Autópálya - rendőrség

Te melyik oldalra állsz?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Körzetük az autópálya,
tempójuk halálos,
autótolvajok, zsarolók, gyilkosok ellenfelei,
a Cobra 11 emberei éjjel-nappal bevetésre készek
a biztonságunkért.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Örökös tagunk

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox

A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Elérhetőségeink
E-mail cím

Facebook csoport
Latest topics
» Félelem és reszketés a külvárosban
by Melinda Kranich Szomb. Nov. 18, 2017 3:01 pm

» Az első nagy kaland - Az őrület határán
by Zack Reynolds Szer. Nov. 15, 2017 10:01 pm

» Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:56 pm

» anna&christina - Jótestvéri iszony
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:38 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
by Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Nem tudok lenni
by Melinda Kranich Vas. Okt. 29, 2017 12:21 pm

» Világunk leírása
by Admin Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Kész vagyok
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» André Fux - a régi már nem ugyanaz
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» Once upon a time
by Admin Szomb. Aug. 20, 2016 5:21 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
by Admin Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Mark Alexander Kranich
by Admin Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah
by Dr. Sarah J. Williams Pént. Júl. 15, 2016 12:43 am

Top posters
Dr. Sarah J. Williams

Admin

Zack Reynolds

Christina Engelhardt

Melinda Kranich

Hope Williams

Saskia Seidel

Alida Melinda Kranich

Anna Engelhardt

Emma Schwarz

Statisztika

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Nov. 18, 2015 8:53 am-kor volt itt.

Share | 

A remény csillogása (18+) - zack&sarah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zack Reynolds

Lakhely : Schwarzperle
Foglalkozás : üzletember
Rang : főnök

TémanyitásTárgy: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Vas. Júl. 03, 2016 12:26 am

Zack & Sarah

Miután eléggé rászedtem már az exfeleségem és benyelte a szokásos csajozós dumámat a hotel felé vettem az irányt. Szerencsére közel volt így gyorsan odaértünk. Felvittem a múltkori szobába. Valahogy sejtettem, hogy mi lesz a reakciója, de nem érdekelt. És megint nem hoztam gumit. Gratulálok Zack. Megnéztem a minibár tartalmát és kivettem egy üveg pezsgőt, amit a szöveg hallgatása közben kibontottam. Akkor sem mutatom meg a lányod.
-Egészségedre. - adtam át neki az egyik poharat, miközben bugyiszaggatóan megcsókoltam. Úgyis tudom, hogy nem fog elrohanni. Vagy ha el is rohanna még van egy adum, amit kijátszhatok. Méghozzá a lánya. Mire Hope felnő Sarah megőrül, ebben biztos vagyok.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Dr. Sarah J. Williams
igazságügyi orvosszakértő

Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Vas. Júl. 03, 2016 11:19 am

Zack & Sarah

Lehet túlságosan naiv vagyok, amiért hiszek Zack-nek. Bár az, hogy lefekszem vele újra és újra inkább annak köszönhető, hogy még mindig szeretem bármennyire is egy szemétláda. Próbálok megint úgy bízni benne, mint, amikor megismerkedtünk.
Annyi mindent szeretnék. Visszakapni a lányom, a régi életem és nem akarok szenvedni. Elgondolkodtam, míg a hotelba értük. Miért is szenvedek? Csak egy ostoba liba vagyok, aki megérdemel minden fájdalmat.
Mikor beléptem a szobába meglepődtem. Újra itt vagyunk. Megint bedőltem a volt férjemnek, aki szinte azonnal egy üveg pezsgőt horgászott elő a minibárból és már fel is bontotta azt, mialatt én mormoltam az orrom alatt a magamét.
- Mit számít? - kérdeztem, miközben visszacsókoltam szenvedélyesen.
Pontosan úgy, mint régen. Tudom, hogy ő már nem szeret, de ennek ellenére én még mindig teljesen bele vagyok zúgva. Bárcsak egy család lennénk még. De én voltam az ostoba, hogy elengedtem őket egykoron.
Belekortyoltam a pezsgőbe, majd letettem a poharat, mint, aki jól végezte dolgát, majd felpillantottam Zack-re. Legszívesebb most azonnal kiugranék az ablakon, hiszen mindenem odalett és egyedül vagyok. Azonban még mindig reménykedem abban, hogy betartja az ígéretét.

Zack Reynolds

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Vas. Júl. 03, 2016 1:56 pm

Zack & Sarah

Ismét a hotelben vagyok azzal a nővel, aki megváltoztatott. Miatta lettem más ember, de most már ugyan az vagyok, mint régen. Az a Zack Reynolds, aki csak kihasználja a nőket. Őt azonban nem kihasználni akartam sohasem. Sejtettem a reakcióját, de nem érdekelt. Kibontottam egy üveg pezsgőt és hallgattam a mormogását. Egyik pohárral öntöttem a másik után. Egyszerre ittunk. Még mindig szerelmes vagyok belé, mit számít az, hogy elmúlt 15 év. Megcsókoltam újra és simogatni kezdtem.
-Megőrjítesz. Észveszejtő vagy még mindig. - tudom, hogy megőrültem és csak azért van velem, mert vissza akarja kapni a lányát. És ha visszaadom neki, mi lesz utána? Hope megtudja, hogy hazudtam neki, Sarah pedig elviszi a lányát. Boldogan élnek, míg meg nem halnak én pedig újra a régi Zack Reynolds leszek. Vagy kiugrok a hotelszoba ablakán. Amíg ezen gondolkodtam csókolgattam és vetkőztetni kezdtem. Éreztem a pezsgő és a szenvedély hatását.

Dr. Sarah J. Williams

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Vas. Júl. 03, 2016 10:13 pm

Zack & Sarah

Megint abban a hotelszobában találtam magam, ahol előzőleg is együtt voltunk Zack-el. Valahogy mindent máshogy látok. Szeretem őt és vele akarok lenni. Újra családot szeretnék vele és Hope-al. Bár tudom, hogy egy szemétláda, de akkor is szeretném, ha tényleg ő is szeretne. Bár megvédene minden rossztól és bajtól, de tudom nem fogja megtenni. Nem az a pasi, akibe beleszerettem évekkel ezelőtt.
Attól tartok csak kihasznál újra és nem tartja be az ígéretét. Félek, hogy elküld és csak egyetlen éjszakára kellek neki. Nem szeret és nem adja vissza nekem a lányomat sem, de akarom a közelségét. Szeretkezni akarok vele és érezni az  érintését a csókjait.
Míg ő kibontott egy üveg pezsgőt az orrom alatt mormogtam, amire ő nem szólt semmit csak a kezembe nyomta a poharat. Lassan az ital kezdte meghozni a hatását. Egyre jobban kezdett felforrósodni a légkör. Nagyon melegem lett, ahogy megint megcsókolt és simogatni kezdett.
- Nincs itt túl meleg? - érdeklődtem és átkaroltam a nyakát kissé spiccesen – Opsz.... - vörösödtem el, mint, akinek kötelező.
Nem bírom a piát. Már azon is csodálkoztam, hogy Tinával és Melindával olyan sokat bírtam inni. Bár annak hányás lett a vége. Benyúltam Zack inge alá és végighúztam az ujjam a mellkasán. Úgy, ahogy szereti. Közben beletúrtam a hajába.
Újra az övé akarok lenni. Hagytam, hogy vetkőztessen és csókolgasson, miközben a gombsornál széttéptem az inget rajta, majd a nyakát csókolgattam és a hátát simogattam érzékien. Istenem! Mi ütött belém? Teljesen megvesztem a közelségétől.

Zack Reynolds

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Hétf. Júl. 04, 2016 4:31 pm

Zack & Sarah

A hotelban vagyunk. Ugyanabban, ahol előtte is. Ismét az exfeleségemmel. Azzal a kislánnyal, aki megváltoztatott és aki 15 év alatt felnőtt nővé érett. Nem érdekelt mit reagált, nem érdekelt, hogy legszívesebben egy kanál vízben megfojtana. Kibontottam egy üveg pezsgőt és hallgattam őt. Nem válaszoltam, hiszen úgyis tudom miről beszél. Egyik pohárral öntöttem a másik után. Megcsókoltam és simogattam. Te jó ég, Sarah berúgott. Ahogy átkarolt én tartottam, nehogy még a végén hátraessen. Ő pedig egyből a lényegre tért. Kigomboltam a blúzát és lehúztam róla. Tudom, hogy mi fog történni ezután a nap után. Bemutatom neki a lányát és lelép.
-Szeretlek és nem akarlak elveszíteni. Úgy is tudom mit fogsz tenni, ha bemutatom neked a lányod. Elviszed magaddal messzire. Elmondod, hogy azt apja egy mocskos szemétláda, aki elvette tőled. - mondtam miközben egyszerre szabadítottam meg a nadrágjától és a bugyijától. Az ágyra löktem és játszani kezdtem a mellével. Tudom, hogy igazam van, de tőle akarom hallani a választ. Játszottam a mellével, miközben egyre inkább én is kész lettem.

Dr. Sarah J. Williams

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Hétf. Júl. 04, 2016 9:22 pm

Zack & Sarah

Megint ugyanabban a hotelszobában találtam magam, mint a múltkor és ugyanazt fogjuk művelni, mint akkor. Naivan megint bedőltem Zack szavainak, bár én szeretnék többet is tőle, mint egy futó kaland. Ő más a számomra.
Imádom még így 15 év távlatában is. Akármennyire is rosszfiú lett belőle én még mindig azt a srácot láttam, akibe beleszerettem, akihez még mindig vonzódom és imádok. Mialatt kibontott egy üveg pezsgőt én mormogtam az orrom alatt. Az exemet ez nem érdekelte.
A pohár alig ürült ki, de ő már tele is töltötte én pedig szépen berúgtam megint. Nem bírom az alkohol tartalmú italokat. Miközben átöleltem a nyakát, hogy ne vágódjak el arra vártam, hogy megint lerombolja az önbizalmamat valami beszólással.
Simogatott és csókolgatott. Én konkrétan letéptem róla az inget. Ő is vetkőztetni kezdett. Fura. Valahogy más, mint a múltkor. Mintha már nem érezne semmit irántam és nem szeretné, amit csinálok vele. Végighallgattam a mondandóját. Csöndben akartam maradni, de nem ment.
- Az első gondolatom az volt, hogy magammal viszem a lányunkat – kezdtem bele az őszinteségi rohamomba, miközben belekapaszkodtam a karjaiba – De én… én szeretnék újra családot. Egy saját családot veled és Hope-al. Veletek akarok lenni életem végéig, mert mindkettőtöket szeretlek – magyaráztam, majd az ágyon kötöttem ki – Legyél, őszinte kérlek. Úgy, ahogy én is az voltam most. Nem tartod az ígéreted igaz? – kérdeztem, miközben felnyögtem.
Megszabadítottam a gatyájától és simogatni kezdtem férfiasságát. Éreztem, hogy egyre keményebb, végül leszedtem róla az alsónadrágot is és csókolgattam a nyakát valamint a mellkasát.

Zack Reynolds

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Kedd Júl. 05, 2016 2:30 pm

Zack & Sarah

A hotelban vagyok életem szerelmével. Azzal a nővel, aki megváltoztatta az életemet, akiért feladtam mindent. Megpróbáltam jó férj lenni, jó apa és egy irodai aktakukac, hogy mindent megadjak neki és a lányunknak. Erről persze soha nem beszéltem neki. Nyugodtan higgye azt, hogy én csak egy kis szemétláda vagyok. Kibontottam egy pezsgőt és egyik pohárral ittuk a másik után. Sarah becsípett. Remek... Elkezdtem vetkőztetni, miközben a lelkébe gázoltam. Ő is levetkőztetett. Megőrülök ettől a nőtől. Teljesen kikészít. Csak simogattam a melleit és a kezem levándorolt az érzékeny pontjához. Meghallgattam és miközben simogattam válaszoltam.
-Nem tudom... Úgyis sejtem, hogy el akarod csak vinni a lányunkat. Elmondasz majd mindennek. Egyébként be fogom neked mutatni a lányodat. - mondtam, de még mindig nem gondoltam úgy, hogy be akarom mutatni neki. Csak simogattam és éreztem, hogy kezd készen állni. - Neked vagyok csak kaland. Nem akarsz tőlem mást csak szexet és a lányodat. És boldogan éltek, míg meg nem haltok. -kezdtem el dörzsölni őt a férfiasságommal. Szeretem őt még mindig, de tudom, hogy ő nem.

Dr. Sarah J. Williams

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Kedd Júl. 05, 2016 5:40 pm

Zack & Sarah

A hotelban találtam magam az exférjemmel, akit még mindig imádok bármennyire is egy szemétláda és nem szeret engem. Szeretném azt hinni, hogy megint lehet köztünk valami, de azt hiszem, ő ezt nem akarja. Már nem akar engem.
Kibontott egy pezsgőt. Nem bírom az italt így hamar berúgtam tőle. Vetkőztetni kezdett és a lelkembe taposott. Már megint megtette velem. Én is a lényegre tértem. Akármennyire is részeg vagyok, mindig tudom, hogy mit kell tennem. Simogatott és leért a leggyengébb pontomhoz.
Beleeresztettem a körmeim és felnyögtem, majd elvörösödtem. Ő már nem szereti. Legalább is ezt szűrtem le a viselkedéséből. Ahogy a kényeztetésem se jó már. Ez még jobban elszomorított.
- Már mondtam, hogy nem viszem el. Veled szeretnék maradni – magyaráztam és hagytam magam – Hiszek neked, hogy láthatom – szorítottam a karjait, miközben ziháltam és nyögdécselni kezdtem – Zack… én nem… nekem nem csak… én veled akarok lenni – nyögdécseltem és karmolgattam őt – Hiszen… pont… pont te mondtad, hogy csak szexelni akarsz velem
Még jobban elszomorodtam. Én azt hittem lehet köztünk valami, de ő teljesen összezavart és fogalmam sincs, hogy mit rontottam még el. Tudom, hogy hibás vagyok, amiért elment, de most már nem értem.
Ha megint elküld majd miután szexeltünk soha többé nem fogom őket piszkálni. Feladtam és meghoztam egy döntést. Azt hiszem így nekik is sokkal jobb életük lesz, ha valóra váltom ezt a döntésemet.

Zack Reynolds

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Kedd Júl. 05, 2016 7:12 pm

Zack & Sarah

Egy ágyban az exfeleségemmel. Ő becsípett én pedig le akarom fektetni. Még mindig ugyanolyan vadmacska, mint előző alkalommal és mint 15 éve. Miközben ő is elmondta, amit akar, bennem dúltak az érzelmek. Ő azt hiszi, hogy én egy önző szemétláda vagyok. Simogattam és izgattam ahogy csak tudtam. Kikészít ez a nő. Egyszerűen nem tudom mit tegyek vele. Úgyis tudom, hogy mit akar. 10 évig nem volt pasija. Nincs gumim, de nem érdekelt, behatoltam és mozogni kezdtem, miközben magyaráztam neki.
-Tudod... Te változtattál meg engem. Rohadtul utálom a kötött munkát, de miattatok ezt is bevállaltam. Mert nem az számított, hogy nekem jó legyen, hanem, hogy nektek. Mert mindkettőtöket szerettelek és úgy éreztem minden rendben. Te is tudsz iskolába járni és Hope-al is minden rendben van. De úgy látszik, te nem voltál elégedett, mert pénzt akartál keresni és más életstílust képzeltél el. - vágtam hozzá őszintén, amit gondoltam. Nem érdekelt, hogy mire gondol, hogy fogadja ezt a fajta őszinteségi rohamomat. Csak mozogtam és vártam a reakcióját.

Dr. Sarah J. Williams

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Kedd Júl. 05, 2016 8:13 pm

Zack & Sarah

Újra Zack karjaiban vagyok. Ráadásul részegen ő pedig tudom, mire hajt. Egy szemétláda, de én így is szeretem őt. Karmolgattam és nyögdécseltem, ahogy simogatott az érzékeny pontomon. Vele akarok lenni örökké, bár ő nem hiszem, hogy ezt akarja.
Ahogy belém hatolt felsikoltottam. Ő csak szeretkezni akar velem. Már nem szeret. Nem szeret úgy, mint régen. Pedig még mindig csak rá várok, hogy újra együtt lehessünk. Ám ő még mindig olyan távolságtartó én pedig kezdem elhatározni magam, hogy többé nem zaklatom őket.
- Én… nem akartam, hogy rossz legyen neked… Én azt hittem jó vagyok neked én és Hope. Nem… nem akartam rosszat… csak… jó életet akartam biztosítani, hogy ne szenvedjetek hiányt semmiben. Jól versenyeztem. Sokat kaptam érte és mindent meg akartam adni nektek… Hogy Hope ne érezze a hiányát semminek, ahogy te se… Ostoba voltam most már tudom. Én nem így akartam. De megígérem, ezentúl nem zaklatlak többé.
Rájöttem, hogy naiv voltam. Zack megint hazudott nekem. Soha nem fogja bemutatni a lányomat. Soha többé nem találkozhatok vele. Elvesztettem őket, csak mert jobb életet akartam nekik, hogy míg én tanulok, ne essenek el attól, hogy mindent megkapjanak, amit szeretnének.
Végképp eldöntöttem, hogy mit fogok csinálni. Be fogom tartani az ígéretem, hogy nem zaklatom őket tovább. Így tényleg jobb életük lesz, mint velem a nyakukban. Talán Hope tényleg utál, és nem akar találkozni velem.
Karmolgattam és nyögdécseltem Zack-et, miközben arra gondoltam, hogy egyszer megtalálja azt a nőt, aki tényleg boldoggá teheti őt. Én nem voltam elég jó és okos.

Zack Reynolds

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Kedd Júl. 05, 2016 8:35 pm

Zack & Sarah

Egy ágyban az exfeleségemmel. Miután eléggé felizgattam elkezdtem a munkát és beléhatoltam. Miközben mozogtam kiöntöttem neki a lelkemet, elmondtam mindent őszintén. Valahogy úgy érzem nem értette meg és azt hiszi csak ő hozott áldozatokat ebben a kapcsolatban. Akkor valóban én vagyok az önző fasz, ebben igaza van. Én nem tettem semmit. Nem érzi át nekem mekkora lépés volt ez. Mindegy akkor, megváltozott. Neki csak Hope kell, én nem, hiába mondja. Ezt ki is mondtam neki:
-Úgy látom nem értesz meg. Semmi baj. Meg fogod kapni a lányodat. Mondd el neki, hogy az apja egy rohadt önző faszkalap. Elviszlek hozzá. Nem veszem be ezt a maszlagot, hogy te így szeretsz meg úgy szeretsz. Neked csak a lányod kell. - fordultam a hátamra és immáron ő került fölülre. Hagytam, hogy ő mozogjon.

Dr. Sarah J. Williams

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Kedd Júl. 05, 2016 8:58 pm

Zack & Sarah

Miután felizgatott belém hatolt. Felsikoltottam és megkarmoltam. Kiöntötte a szívét. Teljesen igaza van az én hibám. És megérdemlem a szenvedést. Azt gondolja, hogy nem szeretem, de igenis nagyon imásom és nem csak Hope-ot akarom.
Őt is szeretném. Vele akarok élni és a lányunkkal. Én Zack-el szeretnék megöregedni. Vele szeretném felnevelni a lányunkat. Vagyis erre már semmi esélyem, hisz Hope már valószínűleg kész nő. De Zack már nem engem szeret.
- Én… de igen! Ne haragudj! Mondtam, hogy az én hibám… Nem mondok Hope-nak ilyet. De én, szeretlek. Az igazat mondtam. Én veled akarok lenni. Te mondtad, hogy csak egy éjszakára kellettem… - teljesen összezavarodtam – Köszönöm, hogy feláldoztad magad. Én voltam a hibás. Én csináltam rosszul. Sajnálom, nagyon sajnálom.
Egyszerűen nem értem, hogy miről beszél. Egyszer azt mondja, hogy szeret, másszor, hogy csak egy éjszakára kellettem. Aztán megint szeret, de én nem. Felülre kerültem és mozogni kezdtem miközben karmolgattam a mellkasát.
Nyögdécseltem és próbáltam visszatartani a sírást, ami már fojtogatott. Azt hiszem, igaza van. Mindent megtett értünk én pedig a sutba dobtam mikor nekiálltam versenyezni. Most pedig… nem tudom, mit tehetnék már, hogy megváltozzon rólam a véleménye. Itt az ideje, hogy ne zaklassam tovább őket.

Zack Reynolds

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Szer. Júl. 06, 2016 3:57 pm

Zack & Sarah

Ismét Sarah-val. Felizgattam, behatoltam és mozogtam. Miközben csináltam kiöntöttem neki a lelkemet. Imádom őt és nagyon őrlődök. Nem veszíthetem el a fejem. Ő került felülre. Imádom mikor ilyen kis vadmacska. Tudom, hogy neki mi a célja ezzel az egésszel. Már épp engedni akartam neki, de megmakacsoltam magam. Nem szabad, különben Hope megtudja az igazságot. Jó neki így és magántanuló lesz szeptembertől. Hiszen ha bejárna, lehet összefutna az anyjával. Tiszta anyja, szóval biztos felismerné. Na meg az az anyai szív vagy mi a szösz.
-A lányod nem akar látni téged. Egyáltalán, egy pillanatra és egy ölelésre sem. Nem érdekled őt, jó helyen van nálam, jól érzi magát, mindene megvan. Szeptembertől pedig középiskolába megy. - gázoltam a lelkébe, majd átfordítottam és egyre gyorsabban mozogtam. Nem tudhatja meg, hogy Hope is makacs és ő is tuti keresi az anyját. Éreztem, hogy közel a csúcs.

Dr. Sarah J. Williams

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Szer. Júl. 06, 2016 6:09 pm

Zack & Sarah

Zack-el vagyok. Jól esik a közelsége, de félek, megint naiv vagyok. Soha nem látom őket viszont, soha nem lehetek velük többé. Felizgatott, majd betört és mozogni kezdett. Elmondta, hogy mi nyomja a szívét. Azt hiszem nagyon eltoltam mindent.
Lényegében igaza van. Én voltam ostoba, mikor versenyezni kezdtem. Elrontottam és még csak esélyem sincs, hogy helyrehozzam a dolgokat. Eljátszottam Zack bizalmát és nincs visszaút. Ez még jobban elszomorított.
Megfordult velem így én kerültem felülre. Mozogni kezdtem és karmolgattam a mellkasát. Egyre nedvesebb lettem, miközben harapdáltam a vállát, amibe nyögdécseltem. Az oldalát érte el a kezem így azt karmoltam.
- Ő sem szeret? – szomorodtam el szavaitól még jobban – Rendben. Tényleg nem foglak többé zaklatni benneteket – nyögtem, miközben ő újra megfordult.
Körmeimet a hátába eresztettem és nyögésem sikoltozásba váltott át. Lábaim a derekára szorultak, s sokkal nedvesebb lettem, mint valaha. Hamarosan nagyot fogok élvezni.
A terv véglegessé vált a fejemben. Soha többé nem fogom őket piszkálni. Zack sokat tett értem és Hope-ért, de én ostoba módon nem értettem meg őt. Idióta liba vagyok, aki túl sokat akart.

Zack Reynolds

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Szer. Júl. 06, 2016 8:50 pm

Zack & Sarah

A hotelban, egy ágyban az exfeleségemmel. Ismét lefekszem vele, pedig tudom, hogy nem kell neki semmi. Szeretem őt még mindig. Őrülten... Meginogtam, de hamar visszatértem a valóságba. Nem szabad engednem neki, mert biztos, hogy elviszi a lányunkat. Csak mozogtam benne miközben ő karmolgatott és egyre jobban kezdett felemelkedni, ahogy én is. Csak mozogtam és hallgattam. Neki csak a lánya kell, ezzel tisztában vagyok. De minden úgy marad, mint eddig.
-Jó helye van nálam. Van munkám és mindene megvan. Nem hiányzol neki, nem kíváncsi rád. Szereti a jelenlegi életét és sok barátja van. Igaz, hogy rossz, mint az ördög, de nem érdekel. - gázoltam bele a lelkébe. Nem érdekelt. Mozogtam tovább és hamarosan elélveztem.

Dr. Sarah J. Williams

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Szer. Júl. 06, 2016 9:45 pm

Zack & Sarah

Újra vele vagyok. Azzal a férfivel fekszem le, akit világ életemben imádtam és szerettem. Vele akarom leélni az egész életemet. Most már nem akarok tőle elválni. Azonban nem hisz nekem. Sőt! Nem is szeret már annyira.
Karmolgattam és nyögtem, majd sikoltozni kezdtem. Éreztem, hogy hamarosan a csúcsra érek. Annyira imádok vele lenni. Nem mintha lettem volna mással is az elmúlt 10 évben, de akkor is ő mindig a csúcsra visz.
Szavaira nem szóltam, csupán jobban elszomorodtam és elhatároztam, hogy soha többé nem zaklatom őket. Jobb életük lesz nélkülem. Zack úgy is talál mindig nőt magának és talán egyszer jó anyára is lel, ha így folytatja.
Karmoltam és sikoltoztam, miközben remegett egész testem. Lábaim a derekán ragadtak. Nagyon nedves voltam lent. Szinte egyszerre élveztem el Zack-el. Végül rápillantottam. Megint el fog zavarni, mert ostoba liba vagyok.

Zack Reynolds

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Szer. Júl. 06, 2016 10:21 pm

Zack & Sarah

A hotelban vagyok ismét az exemmel. Lefekszem vele. Még mindig szeretem. Meginogtam, hogy talán bemutatom neki a lányunkat, de hamar visszatértem. Nem szabad. Tartanom kell magamat ismét. Legjobb lenne, ha soha többé nem jönnék Köln-be. Elég pénzünk van már, akár ki is szállhatnék. Mozogtam, miközben ő karmolgatott. Imádom mikor ilyen kis vadmacska. Egyszerre élveztünk el. Lenyugodtam és mellé feküdtem.
-Hope elvan egyedül. Csak belezavarnál az életébe. Nem akar látni téged. És jobb lenne ha mi sem találkoznánk többé. Megtalálod a szőke herceged, aki szeret versenyezni és együtt felneveltek egy gyereket. - másztam ki az ágyból és felöltöztem. Legjobb lesz, ha soha többé nem látjuk egymást, így talán Hope is belenyugszik, hogy az anyját nem érdekli és Sarah pedig elfelejt minket és boldog életet élhet.

Dr. Sarah J. Williams

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   Szer. Júl. 06, 2016 10:52 pm

Zack & Sarah

Megint az exemmel. Együtt vagyunk testileg, de lelkileg már messze járunk egymástól. Hittem neki, hogy be fog mutatni a lányomnak. Én velük szeretnék lenni. De Zack már nem akarja. Igaza van, hiszen egy ostoba liba vagyok, aki többet akart. Mozgott bennem, miközben karmolgattam és nyögtem. Egyszerre élveztünk el. Végül mellém feküdt.
- Sajnálom! Az én hibám! – kezdtem én is öltözni – Azt… azt hittem bízhatok benned – szipogtam és igyekeztem visszatartani a sírást öltözés közben – Boldogok lesztek nélkülem ezt megígérem. Még valami! Én igazat mondtam. Szeretlek és veled akartam lenni és Hope-al. De ha nincs szükségetek rám rendben.
Nem szeret sem ő, sem pedig Hope. Nincs több kérdésem és kérésem. Szomorkodva, a szemeim törölgetve húztam fel a nadrágomat, majd felkaptam a táskámat.
- Vigyázz rá és tedd boldoggá! – szipogtam és elrohantam. Feladtam. Tudtam, hogy én hibám és megértem Zack-et, amiért elhagyott.
Zokogva rohantam ki a hotel bejáratán. Nem láttam semmit csak követtem a lábaimat. Mentem amerre vittek. Legszívesebben a lányokhoz rohantam volna, de nem akarok több gondot okozni. El akartam tűnni a világ szeme elől.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: A remény csillogása (18+) - zack&sarah   

A remény csillogása (18+) - zack&sarah
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zack Finnigan
» A Szabadság reménye