Autópálya - rendőrség
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Köln, Németország; 2021 Az autópálya – rendőrség aktívabb, mint valaha. Ellenfeleik gyorsak és veszélyesek. Semir Gerkhan és kollégái nap, mint nap az életüket kockáztatva mindent elkövetnek, hogy megóvják a civil közösség életét. Akció, krimi és rengeteg összekuszálódott szál, amit ki kell bogozni. A döntés a tiéd, hogy mihez kezdesz vele. Itt lehetsz rendőr vagy más szakmával rendelkező, állhatsz a rosszak oldalán vagy a jók mellé, akár még gyermek szerepébe is bújhatsz. Karakterednek csak a képzelet szab határt. Kedves Idegen számunkra nagy öröm, hogy ide tévedtél. Ez azt jelenti, hogy komolyan érdekel szerepjátékunk. Ha jól ismered a sorozatot és rajongsz érte akkor közöttünk a helyed. Nem kötelező a sorozatból választanod, lehet saját is. Hozd a barátodat és alkossatok egy párost akár. Egy kérésünk van csupán. Mielőtt játszani kezdesz olvasd el a világunk leírását és a szabályzatot, hogy tisztában légy a mi történt és mit kell betartanod. Amit kínálunk családias hangulat, segítőkész staff és megannyi kaland. Nézz hát szét és foglald el a téged megillető helyet. a Staff
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Sarah Jane keresettjei
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Okt. 02, 2019 4:21 pm

» Alexander Kranich
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Alexander Kranich Pént. Dec. 29, 2017 10:31 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Világunk leírása
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Isolde Maria Schrankmann Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Kész vagyok
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:54 am

» Mark Alexander Kranich
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Léonard Dupont
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Isolde Maria Schrankmann Csüt. Júl. 07, 2016 9:43 pm

» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Saskia Seidel Csüt. Júl. 07, 2016 9:31 pm

» A remény csillogása (18+) - zack&sarah
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Júl. 06, 2016 10:52 pm

» Se veled se nélküled - zack & sarah
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:13 pm

» Másnapok és másállapotok melinda&sarah
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:12 pm

» Néhány fontosabb dolog
Múltat a jelenbe - melinda&tina Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Jún. 25, 2016 9:11 pm

Statisztika

csoport
hölgy
úr
rendőrség
6
1
egészségügy
1
0

 

 Múltat a jelenbe - melinda&tina

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Melinda Kranich

Melinda Kranich


Hozzászólások száma : 16
Age : 23
Lakhely : Köln
Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

Múltat a jelenbe - melinda&tina Empty
TémanyitásTárgy: Múltat a jelenbe - melinda&tina   Múltat a jelenbe - melinda&tina EmptyVas. Jún. 12, 2016 9:51 pm



Melinda & Christina

Ahogy Sarah-nál végeztem egyből rohantam be az irodába. Tudtam, hogy mindenképpen meg kell róla kérdeznem Tina-t. Ha ő nem is segít akkor is biztos voltam benne, hogy segítség kell. Ahogy beértem ledobtam magam a székembe és köszönés nélkül már mondtam is.
-Na figyelj! Nem tudom emlékszel-e vagy említette neked Sarah a lányát. Elmentem hozzá, hogy megtudjak némi infót róla. Meg kell találnunk azt a kislányt, legyen végre Sarah is boldog. Segítesz? - adtam elő neki azonnal, de tudtam, hogy ha nemet mond megverem. Megérdemli Sarah a boldogságot már. -Szerintem nem lenne nehéz megtalálni, ha az exférje itt van. És vajon hány Amerikában született gyerek futkározik a tartományban? Biztos vagyok benne, hogy nem sok. - kapcsoltam be a gépemet. Ha Sarah meg akarja találni a lányát, akkor ideje, hogy kapjon is valami igazi segítséget. Míg a gép betöltött ránéztem a társamra. - Apropó, milyen volt a suliban? Megelőztétek a bűnt? - kérdeztem röhögve és vártam mikor vág hozzám valamit.
Vissza az elejére Go down
Christina Engelhardt

Christina Engelhardt


Hozzászólások száma : 30
Age : 38
Lakhely : Köln
Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* : Múltat a jelenbe - melinda&tina Aracely-Arambula-BW-233x300

Múltat a jelenbe - melinda&tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Múltat a jelenbe - melinda&tina   Múltat a jelenbe - melinda&tina EmptySzomb. Júl. 02, 2016 3:53 pm



Christina & Melinda





Az iskola látványától is rosszul vagyok néha. Eleget tanultam már én, de most muszáj volt visszatérnem oda, hogy előadást tartsak. Nem tudom, hogy sikerült e őket meggyőznöm. Őszintén szólva nem is érdekel.
Sokkal inkább koncentráltam arra a feladatra, amit Hope bízott rám. Meg kell találnom az anyját. Már csak puszta kíváncsiságból is előkotrom bárhol is legyen az a nő. Ekkor robogott be Melinda. A szokásos bunkó módon ült le a helyére
- Valami rémlik a tegnap estéről, hogy mondta. Vagyis inkább elszólta magát. Hát nem érdemli meg, amiért nem szólt róla, mert akkor már régen találkozott volna vele, de segítek – válaszoltam – Nem sok gyerek van, aki arról a környékről jött. Amerikából nem sokan járnak ide. Hogy hívják? Hány éves? – hoztam be a keresőt újra.
Meli következő szavaira mielőtt teljesen kimondta volna már repült is a fém ceruzatartó a feje felé. Bár nincs olyan szerencsém, hogy megszabaduljak tőle, de próbálkozni mindig lehet.



A hozzászólást Christina Engelhardt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 21, 2016 4:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Melinda Kranich

Melinda Kranich


Hozzászólások száma : 16
Age : 23
Lakhely : Köln
Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

Múltat a jelenbe - melinda&tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Múltat a jelenbe - melinda&tina   Múltat a jelenbe - melinda&tina EmptyHétf. Júl. 18, 2016 3:53 pm



Melinda & Christina

Sarah-tól egyből az őrsre mentem az irodánkba. Meg kell találnunk a lányát. Hihetetlen belegondolni, hogy Sarah anya már, ráadásul ilyen régóta. Tina-tól kell segítség mindenképpen, hiszen ő régebb óta benne van már, jobban átlátja a dolgokat. Ahogy beértem már mondtam is neki. Bekapcsoltam a gépem, beszóltam és elhúztam a fejem a ceruzatartó elől.
-Szóval... 14 éves. Vagyis attól függ mikor született. 2001 vagy 2002. Huuu, mi az exférje vezetékneve? A keresztneve Hope. Los Angeles-ben született. Sarah meg épphogy betöltötte a 18-at. De furcsa ebbe belegondolni. Ha lehetne gyerekem sem vállalnám ilyen hamar. 3 éves volt a gyerek mikor ide költöztek. El tudunk indulni ezen a vonalon? Ki tudja, lehet összebarátkozna az ikrekkel. Nem sok az a 3 év ennyi idős korban. - muszáj megtalálnunk azt a kislányt, ebben biztos vagyok. Ha segít Tina, ha nem. Megérdemli már Sarah is az ő reménysugarát.
Vissza az elejére Go down
Christina Engelhardt

Christina Engelhardt


Hozzászólások száma : 30
Age : 38
Lakhely : Köln
Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* : Múltat a jelenbe - melinda&tina Aracely-Arambula-BW-233x300

Múltat a jelenbe - melinda&tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Múltat a jelenbe - melinda&tina   Múltat a jelenbe - melinda&tina EmptyCsüt. Júl. 21, 2016 4:44 pm



Christina & Melinda





Mikor beviharzott Melinda az ajtón csöppet sem voltam boldog. Ma bal lábbal keltem fel és ő már megint kiakasztott. De szó szerint. Esküszöm legközelebb valami vízzel teli flakont fogok behozni és azt fogom hozzávágni, nem pedig a ceruzatartót.
Kutakodtam, miközben hallgattam őt. Sarah lányát kéne megtalálnunk, aki 14 éves, Hope a keresztneve Los Angelesben született és három éves kora óta az apja neveli. Kellett egy kis idő, hogy felfogjam ezt a sok infót, de mire Melinda a végére ért leesett.
- Mit is mondtál? Hogy hívják a gyereket? – vettem le az asztalról a lábamat és rápillantottam társamra – Hope-nak hívják és 14 éves? – néztem meredten Melit – Azt hiszem akaratomon kívül megtaláltam a gyereket – magyaráztam, miközben felálltam és járkálni kezdtem – A suliban egy lány, aki először kötekedett odajött utána hozzám, hogy én vagyok az utolsó mentsvára. Meg akarja találni az anyukáját és ebben kérte a segítségemet – megálltam egy percre, mint, aki megvilágosodott – Tényleg! A lány neve Hope Williams. 2001. október 2-án született Los Angelesben és 3 éves kora óta nem látta az anyukáját. Sarah vezetékneve is Williams…
Még jó, hogy elkértem a telefonszámát a gyereknek. Épp tárcsázni akartam, mikor megcsörrent a telefonom. A cetlin lévő szám és a hívó egy és ugyanaz volt így azonnal felvettem a telefont és megbeszéltem vele, hogy hamarosan érte megyek, várjon, meg ott ahol épp van.
- Tudom hol a gyerek! – fordultam Melinda felé és vártam, hogy ő mit szól ehhez az egészhez.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Melinda Kranich

Melinda Kranich


Hozzászólások száma : 16
Age : 23
Lakhely : Köln
Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

Múltat a jelenbe - melinda&tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Múltat a jelenbe - melinda&tina   Múltat a jelenbe - melinda&tina EmptyVas. Júl. 24, 2016 10:59 pm



Melinda & Christina

Sarah után egyből az irodába mentem. Beszélnem kell Tina-val. Muszáj megtalálnunk a lányát és ebben segítség kell hiszen Tina jobban belelát a dolgokba. Felvázoltam neki a helyzetet és vártam mit vág hozzám. Persze nem sikerült neki és mondtam tovább a mondandómat. Mindent elmondtam a kislányról, amit tudok. Mire ő meglepő dolgot mondott.
-Hogyhogy tudod? Igen, Hope a neve. De miért viselné Sarah vezetéknevét, ha az apjával él? Ez nekem nem tiszta. - ahogy megcsörrent a telefonja csak álltam csendben. De most komolyan, miért pont Williams, ha az apjával van és elvileg nem akarja, hogy Sarah megtalálja. Ahogy letette már ki is adta a parancsot, hogy tudja hol van. - Rendben, nézzük meg, de ha nem ő az, akkor azt a gyereket is csak hitegetjük. - indultam el vele a kocsijához. Igazság szerint nagyon kíváncsi voltam Sarah lányára. Vajon ő is olyan félénk, mint Sarah? Bár Tina azt mondta kötekedett, szóval biztos az apjára ütött.
Vissza az elejére Go down
Christina Engelhardt

Christina Engelhardt


Hozzászólások száma : 30
Age : 38
Lakhely : Köln
Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* : Múltat a jelenbe - melinda&tina Aracely-Arambula-BW-233x300

Múltat a jelenbe - melinda&tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Múltat a jelenbe - melinda&tina   Múltat a jelenbe - melinda&tina EmptySzer. Aug. 17, 2016 9:31 pm



Christina & Melinda





Épp kutakodtam a gépemen, mikor megjelent Melinda. Persze miért is ne ilyenkor szólna be, amikor nem érek nagyon rá. Elmondta, hogy mit akar. Hozzávágtam a ceruzatartót, de most kivételesen gyors volt így nem találtam el.
Mikor elmondta, hogy mit tudott meg Sarah-tól teljesen ledöbbentem. Megtaláltam anélkül a gyereket és az anyját, hogy igazán kerestem volna. Mindkettő az orrom előtt volt. Ugyanakkor, ha jobban belegondolok az a kislány kiköpött anyja.
- Hope, Hope Williams. Gőzöm sincs, mi a logikája ennek, hogy Sarah nevét viseli a gyerek, de akkor is ő az! Biztosan tudom. Akkor pedig már érthető, hogy miért hiszi azt, hogy az anyja nem szereti! – magyaráztam, mikor megcsörrent a telefonom.
Hope volt az, aki elmondta, hogy eljött otthonról és tudja, hogy az anyja Kölnben van. Arra kértem maradjon, ahol van. Nem fogom megmondani egyelőre, hogy személyesen is ismerem azt a nőt. Legyen mindkettejüknek meglepetés.
- Nem fogjuk hitegetni. Tudom, hogy ő az, mert annyira hasonlít Sarah-ra, hogy az nem kifejezés! – indultam el, mire társam követett.
Végre valami jó dolog is történik velünk, de legfőképpen a barátnőmmel. Újra találkozhat egy gyermek az anyjával. Már nem a kíváncsiság vezérelt, hanem az anyai szívem.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Múltat a jelenbe - melinda&tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Múltat a jelenbe - melinda&tina   Múltat a jelenbe - melinda&tina Empty

Vissza az elejére Go down
 
Múltat a jelenbe - melinda&tina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hogyan rúgjunk be Sarah módra - Avagy egy hatalmas buli kezdete - tina&melinda&sarah/&zack/
» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap
» Melinda Kranich
» Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina
» Alida Melinda Kranich

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Autópálya - rendőrség :: Egyéb :: Archivált részleg-
Ugrás: