Autópálya - rendőrség

Te melyik oldalra állsz?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Körzetük az autópálya,
tempójuk halálos,
autótolvajok, zsarolók, gyilkosok ellenfelei,
a Cobra 11 emberei éjjel-nappal bevetésre készek
a biztonságunkért.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Örökös tagunk

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox

A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Elérhetőségeink
E-mail cím

Facebook csoport
Latest topics
» Félelem és reszketés a külvárosban
by Melinda Kranich Szomb. Nov. 18, 2017 3:01 pm

» Az első nagy kaland - Az őrület határán
by Zack Reynolds Szer. Nov. 15, 2017 10:01 pm

» Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:56 pm

» anna&christina - Jótestvéri iszony
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:38 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
by Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Nem tudok lenni
by Melinda Kranich Vas. Okt. 29, 2017 12:21 pm

» Világunk leírása
by Admin Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Kész vagyok
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» André Fux - a régi már nem ugyanaz
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» Once upon a time
by Admin Szomb. Aug. 20, 2016 5:21 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
by Admin Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Mark Alexander Kranich
by Admin Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah
by Dr. Sarah J. Williams Pént. Júl. 15, 2016 12:43 am

Top posters
Dr. Sarah J. Williams

Admin

Zack Reynolds

Christina Engelhardt

Melinda Kranich

Hope Williams

Saskia Seidel

Alida Melinda Kranich

Anna Engelhardt

Emma Schwarz

Statisztika

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Nov. 18, 2015 8:53 am-kor volt itt.

Share | 

Múltat a jelenbe - melinda&tina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Melinda Kranich
autópályarendőr

Lakhely : Köln
Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

TémanyitásTárgy: Múltat a jelenbe - melinda&tina   Vas. Jún. 12, 2016 9:51 pm

Melinda & Christina

Ahogy Sarah-nál végeztem egyből rohantam be az irodába. Tudtam, hogy mindenképpen meg kell róla kérdeznem Tina-t. Ha ő nem is segít akkor is biztos voltam benne, hogy segítség kell. Ahogy beértem ledobtam magam a székembe és köszönés nélkül már mondtam is.
-Na figyelj! Nem tudom emlékszel-e vagy említette neked Sarah a lányát. Elmentem hozzá, hogy megtudjak némi infót róla. Meg kell találnunk azt a kislányt, legyen végre Sarah is boldog. Segítesz? - adtam elő neki azonnal, de tudtam, hogy ha nemet mond megverem. Megérdemli Sarah a boldogságot már. -Szerintem nem lenne nehéz megtalálni, ha az exférje itt van. És vajon hány Amerikában született gyerek futkározik a tartományban? Biztos vagyok benne, hogy nem sok. - kapcsoltam be a gépemet. Ha Sarah meg akarja találni a lányát, akkor ideje, hogy kapjon is valami igazi segítséget. Míg a gép betöltött ránéztem a társamra. - Apropó, milyen volt a suliban? Megelőztétek a bűnt? - kérdeztem röhögve és vártam mikor vág hozzám valamit.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Christina Engelhardt
autópályarendőr

Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* :

TémanyitásTárgy: Re: Múltat a jelenbe - melinda&tina   Szomb. Júl. 02, 2016 3:53 pm

Christina & Melinda

Az iskola látványától is rosszul vagyok néha. Eleget tanultam már én, de most muszáj volt visszatérnem oda, hogy előadást tartsak. Nem tudom, hogy sikerült e őket meggyőznöm. Őszintén szólva nem is érdekel.
Sokkal inkább koncentráltam arra a feladatra, amit Hope bízott rám. Meg kell találnom az anyját. Már csak puszta kíváncsiságból is előkotrom bárhol is legyen az a nő. Ekkor robogott be Melinda. A szokásos bunkó módon ült le a helyére
- Valami rémlik a tegnap estéről, hogy mondta. Vagyis inkább elszólta magát. Hát nem érdemli meg, amiért nem szólt róla, mert akkor már régen találkozott volna vele, de segítek – válaszoltam – Nem sok gyerek van, aki arról a környékről jött. Amerikából nem sokan járnak ide. Hogy hívják? Hány éves? – hoztam be a keresőt újra.
Meli következő szavaira mielőtt teljesen kimondta volna már repült is a fém ceruzatartó a feje felé. Bár nincs olyan szerencsém, hogy megszabaduljak tőle, de próbálkozni mindig lehet.

Christina Engelhardt

Az álom az ember szívéből fakad és legtöbben szívünk szerint élünk, így álmok nélkül semmivé lennénk.

A hozzászólást Christina Engelhardt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 21, 2016 4:41 pm-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése http://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Melinda Kranich
autópályarendőr

TémanyitásTárgy: Re: Múltat a jelenbe - melinda&tina   Hétf. Júl. 18, 2016 3:53 pm

Melinda & Christina

Sarah-tól egyből az őrsre mentem az irodánkba. Meg kell találnunk a lányát. Hihetetlen belegondolni, hogy Sarah anya már, ráadásul ilyen régóta. Tina-tól kell segítség mindenképpen, hiszen ő régebb óta benne van már, jobban átlátja a dolgokat. Ahogy beértem már mondtam is neki. Bekapcsoltam a gépem, beszóltam és elhúztam a fejem a ceruzatartó elől.
-Szóval... 14 éves. Vagyis attól függ mikor született. 2001 vagy 2002. Huuu, mi az exférje vezetékneve? A keresztneve Hope. Los Angeles-ben született. Sarah meg épphogy betöltötte a 18-at. De furcsa ebbe belegondolni. Ha lehetne gyerekem sem vállalnám ilyen hamar. 3 éves volt a gyerek mikor ide költöztek. El tudunk indulni ezen a vonalon? Ki tudja, lehet összebarátkozna az ikrekkel. Nem sok az a 3 év ennyi idős korban. - muszáj megtalálnunk azt a kislányt, ebben biztos vagyok. Ha segít Tina, ha nem. Megérdemli már Sarah is az ő reménysugarát.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Múltat a jelenbe - melinda&tina   Csüt. Júl. 21, 2016 4:44 pm

Christina & Melinda

Mikor beviharzott Melinda az ajtón csöppet sem voltam boldog. Ma bal lábbal keltem fel és ő már megint kiakasztott. De szó szerint. Esküszöm legközelebb valami vízzel teli flakont fogok behozni és azt fogom hozzávágni, nem pedig a ceruzatartót.
Kutakodtam, miközben hallgattam őt. Sarah lányát kéne megtalálnunk, aki 14 éves, Hope a keresztneve Los Angelesben született és három éves kora óta az apja neveli. Kellett egy kis idő, hogy felfogjam ezt a sok infót, de mire Melinda a végére ért leesett.
- Mit is mondtál? Hogy hívják a gyereket? – vettem le az asztalról a lábamat és rápillantottam társamra – Hope-nak hívják és 14 éves? – néztem meredten Melit – Azt hiszem akaratomon kívül megtaláltam a gyereket – magyaráztam, miközben felálltam és járkálni kezdtem – A suliban egy lány, aki először kötekedett odajött utána hozzám, hogy én vagyok az utolsó mentsvára. Meg akarja találni az anyukáját és ebben kérte a segítségemet – megálltam egy percre, mint, aki megvilágosodott – Tényleg! A lány neve Hope Williams. 2001. október 2-án született Los Angelesben és 3 éves kora óta nem látta az anyukáját. Sarah vezetékneve is Williams…
Még jó, hogy elkértem a telefonszámát a gyereknek. Épp tárcsázni akartam, mikor megcsörrent a telefonom. A cetlin lévő szám és a hívó egy és ugyanaz volt így azonnal felvettem a telefont és megbeszéltem vele, hogy hamarosan érte megyek, várjon, meg ott ahol épp van.
- Tudom hol a gyerek! – fordultam Melinda felé és vártam, hogy ő mit szól ehhez az egészhez.

Christina Engelhardt

Az álom az ember szívéből fakad és legtöbben szívünk szerint élünk, így álmok nélkül semmivé lennénk.
Melinda Kranich
autópályarendőr

TémanyitásTárgy: Re: Múltat a jelenbe - melinda&tina   Vas. Júl. 24, 2016 10:59 pm

Melinda & Christina

Sarah után egyből az irodába mentem. Beszélnem kell Tina-val. Muszáj megtalálnunk a lányát és ebben segítség kell hiszen Tina jobban belelát a dolgokba. Felvázoltam neki a helyzetet és vártam mit vág hozzám. Persze nem sikerült neki és mondtam tovább a mondandómat. Mindent elmondtam a kislányról, amit tudok. Mire ő meglepő dolgot mondott.
-Hogyhogy tudod? Igen, Hope a neve. De miért viselné Sarah vezetéknevét, ha az apjával él? Ez nekem nem tiszta. - ahogy megcsörrent a telefonja csak álltam csendben. De most komolyan, miért pont Williams, ha az apjával van és elvileg nem akarja, hogy Sarah megtalálja. Ahogy letette már ki is adta a parancsot, hogy tudja hol van. - Rendben, nézzük meg, de ha nem ő az, akkor azt a gyereket is csak hitegetjük. - indultam el vele a kocsijához. Igazság szerint nagyon kíváncsi voltam Sarah lányára. Vajon ő is olyan félénk, mint Sarah? Bár Tina azt mondta kötekedett, szóval biztos az apjára ütött.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Múltat a jelenbe - melinda&tina   Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

Christina & Melinda

Épp kutakodtam a gépemen, mikor megjelent Melinda. Persze miért is ne ilyenkor szólna be, amikor nem érek nagyon rá. Elmondta, hogy mit akar. Hozzávágtam a ceruzatartót, de most kivételesen gyors volt így nem találtam el.
Mikor elmondta, hogy mit tudott meg Sarah-tól teljesen ledöbbentem. Megtaláltam anélkül a gyereket és az anyját, hogy igazán kerestem volna. Mindkettő az orrom előtt volt. Ugyanakkor, ha jobban belegondolok az a kislány kiköpött anyja.
- Hope, Hope Williams. Gőzöm sincs, mi a logikája ennek, hogy Sarah nevét viseli a gyerek, de akkor is ő az! Biztosan tudom. Akkor pedig már érthető, hogy miért hiszi azt, hogy az anyja nem szereti! – magyaráztam, mikor megcsörrent a telefonom.
Hope volt az, aki elmondta, hogy eljött otthonról és tudja, hogy az anyja Kölnben van. Arra kértem maradjon, ahol van. Nem fogom megmondani egyelőre, hogy személyesen is ismerem azt a nőt. Legyen mindkettejüknek meglepetés.
- Nem fogjuk hitegetni. Tudom, hogy ő az, mert annyira hasonlít Sarah-ra, hogy az nem kifejezés! – indultam el, mire társam követett.
Végre valami jó dolog is történik velünk, de legfőképpen a barátnőmmel. Újra találkozhat egy gyermek az anyjával. Már nem a kíváncsiság vezérelt, hanem az anyai szívem.

Christina Engelhardt

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Múltat a jelenbe - melinda&tina   

Múltat a jelenbe - melinda&tina
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Melinda May
» Tina Sprout