Autópálya - rendőrség

Te melyik oldalra állsz?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Körzetük az autópálya,
tempójuk halálos,
autótolvajok, zsarolók, gyilkosok ellenfelei,
a Cobra 11 emberei éjjel-nappal bevetésre készek
a biztonságunkért.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Örökös tagunk

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox

A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Elérhetőségeink
E-mail cím

Facebook csoport
Latest topics
» Félelem és reszketés a külvárosban
by Melinda Kranich Szomb. Nov. 18, 2017 3:01 pm

» Az első nagy kaland - Az őrület határán
by Zack Reynolds Szer. Nov. 15, 2017 10:01 pm

» Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:56 pm

» anna&christina - Jótestvéri iszony
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:38 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
by Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Nem tudok lenni
by Melinda Kranich Vas. Okt. 29, 2017 12:21 pm

» Világunk leírása
by Admin Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Kész vagyok
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» André Fux - a régi már nem ugyanaz
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» Once upon a time
by Admin Szomb. Aug. 20, 2016 5:21 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
by Admin Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Mark Alexander Kranich
by Admin Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah
by Dr. Sarah J. Williams Pént. Júl. 15, 2016 12:43 am

Top posters
Dr. Sarah J. Williams

Admin

Zack Reynolds

Christina Engelhardt

Melinda Kranich

Hope Williams

Saskia Seidel

Alida Melinda Kranich

Anna Engelhardt

Emma Schwarz

Statisztika

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Nov. 18, 2015 8:53 am-kor volt itt.

Share | 

Testvérek gyakorolnak - alida&mark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alida Melinda Kranich
diák

Lakhely : Köln
Foglalkozás : diák
Rang : kitűnő
* :

TémanyitásTárgy: Testvérek gyakorolnak - alida&mark   Hétf. Aug. 08, 2016 8:38 pm

Alida & Mark
Hol van a házi beadandóm? Kutatom a polcomon, az asztalomon, a fiókomban és sehol sincsen. Hová tehettem? Emlékszek, hogy ide tettem a fiókba. De most nincs itt és holnapra kell. A fiúk... Megmondták, hogy nem olvassák el. Persze, akkor biztosan elvitték. Áttúrtam Christian szobáját és Mark-hoz mentem. A szobáját túrtam át mikor rám nyitott és kiabálni kezdett.
-Hol van a házi dolgozat? Holnapra kell és nem találom! - kiabáltam rá. Még jó, hogy anya itthon van, ő biztos nekem fog igazat adni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Mark Kranich
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Testvérek gyakorolnak - alida&mark   Kedd Aug. 09, 2016 9:14 am

Alida & Mark

Ahogy hazaértem a suliból csak arra vágytam, hogy egyedül legyek kicsit. A szobám amúgy is bombatámadás de ahogy megláttam benne a húgomat, kiakadtam.
-Mit keresel itt? Menj ki! Ne turkálj a cuccaim között! Honnan tudjam hová tetted a házi dolgozatod? Menj már ki! - kezdtem el kifelé lökdösni a húgomat. De persze tudtam hol van a dolgozata, hiszen már a táskámban volt, rajta a nevemmel.

Alida Melinda Kranich
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Testvérek gyakorolnak - alida&mark   Szer. Aug. 10, 2016 5:30 pm

Alida & Mark
Nem találom a beadandóm. Mindenhol kerestem de sehol sincs. Betettem a fiókba és nincs itt pedig holnapra kell. Biztos vagyok benne, hogy a fiúk vitték el. Áttúrtam Christian szobáját és átmentem Mark-hoz. A szobáját túrtam és mikor bejött kiabált velem és ki akart küldeni.
-Nem megyek ki! Add vissza a dolgozatomat! Tudom, hogy nálad van! Megmondalak anyának, ha nem adod vissza!- kiabáltam vele. Biztos vagyok benne, hogy nála van.
Mark Kranich
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Testvérek gyakorolnak - alida&mark   Pént. Aug. 26, 2016 6:13 pm

Alida & Mark

Egyedül akartam lenni a saját szobámban, de nem lehet, mert a bombatámadás közepén ott volt a testvérem, aki a dolgozatát kereste rajtam. Nem értem, mi baja. Elzavartam ő pedig fenyegetőzött, hogy megmond anyának. Nagy cucc, anya úgyis nekem ad igazat, hiszen Alida mindig kiakad valamin. Lökdöstem kifelé az ajtón és kiabáltam vele.
-Nyugodtan mondj meg, máshoz úgy sem értesz! Nincs nálam a házi dolgozatod! - csuktam be utána az ajtót. Na végre, nyugalom van. A dolgozata pedig szépen nálam marad. Így aztán az enyém lesz az ötös és övé lesz az egyes. Sejtettem, hogy megy anyához, de nem érdekel, anya tudja, hogy jó kislány vagyok.

Alida Melinda Kranich
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Testvérek gyakorolnak - alida&mark   Pént. Aug. 26, 2016 8:09 pm

Alida & Mark
Mark szobájában kerestem a beadandóm mikor hazaért. Úgyis tudom, hogy nála van, de hiába veszekszek vele, nem akarja visszaadni. Ide anya kell, ő biztos visszaszerzi a beadandómat.
-Ezt meg fogod bánni! - kiabáltam mikor becsukta a hátam mögött az ajtót és lerohantam. Anya a nappaliban olvasott. Vagyis úgy csinált, mint aki olvas, mert közben a fejét fogta. Gondolom, hogy mindent hallott. -Anya! Mark elvette a házi dolgozatom! Megmondta, hogy nem fogja megcsinálni és most nincs a helyén. Holnap van a határidő segíts kérlek. - panaszkodtam ki magam neki. Remélem cselekszik.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* :

TémanyitásTárgy: Re: Testvérek gyakorolnak - alida&mark   Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

Alida & Mark & Tina

Végre egy szabadnap, amit kiélvezhetek. Vagy mégsem? A ház szalad. Úgy néz ki az egész, mint ahol atombombát robbantottak. Már csak azt nem értem hogyan lehetséges ez, hiszen nem is vagyunk itthon annyi időt, hogy ez megtörténjen.
Bármennyire is utálom nekiálltam a házimunkának. Főzés, mosás, takarítás, mosogatás és vasalás. Már a gondolattól is rosszul vagyok néha. Azt hiszem ideje lesz befogni majd a gyerekeket és rápirítani Melindára is. Én pedig élvezni fogom a pillanatot.
Ekkor hallottam meg, ahogy Alida és Mark üvölteni kezdenek egymással. Jó testvéri viszony. Mintha magamat és Annát hallanám. Nevetni kezdtem. Lassan kezdett elfajulni a dolog és halottam, amint Alida kiabál. Őszintén mérges lettem a hallottakon így felsétáltam.
- Mark Alexander és Alida Melinda Kranich! Mi a jó ég folyik itt? – kérdeztem dühös pillantásokat feléjük, hogy vegyék igazán komolyan a dolgokat – Rendben! Mark azonnal add vissza a húgodnak a dolgozatát és azonnal ülj le megcsinálni! Le fogom ellenőrizni! Alida a tiédet is kérem! Most pedig mindketten a saját szobátokba mentek és nem akarok több vitát hallani! Világos?
Kezeimet a csípőmre tettem és úgy vártam, meg míg a lányom megkapja a dolgozatát és a helyükre mennek. Nem tűröm el, hogy egymást marják. Ilyenkor jól jönne, ha az apjuk még élne.

Christina Engelhardt

Az álom az ember szívéből fakad és legtöbben szívünk szerint élünk, így álmok nélkül semmivé lennénk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Testvérek gyakorolnak - alida&mark   

Testvérek gyakorolnak - alida&mark
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fekete Tőr Testvériség
» Konohagakure Shinobi Kódex