Autópálya - rendőrség
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Köln, Németország; 2021 Az autópálya – rendőrség aktívabb, mint valaha. Ellenfeleik gyorsak és veszélyesek. Semir Gerkhan és kollégái nap, mint nap az életüket kockáztatva mindent elkövetnek, hogy megóvják a civil közösség életét. Akció, krimi és rengeteg összekuszálódott szál, amit ki kell bogozni. A döntés a tiéd, hogy mihez kezdesz vele. Itt lehetsz rendőr vagy más szakmával rendelkező, állhatsz a rosszak oldalán vagy a jók mellé, akár még gyermek szerepébe is bújhatsz. Karakterednek csak a képzelet szab határt. Kedves Idegen számunkra nagy öröm, hogy ide tévedtél. Ez azt jelenti, hogy komolyan érdekel szerepjátékunk. Ha jól ismered a sorozatot és rajongsz érte akkor közöttünk a helyed. Nem kötelező a sorozatból választanod, lehet saját is. Hozd a barátodat és alkossatok egy párost akár. Egy kérésünk van csupán. Mielőtt játszani kezdesz olvasd el a világunk leírását és a szabályzatot, hogy tisztában légy a mi történt és mit kell betartanod. Amit kínálunk családias hangulat, segítőkész staff és megannyi kaland. Nézz hát szét és foglald el a téged megillető helyet. a Staff
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Vas. Márc. 31, 2024 10:56 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Sarah Jane keresettjei
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Okt. 02, 2019 4:21 pm

» Alexander Kranich
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Alexander Kranich Pént. Dec. 29, 2017 10:31 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Világunk leírása
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Isolde Maria Schrankmann Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Kész vagyok
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:54 am

» Mark Alexander Kranich
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Léonard Dupont
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Isolde Maria Schrankmann Csüt. Júl. 07, 2016 9:43 pm

» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Saskia Seidel Csüt. Júl. 07, 2016 9:31 pm

» A remény csillogása (18+) - zack&sarah
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Júl. 06, 2016 10:52 pm

» Se veled se nélküled - zack & sarah
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:13 pm

» Másnapok és másállapotok melinda&sarah
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:12 pm

» Néhány fontosabb dolog
egy barátság akkor és most - mimi&sarah Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Jún. 25, 2016 9:11 pm

Statisztika

csoport
hölgy
úr
rendőrség
6
1
egészségügy
1
0

 

 egy barátság akkor és most - mimi&sarah

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah EmptySzomb. Márc. 05, 2016 5:54 pm

Mimi & Sarah






Munka után hazafelé gondoltam beugrom a kórházba, hátha akad valami plusz munka, de mostanság a kórház patológiája „kihalt” lett. Nem nagyon tudok több bevételre szert tenni. Ebből kifolyólag a gyerekosztály felé vettem az irányt.
Minden áldott nap bejövök ide. Lehangoló, hogy a legtöbb gyermek nem éri meg a holnapot. Az onkológiai részen ugyanis nem sok kicsinek van esélye a túlélésre. Megálltam az ismerős kórterem nyitott ajtajában és nekidőltem az ajtófélfának.
Elmosolyodtam, ahogy megláttam a kislányt, aki mélyen belefelejtkezett a színezésbe. Hagytam, hogy csinálja. Tudom, hogy már nagyon várt, de akkor is hagy csinálja. Közben kihúztam a zsebemből a csokit. Amint befejezte a rajzát odaléptem hozzá és odanyújtottam mosolyogva neki a kedvenc nasiját.
- Szia, nagylány! – nyomtam egy puszit az arcára, majd a táskámban kezdtem el kotorászni – Hol is van? – kérdeztem titokzatosan magamtól, majd előhúztam egy színezőt – Parancsolj! Ezt neked hoztam barátnőm – nyújtottam felé a könyvet.
Leültem az ágy végébe és megsimogattam az arcát. Egy részről Mimi olyan, mintha a lányom lenne, másrészről jó olyasvalakivel beszélni, aki nem felnőttként látja a világot.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Emma Schwarz

Emma Schwarz


Hozzászólások száma : 9
Lakhely : Köln
Foglalkozás : diák

egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah EmptyVas. Márc. 06, 2016 6:10 pm



Mimi & Sarah
Már megint itt vagyok, ezt nem hiszem el. Jó itt, de már nem bírom. Ismét csak hánytam és rosszul lettem. Még szerencse, hogy itt a színezőm, már csak a legjobb barátnőm hiányzik. Felnőtt már, de én akkor is úgy szeretem, mintha velem egykorú lenne. Remélem ő is bejön egyszer. Addig is színezgetek ahogy szoktam. Észre sem veszem, hogy a nyelvem is kinn van. Remélem nem lát senki, biztos kinevet. Ránézek az ajtóra, és de. A manóba biztos rajtam mosolyog.
-Sarah! Na végre, hogy megjöttél. De jó, hoztál nekem csokit? - vettem át és egyből kibontottam miközben ő puszit adott. Ehhez még nem igazán vagyok hozzászokva, de nagyon tetszik. Letettem a csokit a kis polcomra. Huncut szemekkel néztem rá. - Tudom ám, hogy mást is hoztál. - kotorászott a táskájában és kaptam még egy színezőt. Hurrá, ez már kezdett betelni. Átvettem és odaadtam neki a mostanit, hogy nézegesse meg. - Hú, ez nehéz. Köszönöm. Te vagy a legjobb barátnőm. - ahogy leült az ágy végébe én nem tudom miért, de hozzábújtam. Megnyugtató volt éreztem rajta, hogy szenvedett már. Bár ő biztos többet, mint én, hiszen én még kislány vagyok. Elkezdtem neki mutogatni a kezemet. - Már megint tiszta lila. De nem fáj csak csúnya. Kinti ruhában vagy, akkor nem dolgozol? - csak ültem és hallgattam őt. Nagyon megszerettem az évek során.

Vissza az elejére Go down
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah EmptyCsüt. Márc. 24, 2016 5:41 pm

Mimi & Sarah






Mikor megismertem Mimit és összebarátkoztunk meghagytam a kórházban, hogy én legyek az első, akit értesítenek, ha visszakerülne. Megint szóltak. Újra rosszul lett és bekerült. Munka után úgy döntöttem bemegyek hozzá, hiszen ez már annyira megszokott dolog volt.
Megálltam az ajtóban és mosolyogva figyeltem a lógó nyelvvel színező kislányt. Mókás egy gyerek az már biztos, de én így kedvelem őt. Felnézett rám, miután bejezte a rajzot. Én egy köszönés közepette odaadtam a csokit, amit annyira imád.
- Igen és csak a tiéd! – adtam neki puszit.
Kotorászni kezdtem a táskámban, mintha nem találnám, amit hoztam neki. Persze ez egyáltalán nem volt igaz. Nagyon is jól tudtam, hogy hol van. Végül kihúztam egy újabb színezőt és odaadtam. A másikat elvettem és nézegetni kezdtem
- Szerintem ügyesen megbirkózol vele! – mosolyogtam rá, miközben leültem az ágy végébe.
Megsimogattam az arcát, mire ő hozzám bújt. Önkéntelenül is átöleltem. Talán egyszer az enyém lehetne, ha ő is szeretné, de erről még nem mertem őt megkérdezni. Megmutatta a kezét. Megint elég csúnyán nézett ki. Nyomtam rá neki puszit.
- Ez remélhetőleg segít – mondtam mosolyogva – Nem. Most itt nem dolgozom. Nincs munka. Szokatlanul nagy a csend most a patológián – válaszoltam kedvesen és óvatosan simogatni kezdtem a kezén lévő csúnya foltot - Mesélj még! Milyen volt a mai napod? Azon kívül, hogy te magad is ilyen színes lettél - érdeklődtem.
Szeretem ezt a kislányt. Remélem, hogy egyszer örökbe fogadhatom. Addig viszont szívesen gondoskodom róla, látogatom és szeretem.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Emma Schwarz

Emma Schwarz


Hozzászólások száma : 9
Lakhely : Köln
Foglalkozás : diák

egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah EmptySzomb. Márc. 26, 2016 8:40 pm



Mimi & Sarah
Megint kórházban, megint betegen és ismételten félreszúrva. Nagyon unom már és meg szeretnék gyógyulni. Még jó, hogy itt a színezőm és tudom csinálni amíg a barátnőm ideér, már, ha bejön. Vagy dolgozik... Vagy felhívták... Majd kiderül. Belefeledkeztem a színezésbe, mikor megérkezett. Felnőtt már, de én nagyon szeretem. Hozott nekem csokit és egy új színezőt. Annyira jól estek a szavai, jól esik a szeretete, erőt ad a gyógyulásra. Nem tudom miért, de hozzábújtam és hihetetlenül jól éreztem magam. És mikor kaptam tőle puszit az maga volt a csoda.
-Köszönöm szépen Sarah. Nagyon szeretlek. - mikor megsimogatta a kezem egyáltalán nem fájt. Szeretetet éreztem csak. Nagyon fura. - És az rossz neked, hogy nincs munka? De akkor most hol dolgozol? - kicsit jobban belehelyezkedtem az ölébe és mesélni kezdtem. - Csak a megszokott dolgok. Csináltam a feladatot mikor fájni kezdett a hasam úgy, ahogy szokott. Aztán rá nem sokkal hányni kezdtem és hát ugye behoztak. Szurik, vizsgálatok és várakozás. Na meg lila kéz a félreszúrt szuritól. - meséltem el neki a napomat, de semmi újat nem tudtam mondani neki. - És neked milyen napod volt? Meddig tudsz itt maradni? Vagy van valami dolgod? - engedtem el. Szerettem őt és nagyon szeretném, ha itt maradna velem, de megértem, ha más dolga van.

Vissza az elejére Go down
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah EmptySzomb. Május 07, 2016 5:05 pm

Mimi & Sarah






Mimi megint rosszul lett és kórházba került. Annyira nem szeretem, ha ilyen híreket kapok róla. Nagyon jól összebarátkoztunk és szeretném őt örökbe fogadni. Azonban attól félek, hogy ő már azt nem éli meg.
Miután nem volt munka a patológián megkerestem az én kis barátnőmet, aki épp belefelejtkezett a színezésbe. Hagytam, hagy csinálja. Ennyi öröme van az én második hercegnőmnek. Mikor észrevett átadtam neki a csokit és az új színezőt.
Leültem az ágy végébe, mire ő hozzám bújt. Ekkor kapott tőlem egy puszit. Végül megsimogattam a kezét, amit megint félreszúrtak. Aggódom érte és lehet egy kívülálló, aki ismeri, a múltam azt gondolná, csak egy pótlékot keresek Mimiben. Pedig ez nem így van.
- Én is nagyon szeretlek ám hercegnő – simogattam arcát – Rossz dolog, de majd lesz. Egyébként a rendőrségnél dolgozom – kezdtem el simogatni és hallgattam, amit mesélt – Nagyon nem szeretem, mikor beteg vagy! – mondtam ki, amire gondoltam – Nagyon nehéz napom volt – szomorodtam el egy kicsit – Ameddig csak lehetséges itt tudok maradni veled. Semmi dolgom sincs.
Jobban belegondolva rajta kívül senki sem vár és tudom, hogy nem beszélhetek vele erről, hiszen ő még csak egy gyerek, akit nem traktálhatok a saját problémáimmal. Így hagytam az egészet és csak rá koncentráltam.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Emma Schwarz

Emma Schwarz


Hozzászólások száma : 9
Lakhely : Köln
Foglalkozás : diák

egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah EmptySzer. Május 11, 2016 6:53 pm



Mimi & Sarah
Kórházba kerültem. Már kezdem megszokni, hogy félreszúrják a kezem. Színeztem és vártam a barátnőmet, aki hamarosan megérkezett. Sarah már felnőtt és dolgozik de én nagyon szeretem. Hozott nekem csokit és egy új színezőt. Megmutattam neki a régit, amire azt mondta, hogy szép. Ő puszit adott és átölelt. Hozzábújtam és ő simogatott, már az ölében feküdtem. Nagyon fura érzés, hogy valaki szeret. Érte megéri meggyógyulni. Bár lehet, ha meggyógyulok már nem fog szeretni.
-Utálok már beteg lenni de nem tudom mit csináljak. Rendőrségnél dolgozol? Rendőr vagy? De nekem azt mondtad más. - figyeltem rá. Rajta kívül nincs senkim. - Várj egy kicsit. - másztam ki az öléből és már szaladtam is ki. - Ne haragudj. Menj csak haza nyugodtan. - feküdtem vissza az ágyba és betakaróztam. Újra nem érzem jól magam. Csak feküdtem és figyeltem Sarah-t, hogy vajon itt marad-e vagy hazamegy. Nem haragszok rá, ha igen.
Vissza az elejére Go down
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah EmptySzomb. Júl. 02, 2016 3:12 pm

Mimi & Sarah






Emma megint kórházba került, így az első szabad pillanatomban hozzá irányultam. Mikor megérkeztem épp színezett. Egy darabig elnézegettem mosolyogva, majd átnyújtottam a csokit és az új színezőt.
Megmutatta a régi színezőt. Én valahogy szépnek láttam. Ekkor öleltem át és adtam egy puszit neki. Hozzám bújt és simogattam. Az ölemben kötött ki. Az járt a fejemben, hogy vajon a lányommal is így lett volna, ha velem marad? Végül csak Mimire összpontosítottam. Simogattam és hallgattam a mondandóját.
- A rendőrségnél dolgozom, de nem vagyok rendőr. Orvos vagyok, aki kideríti mi történt az emberekkel – magyaráztam.
Voltaképpen nem akartam kimondani, hogy a haláluk után nézem meg őket. Ez a kislány még túl kicsi ahhoz, hogy megtudja mit is jelent valójában ez a szó. Kirohant a mosdóba. Szörnyű hallani, hogy hány, mert tudom beteg és bármikor elveszíthetem őt is. Mikor visszajött bemászott az ágyba és elküldött.
- Kérlek ne – suttogtam szomorkodva – Te ne küldj el – felálltam és betakargattam, majd adtam neki egy puszit.
Nem indultam azonnal útnak, még pakolásztam szomorúan. Úgy tűnt én már senkinek sem kellek. Sohasem kellettem. Egy senkinek érzem magam, aki nem érdemel boldogságot és szeretetet.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Emma Schwarz

Emma Schwarz


Hozzászólások száma : 9
Lakhely : Köln
Foglalkozás : diák

egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah EmptyHétf. Júl. 04, 2016 4:51 pm



Mimi & Sarah
Kórházban színeztem és vártam a barátnőmet, aki hamarosan megérkezett. Hozott nekem csokit és új színezőt. Megmutattam neki a régit és az ismét lila kezemet. Adott puszit, átölelt, megsimogatott és az ölébe fekhettem. Ezek számomra annyira ismeretlen dolgok, hogy még hozzá kell szoknom, de nagyon tetszik. Sarah-ért megéri meggyógyulni. Csak hallgattam mit mesél, néha belekérdeztem, de végig türelmes volt velem. Aztán éreztem, hogy ismét baj van. Kirohantam a mosdóba hányni. Mikor végeztem visszamentem és megmondtam Sarah-nak, hogy elmehet, ha szeretne, pedig én nem akartam. De ki tudja hogy reagál arra, hogy lát engem betegen. Pedig a doktor nénik azt mondják, hogy napról-napra rosszabb lesz. Sarah maradni szeretne, ennek titkon nagyon örültem. Félek egyedül szembe nézni ezzel a betegséggel.
-Nem érzem jól magam. Nagyon fáj. Szeretném, ha itt maradnál, de ha nem akarsz így látni. - mondtam és betakaróztam, nagyon fájt a hasam. - Nagyon félek egyedül. - mondtam ki, amit érzek és vártam a reakcióját. Remélem, hogy itt marad.
Vissza az elejére Go down
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah EmptyPént. Júl. 15, 2016 1:13 pm

Mimi & Sarah






A kórházban figyeltem, ahogy Mimi színezget. Nem akartam őt megzavarni. Hagy csinálja. Legalább van egy kis öröme ebben a rossz és csúnya világban. Néha úgy érzem, hogy az én életem az övéhez képest semmi.
Mikor észrevett odaadtam a csokit és az új színezőt, amit vettem neki. Ő pedig ideadta a régit, majd a lila kezét. Nem értem, hogyan lehet így elrontani egy szúrást. Adtam neki egy puszit, átöleltem és megsimogattam. Egy kicsit anyának érezhettem mellette magam, miközben ő az ölembe feküdt.
Most már tudom, hogy rossz anya voltam világ életemben, szóval Mimit sem érdemelném meg, hogy szeressen, de én őt is úgy szeretem, mint a 10 éve nem látott lányomat. Simogattam és elmagyaráztam, hogy miként dolgozom, míg ki nem rohant a mosdóba hányni.
Mikor visszajött azt mondta elmehetek. De én nem akarok. Mindenki csak elküld. Nem vagyok senkinek sem fontos annyira, hogy vele lehessek. Szomorkodva pakolni kezdtem, de nem mentem el. Így adtam tudtára, hogy maradni szeretnék.
- Szeretnék veled lenni és nem baj, ha így látlak. Nem szeretem, mikor így vagy, de maradni szeretnék melletted, hogy ne félj, és ne legyél egyedül.
Leültem az ágy szélére és simogatni kezdtem. Nem megyek, én sehova csak nagyon félek, hogy soha többé nem fogok kelleni neki, ha meggyógyul.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Emma Schwarz

Emma Schwarz


Hozzászólások száma : 9
Lakhely : Köln
Foglalkozás : diák

egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah EmptyVas. Júl. 24, 2016 5:19 pm



Mimi & Sarah
Szeretem Sarah-t. Csak ő van nekem. Befeküdtem az ölébe, mire ő szeretgetni kezdett. Furcsa érzés, de nagyon jól esik. Végre valaki, aki engem is látogat. Hihetetlen, hogy nincs senkije, pedig nagyon is megérdemelné. Vagy legalább egy kisgyereket, szerintem nagyon jó anyukája lenne. Csak beszélgettem vele és kérdezgettem egészen addig, míg rosszul nem lettem. Kirohantam a mosdóba aztán mikor visszajöttem elküldtem Sarah-t. Nem szeretném, ha itt hagyna, de ha nem akar így látni, engem nem zavar. Ki tudja meddig fogom még látni. Betakaróztam és vártam. Sarah nem akar elmenni, ennek örültem a szívem mélyén. Félek egyedül szembe nézni ezzel a betegséggel. Jó lenne, ha nekem is lenne valaki, aki segít, mint a többi gyereknek. Egy olyan anya-szerű. De szerintem nekem olyan soha nem lesz. Most olyan, mintha Sarah lenne.
-Szeretném, ha itt maradnál. Félek egyedül. Sosem volt senkim. Nem akarok egyedül maradni. - félrehúzódtam kicsit, de csak felült az ágyra. Nem akartam, de kezdtem feladni a reményt, hogy valaha is egészséges leszek. És mi lesz velem utána? Sarah nem fog keresni. Akaratlanul is folyni kezdtek a könnyeim. Nem érdekelt mit gondol Sarah. Én csak egy kislány vagyok, aki élni szeretne.
Vissza az elejére Go down
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah EmptySzer. Aug. 17, 2016 9:51 pm

Mimi & Sarah






Befeküdt az ölembe. Én erre szeretgetni kezdtem. Egy kicsit talán visszaadja azt a dolgot, hogy jó anyának érezhetem magam. Csak picurkát. Tudom nem voltam jó anyja Hope-nak, de ezt Mimi nem fogja soha, de soha érezni.
Úgy érzem magam, mint egy szörnyeteg, aki most a szépségért változik át egy jó emberré. Igaza van Zack-nek, amiért nem szeret, és amiért a lányom is utál. Soha nem voltam jó ember és többé már nem leszek nekik jó.
Beszélgettünk, türelmesen válaszoltam minden egyes kérdésére. Ha kíváncsi megkapja a válaszokat. Ekkor kirohant a mosdóba. Aggódom érte. Nagyon is aggódom. Mikor kijött elküldött. Nem értem miért. Csak elszomorodtam és pakolni kezdtem a cuccaimat, de nem mentem el.
Végighallgattam, majd megsimogattam és leültem az ágya szélére. Nem érdekelt semmi csak óvatosan befeküdtem mellé és úgy simogattam őt. Mimi mindig meg tudja egy kicsit változtatni a véleményemet saját magammal szemben.
- Itt maradok. Sosem leszel, egyedül én mindig itt leszek neked és vigyázok rád – suttogtam és simogattam tovább.
Elgondolkodtam. Volt egy pár ostoba húzásom, és amit tenni akarok az is az lesz, csak nem tudom mi lesz ezzel a kislánnyal, ha én már nem leszek. Melinda és Tina! Ők vigyáznak majd rá. Ez felvillanyozott. Most azonban csak Emma a fontos. Csak feküdtem mellette és simogattam.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Emma Schwarz

Emma Schwarz


Hozzászólások száma : 9
Lakhely : Köln
Foglalkozás : diák

egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah EmptyCsüt. Aug. 25, 2016 2:22 pm



Mimi & Sarah
Hihetetlen, hogy felnőtt barátom van. Szeretem Sarah-t. Rosszul lettem és el akartam küldeni. Nem ment el, leült mellém. Mást reméltem, de nem baj. Végül befeküdt mellém és megölelt. Hihetetlen érzés, még sosem éreztem. Nagyon jó anyuka lesz belőle, ha lesz babája. Könnyes szemekkel hagytam, hogy szeretgessen. Félek egyedül és félek, hogy mi lesz velem. Mi lesz, ha meggyógyulok? Soha többé nem fogom érdekelni Sarah-t. Nagyon megszerettem.
-Köszönöm, hogy itt vagy mellettem. Nagyon szeretlek Sarah. Még sosem volt senkim. De úgyis tudom, hogy angyal leszek nem sokára. Vagy ha meggyógyulok tudom, hogy nem fogsz keresni. Lesz egészséges saját babád. - mondtam ki, amit éreztem. Nem érdekelt ha esetleg megbántom vele. Még félálomban hallottam a válaszát, de reagálni már nem tudtam. Úgyis tudom, hogy egyedül ébredek majd.
Vissza az elejére Go down
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah EmptySzer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

Mimi & Sarah






Emma sokat jelent a számomra. Talán vele pótolom a Hope nélkül eltöltött időket. Bár ez a kislány nem csak egy saját gyermeket jelent, hanem egy legjobb barátot is. Annyira hihetetlen, hogy egy gyerek az, aki segít nekem és a barátomnak mondhatok.
Először leültem mellé, majd befeküdtem és átöleltem. Mintha csak a saját gyermekem lenne. Egy ideje olyan is volt. Azt terveztem, hogy majd egyszer örökbe fogadom így ő is megtapasztalhatja az igazi családot. Simogattam és végighallgattam őt.
- Nincs mit köszönnöd – mosolyogtam rá kedvesen – Én is nagyon szeretlek és most én itt vagyok neked – itt pillanatnyi szünetet tartottam – Nem akartam eddig elmondani, de arra gondoltam, hogy lehetnék az anyukád. Szeretnélek örökbe fogadni – néztem rá komolyan.
Ám a sors hirtelen közbeszólt. Emma rosszul lett. Hirtelen leállt a szíve. Gyorsan kimásztam mellőle, megnyomtam a csengőt és megkezdtem az újraélesztését, ahogy azt tanultam és csináltam már oly sokszor. Nem gondolkodtam. Még nem halhat meg. Élnie kell.
Az események gyorsan történtek. Az újraélesztést átvette tőlem egy hivatásos team. Próbáltam segíteni nekik, de folyton odébb toltak. Nem akarták, hogy ott legyek. Nem adtam fel. Oda tettem magam és segítettem mindenben. Röpke 45 perc után azonban kimondták, hogy Emma végleg elment.
Éreztem, hogy szemeim akaratom ellenére is megteltek könnyel. Mindeközben lekapcsolták a gépekről. A kolléga hagyott időt. Kedvesen megsimogatta a vállam és elhagyták a kórtermet. Leültem a kislány élettelen teste mellé, majd zokogva borultam rá.
Úgy éreztem, hogy az élet nagyon elbánt velem. Elvesztettem minden reményemet. Nincs tovább. Csak az járt a fejemben, hogy már nincs miért élnem, miközben nem tudtam abbahagyni a sírást.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom





egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: egy barátság akkor és most - mimi&sarah   egy barátság akkor és most - mimi&sarah Empty

Vissza az elejére Go down
 
egy barátság akkor és most - mimi&sarah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hogyan rúgjunk be Sarah módra - Avagy egy hatalmas buli kezdete - tina&melinda&sarah/&zack/
» Másnapok és másállapotok melinda&sarah
» Se veled se nélküled - zack & sarah
» zack&sarah - felcsillan a remény
» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Autópálya - rendőrség :: Egyéb :: Archivált részleg-
Ugrás: