsészét továbbra is.
Legszívesebben zokogva mennék ki az első szembejövő fához és aggatnám fel magam, amiért ilyen szörnyű anya vagyok. Mert rossz anyának érzem magam. A versenyzés és a tanulás miatt hagyott el Zack és vitte magával Hope-ot.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Saskia Seidel

Saskia Seidel


Hozzászólások száma : 11
Age : 37
Lakhely : • Köln
Foglalkozás : • nyomozó
Rang : • hadnagy
* : Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Tumblr_o1511afb271tltwqqo2_250

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptyCsüt. Júl. 07, 2016 9:27 pm


The first day, it's a new beginning!
To: Sarah


Ahogy hallgattam Sarah szavait teljesen ledöbbentem. Sosem gondoltam volna, hogy egy ennyire erős és kedves nő, ilyen titkokat őriz. Talán mégis csak okkal kerültem erre a helyre, hiszen engem is egy borzasztó és végletekig marcangoló szerelem üldözött ide. Hihetetlen, de egycsapásra úgy éreztem, hogy segítenem kell neki és mintha már vagy ezer éve ismernénk egymást. Azonban, még oly keveset tudtam róla, mégis azt hiszem egy valóban nem mindennapi történet hallgatósága leszek hamarosan, ezt pedig egészen megtisztelőnek éreztem, mivel ezzel azt jelezte felém, hogy a bizalmát adja nekem. És ez nagyon jól esett, nagyon rég nem kaptam már ezt senkitől. Az előző munkahelyem utolsó hónapjai maga voltak a pokol legmélyebb bugyrai, miután kiderült a viszonyom Léonard-dal. De most nem gondolhatok rá, ki kell vernem őt a fejemből.

- Úristen Sarah..én sosem gondoltam volna, úgy értem ez szörnyű. - nézek rá együtt érzően, ahogy azt közvetítem felé, hogy mindenben mellette állok. - Nem lehetett ez könnyű neked, bizonyára nagyon sokat szenvedtél és még szenvedsz most is...ugye jól gondolom? - teszem fel a kérdést neki. El sem hiszem, hogy tényleg ezeken a rossz dolgokon kellett keresztül mennie, de így egy csapásra érthetővé válik számomra a viselkedése. - Erről nem te tehetsz azt hiszem... keresed a kislányod igaz? - kérdezem, de már úgy érzem, hogy olyan dolgokat kérdezek meg, amik valóban nem tartoznak rám, csak egyszerűen jönnek belőlem. Mindig így van, ha valaki felől érdeklődsz, ha valakit kedvelsz és törődsz vele. Már éppen a következő mondatra nyitnám a számat, amikor is megcsörren a telefonom és a kijelzőre tekintek. - Ne haragudj csak... - elakad a szavam, ahogy a képernyőre tekintek. - Ezt nem hiszem el, Sarah kérlek ne haragudj, de ezt fel kell vennem. - állok fel és óvatosan a vállára teszem a kezem, ő pedig a tekintetével üzen felém, hogy tegyem nyugodtan, amit tőlem megkívánnak. - Megkereslek, ígérem! - mosolygok rá, majd elsietek a csörgő mobilommal, amit csak később veszek fel. Egy utolsót még hátra pillantok, akkor látom, hogy Sarah és távozóra fogta.

words: xxx | note: Remélem tetszeni fog. Smile | music: One Republic - I Lived

Vissza az elejére Go down
Saskia Seidel

Saskia Seidel


Hozzászólások száma : 11
Age : 37
Lakhely : • Köln
Foglalkozás : • nyomozó
Rang : • hadnagy
* : Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Tumblr_o1511afb271tltwqqo2_250

Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap EmptyCsüt. Júl. 07, 2016 9:31 pm

A játék befejeződött, archiválható! Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tina & Sarah & Saskia - Az első nap   Tina & Sarah & Saskia - Az első nap Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tina & Sarah & Saskia - Az első nap
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hogyan rúgjunk be Sarah módra - Avagy egy hatalmas buli kezdete - tina&melinda&sarah/&zack/
» Saskia Seidel
» az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah
» Múltat a jelenbe - melinda&tina
» Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Autópálya - rendőrség :: Egyéb :: Archivált részleg-
Ugrás: