Autópálya - rendőrség

Te melyik oldalra állsz?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Körzetük az autópálya,
tempójuk halálos,
autótolvajok, zsarolók, gyilkosok ellenfelei,
a Cobra 11 emberei éjjel-nappal bevetésre készek
a biztonságunkért.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Örökös tagunk

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox

A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Elérhetőségeink
E-mail cím

Facebook csoport
Latest topics
» Félelem és reszketés a külvárosban
by Melinda Kranich Szomb. Nov. 18, 2017 3:01 pm

» Az első nagy kaland - Az őrület határán
by Zack Reynolds Szer. Nov. 15, 2017 10:01 pm

» Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:56 pm

» anna&christina - Jótestvéri iszony
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:38 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
by Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Nem tudok lenni
by Melinda Kranich Vas. Okt. 29, 2017 12:21 pm

» Világunk leírása
by Admin Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Kész vagyok
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» André Fux - a régi már nem ugyanaz
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» Once upon a time
by Admin Szomb. Aug. 20, 2016 5:21 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
by Admin Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Mark Alexander Kranich
by Admin Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah
by Dr. Sarah J. Williams Pént. Júl. 15, 2016 12:43 am

Top posters
Dr. Sarah J. Williams

Admin

Zack Reynolds

Christina Engelhardt

Melinda Kranich

Hope Williams

Saskia Seidel

Alida Melinda Kranich

Anna Engelhardt

Emma Schwarz

Statisztika

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Nov. 18, 2015 8:53 am-kor volt itt.

Share | 

Se veled se nélküled - zack & sarah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dr. Sarah J. Williams
igazságügyi orvosszakértő

Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

TémanyitásTárgy: Se veled se nélküled - zack & sarah   Vas. Május 22, 2016 12:40 am

Zack & Sarah

Az elmúlt héten, miután beszéltem Zack-el és megtudtam, hogy hazudott egyre inkább kezdem feladni. Azt hiszem tényleg soha nem fogom látni az én reménysugaram. Hope volt eddig az a személy, aki miatt eddig túléltem. Azonban Zack sosem fogja nekem visszaadni a hercegnőmet.
Sétálgatás közben betévedtem a kávézóba. Leültem, majd előhúztam egy könyvet. Szabadnapos vagyok így van egy kis időm. Tekintetem azonban megakadt minden egyes anyukán, aki a lányával ment el mellettem.
A tárcámból előhúztam egy fényképet. Hope pár hónapos rajta. Zack és én pedig a legboldogabbak voltunk ekkor. Végigsimítottam a képen, majd nagyot sóhajtottam.
- Annyira sajnálom kicsikém! – suttogtam, miközben felpillantottam.
Ekkor vetült rám valami árnyék így a képemet eldugtam. Végül ránéztem az illetőre és csöndesen pakolni kezdtem. Nincs kedvem veszekedni vele. Nincs szükségem arra, hogy újra kihasználjon.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Zack Reynolds

Lakhely : Schwarzperle
Foglalkozás : üzletember
Rang : főnök

TémanyitásTárgy: Re: Se veled se nélküled - zack & sarah   Hétf. Május 23, 2016 6:58 pm

Zack & Sarah

Hihetetlen volt újra találkozni vele és együtt lenni. Azt hittem Los Angeles-ben maradt. Nem akarom, hogy találkozzon a lány az anyjával, különben nagyon megszívom. Egyből kiderül, hogy 10 évig hazudtam. Hope iskolában én pedig ismét bizniszelek kicsit. Öltönyben járom a várost és miután végeztem még kicsit autókázok. Ahogy elhajtottam a kávézó előtt észrevettem azt, akit nem igazán akartam. Vagy igen? A francba, szeretem ezt a nőt még mindig. Megfogtam a nyakláncomat és leparkoltam, majd odaléptem elé. Észrevettem mit nézeget, ez a fotó a dolgozószobámban van az asztalon, ahol Hope még soha nem járt.
-Szia Ginny! Sietsz valahová? - nem is vártam választ, levettem az öltönyömet és leültem vele szemben, miután őt is visszaültettem. Rendeltem még két kávét és kigomboltam az ingem. – Mondjad kislány, mi a helyzet? – kezdtem el jópofizni vele, amire sejtettem mivel fog reagálni, de erre várok.

Dr. Sarah J. Williams

TémanyitásTárgy: Re: Se veled se nélküled - zack & sarah   Hétf. Május 23, 2016 8:56 pm

Zack & Sarah

Tíz hosszú év után ismét találkozta Zack-el. Még mindig szeretem és jó volt vele. Azonban hazudott és megalázott. Ő nem szeret, csak szeretkezni akart. Soha nem kapom vissza tőle a lányomat és ez bántott. Nagyon is bántott.
Előszedtem egy képet a pénztárcámból. Olyan régen volt. Akkor még boldogok voltunk és szerettük egymást. Nagyot sóhajtottam és megsimogattam a képet. A szívem még jobban összetört. Ekkor vetődött rám egy árnyék.
Gyorsan eldugtam a képet, majd az illetőre néztem. Zack! Felálltam és pakolni kezdtem. Nem akarom, hogy megint kihasználjon. Nem akarok többé gondolni rá és a szerelemre, amit iránta érzek. Azt hiszem most már teljesen összetörtem.
- Szia! – suttogtam – Hazamegyek – válaszoltam, de ekkor már újra a széken ültem Zack-el szemben.
A gyomrom görcsbe rándult, miközben ő jó pofizni kezdett velem. Hogy mennyire utálom én ezt. Hatalmas lendülettel álltam fel, majd kapott tőlem egy pofont. Azonban meginogtam így az exem ölében kötöttem ki, mint azon az éjjelen egy héttel ezelőtt.
- Most hazamegyek! – kezdtem mocorogni, miközben a keze végigfutott az oldalamon egészen a mellemtől a fenekemig – Engedj el! – tiltakoztam ellene.
Tudom, hogy megint csak azt akarja. Semmi mást. A szerelme nem valódi irántam és ez fáj, ahogyan az is, hogy nem adja vissza nekem Hope-ot. Próbálkoztam a felállással Csipkedni kezdtem úgy, mint régen, mikor szabadulni akartam, de nem engedett. Nem maradhatok itt.

Zack Reynolds

TémanyitásTárgy: Re: Se veled se nélküled - zack & sarah   Hétf. Május 23, 2016 9:29 pm

Zack & Sarah

Újra Köln-ben, ismét munkaügyben. Szeretem Köln-t, hiszen itt senki nem ismer és elvegyülhetek a város forgatagában. Az előző kiruccanásom járt sokáig az eszemben miközben az utcát jártam az autómmal. Ahogy haladtam nézelődtem és egy kávéházban megláttam őt. Leparkoltam és odaléptem hozzá. Egy nagyon régi fényképet nézett. Ahogy meglátott el akart menni, de én visszaültettem. Tettem neki ismét a szépet, mire felpofozott. Bizony vadmacska, erre vártam. Valahogy sejtettem mi következik ezután. Ő természetesen az ölembe esett, pont úgy, mint a disco-ban. Simogatni kezdtem őt. Ahogy mocorgott, egyből éreztem, hogy ez nem lesz jó. De imádom mikor tiltakozik. Megfogtam a derekát és nem engedtem elmenni őt. Szeretem, mikor itt van, itt jó helye van. És a múltkori után sejtem, hogy eddig sem volt más ölben.
-Ma is ittál? Versenyzés mellett már iszol is? Ejnye Ginny, ilyen anyát kívánsz a lányodnak? Csak nyugalom. Nem értem miért sietsz ennyire. Olyan szép nap van, kicsit ki is élvezhetjük. Még mindig olyan szép vagy, mint régen. Mit szólnál hozzá, ha elvinnélek egy jó helyre? - megpusziltam a nyakát és a fülét. Valahogy vártam mit reagál, bár sejtettem. Vagy rájön és elmegy vagy velem jön. Abban viszont biztos voltam, hogy Hope-ot nem fogom bemutatni neki.

Dr. Sarah J. Williams

TémanyitásTárgy: Re: Se veled se nélküled - zack & sarah   Hétf. Május 23, 2016 10:03 pm

Zack & Sarah

Betévelyedtem a kávézóba, miközben Zack-en és a lányomon gondolkoztam. Olvasni kezdtem, de minden egyes anyukán megakadt a tekintetem. Irigy voltam rájuk. Ők a lányukkal tölthették a mindennapjaikat, miközben én… egy nagy rakás szerencsétlenség vagyok.
Előhúztam egy régi képet. Tudom nem szabad a múlton keseregni, de azt kívántam bárcsak ott lehetnék abba a fényképbe bezárva boldogan, őszinte szeretettel körbevéve. Ekkor érkezett meg Zack. Én pakolni kezdtem, hogy elmenjek, de nem engedett el. Leültetett.
Megint bepróbálkozott, mire felpofoztam. Az ölébe huppantam. Szabadulni próbáltam, de nem engedett. Helyette simogatni kezdett. Sosem csaltam meg. Egy hibám volt. A versenyzés, amivel segíteni szerettem volna. De nem jött be.
- Nem ittam! – pofoztam fel megint – Most pedig engedj el! – magyaráztam könnyes tekintettel – Minek, hogy megalázz megint? Engedj el! – remegtem bele a puszikba.
Tiltakozásom ekkor abbamaradt és a földet kezdtem el bámulni. Megint ugyanott tartunk. Nem tudok tőle megszabadulni, hiába is próbálkozom. S bár tudom, hogy megint én húzom a rövidebbet hagytam magam.
- Rendben – válaszoltam, miközben továbbra is a földet bámultam.
Teljesen összetörtem és már nem érdekelt semmi sem. Újra meg fog alázni és a lányomat sem adja vissza. Feladtam. Nincs tovább. Nincs miért harcolnom többé. Vártam, hogy elengedjen és elvigyen magával. Most már teljesen mindegy, hogy merre vagy hova.

Zack Reynolds

TémanyitásTárgy: Re: Se veled se nélküled - zack & sarah   Szer. Május 25, 2016 10:24 pm

Zack & Sarah

Munka után jó kicsit autókázni. Ahogy nézelődtem az egyik kávézóban megpillantottam a volt feleségemet. Még mindig olyan szép, mint 15 éve. Leparkoltam és odamentem hozzá. Ő el akart menni de én nem hagytam neki. Bevetettem a szokásos csajozós szövegemet, mire ő felpofozott és ismét az ölemben landolt. Igen vadmacskám, itt vagy a legjobb helyen. Simogatni kezdtem őt és ahogy mocorgott éreztem, hogy ez az ügy még nincs lejátszva. Beszólogattam neki, mire ismét megpofozott. De imádom mikor ilyen harcias. Felajánlottam neki, hogy elviszem valahová, amibe beleegyezett. Láttam rajta, hogy összetört és szenved. Nem szeretem így látni, de azt sem akarom, hogy megtudja az igazat.
-De meg kell ígérned, hogy jó kislány leszel. És ki tudja. Lehet, hogy kapsz tőlem egy kis jutalmat. Gondolom mennyire vágysz rá így 10 év után. Bár ő nem akar látni téged. Azt mondta, hogy nem akar egy autóversenyző anyát. - húztam az idegeit tovább, persze eszem ágában sem volt elmondani neki, hogy hol a lánya. Hope úgy tudja, hogy az anyja elhagyta őt és nem szereti és ez jobb, ha így is marad. Ha ez kiderül a lányoknak, soha nem fognak nekem megbocsájtani.

Dr. Sarah J. Williams

TémanyitásTárgy: Re: Se veled se nélküled - zack & sarah   Csüt. Május 26, 2016 9:14 pm

Zack & Sarah

Ahogy ott ültem a kávézóban és egy fényképet nézegettem a családomról elgondolkoztam. Milyen boldogok is voltunk mi akkor. Bárcsak visszamehetnék abba az időszakba és újrakezdhetnék mindent. Legalább együtt lehetnék a lányommal.
Valaki fölém állt. Ő volt az Zack. Pakolni kezdtem, hogy otthagyjam, de ő nem engedett. Megint fel akart szedni, mire felpofoztam, ami úgy sikerült, hogy belehuppantam az ölébe. Simogatni kezdett, mire próbáltam szabadulni. Azt hiszem megint szex lesz a vége.
Beszólogatott, mire megint felpofoztam. Nem vagyok alkoholista és ezt ő maga is tudja. Felbosszantott ezzel. El akar vinni valahová. Belementem, miután teljesen összetörtem. Feladtam. Sosem fogom újra látni a lányomat.
- Mikor nem voltam az? – kérdeztem, majd megdöbbentem – Menjünk, kérlek. Látni szeretném. Könyörgöm. Kérlek szépen! – kimásztam az öléből és elé térdeltem – Könyörgöm látni, szeretném, még ha csak messziről is. Kérlek szépen!
Újra felcsillant a remény. Bárcsak megtenné értem. Annyira szeretném látni Hope-ot még ha gyűlöl is. Csak egy percet szeretnék vele, míg átölelhetem. Még ha nem is akar látni, ha gyűlöl is. Csak egy pillanatot. Kétségbeesetten térdeltem Zack előtt és kérlelően néztem rá.

Zack Reynolds

TémanyitásTárgy: Re: Se veled se nélküled - zack & sarah   Pént. Jún. 17, 2016 3:55 pm

Zack & Sarah

Munka utáni kávézás. De van, hogy váratlan ismerősbe botlik az ember. A volt feleségembe történetesen. Még mindig olyan szép, mint mikor megismertem. És ugyanolyan harcias is, igazi vadmacska. Néha sajnálom, hogy elvettem tőle a lányát. El akart menni, de nem engedtem el. Elkezdtem a szokásos csajozós szövegemet, amire felpofozott. A szokásos bénasága miatt ismét az ölemben landolt. - Ahogy simogattam őt, éreztem, hogy ő is azt akarja, amit én. Felajánlottam, hogy elviszem valahová, amibe beleegyezett. Látszott rajta, hogy mennyire ki van készülve. Ahogy letérdelt elém hirtelen elbizonytalanodtam. Nem... Nem szabad. Meggyűlölnek mindketten.
-Állj fel kérlek. - húztam fel a földről. - Jó lesz, ne aggódj és ha jól viselkedsz láthatod őt. De csak messziről. Szerintem eléggé össze vagy törve ahhoz, hogy halld, mit gondol rólad. - nem nagyon érdekelt semmi, csak egy dolgot tudtam. Ha ők ketten találkoznak, soha többé nem láthatom a lányomat, hiszen el fogja venni. És a lányom is meg fog gyűlölni, mert hazudtam neki.

Dr. Sarah J. Williams

TémanyitásTárgy: Re: Se veled se nélküled - zack & sarah   Szomb. Júl. 02, 2016 3:13 pm

Zack & Sarah

Szabadnapos vagyok, aminek én nem nagyon örülök. Folyton Hope jár a fejemben. Na meg persze Zack, akit még mindig ugyanúgy imádok, mint azelőtt. Csak adná vissza a lányomat. Mindent megbocsájtanék neki.
Ahogy bámultam a kisgyerekes anyukákat valaki fölém állt. Rápillantottam, majd mikor megismertem felálltam és pakolni kezdtem. Nincs kedvem újra veszekedni vele. Nincs kedvem megint végighallgatni, hogy csak egy éjszakára kellettem neki.
Végül nem engedett el. Bevetette a csajozós szövegét, mire én felpofoztam. Megint szerencsétlenkedtem egy sort, mert beleestem az ölébe. Simogatni kezdett. Akarom, hogy megtörténjen megint. Viszont félek, hogy megint el fog küldeni.
El akart vinni valahová, beleegyeztem. Nagyot sóhajtottam és a földet bámultam. Nem lesz már olyan, mint régen és én egy ostoba liba vagyok, hogy beleesem mindig a csapdájába. Aztán letérdeltem elé és könyörögni kezdtem neki. Hátha megesik a szíve rajtam.
- De ugye igazat mondasz? Ugye tényleg láthatom őt? Ugye nem csapsz be? Kérlek. Nagyon szépen kérlek. Látni szeretném – álltam és bámultam a földet könnyes tekintettel.
Féltem, hogy megint hazudik, de reménykedtem. Lehet, túlságosan naiv vagyok emiatt, de lányomért mindent megtennék. Csak végre láthassam, találkozhassak vele és legalább egy pillanatra átölelhessem őt.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Se veled se nélküled - zack & sarah   

Se veled se nélküled - zack & sarah
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zack Finnigan
» Random