Autópálya - rendőrség
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Köln, Németország; 2021 Az autópálya – rendőrség aktívabb, mint valaha. Ellenfeleik gyorsak és veszélyesek. Semir Gerkhan és kollégái nap, mint nap az életüket kockáztatva mindent elkövetnek, hogy megóvják a civil közösség életét. Akció, krimi és rengeteg összekuszálódott szál, amit ki kell bogozni. A döntés a tiéd, hogy mihez kezdesz vele. Itt lehetsz rendőr vagy más szakmával rendelkező, állhatsz a rosszak oldalán vagy a jók mellé, akár még gyermek szerepébe is bújhatsz. Karakterednek csak a képzelet szab határt. Kedves Idegen számunkra nagy öröm, hogy ide tévedtél. Ez azt jelenti, hogy komolyan érdekel szerepjátékunk. Ha jól ismered a sorozatot és rajongsz érte akkor közöttünk a helyed. Nem kötelező a sorozatból választanod, lehet saját is. Hozd a barátodat és alkossatok egy párost akár. Egy kérésünk van csupán. Mielőtt játszani kezdesz olvasd el a világunk leírását és a szabályzatot, hogy tisztában légy a mi történt és mit kell betartanod. Amit kínálunk családias hangulat, segítőkész staff és megannyi kaland. Nézz hát szét és foglald el a téged megillető helyet. a Staff
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Vas. Márc. 31, 2024 10:56 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Sarah Jane keresettjei
Zack Reynolds Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Okt. 02, 2019 4:21 pm

» Alexander Kranich
Zack Reynolds Emptyby Alexander Kranich Pént. Dec. 29, 2017 10:31 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
Zack Reynolds Emptyby Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
Zack Reynolds Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Világunk leírása
Zack Reynolds Emptyby Isolde Maria Schrankmann Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
Zack Reynolds Emptyby Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
Zack Reynolds Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Kész vagyok
Zack Reynolds Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:54 am

» Mark Alexander Kranich
Zack Reynolds Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Léonard Dupont
Zack Reynolds Emptyby Isolde Maria Schrankmann Csüt. Júl. 07, 2016 9:43 pm

» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap
Zack Reynolds Emptyby Saskia Seidel Csüt. Júl. 07, 2016 9:31 pm

» A remény csillogása (18+) - zack&sarah
Zack Reynolds Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Júl. 06, 2016 10:52 pm

» Se veled se nélküled - zack & sarah
Zack Reynolds Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:13 pm

» Másnapok és másállapotok melinda&sarah
Zack Reynolds Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:12 pm

» Néhány fontosabb dolog
Zack Reynolds Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Jún. 25, 2016 9:11 pm

Statisztika

csoport
hölgy
úr
rendőrség
6
1
egészségügy
1
0

 

 Zack Reynolds

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Zack Reynolds

Zack Reynolds


Hozzászólások száma : 42
Age : 39
Lakhely : Schwarzperle
Foglalkozás : üzletember
Rang : főnök

Zack Reynolds Empty
TémanyitásTárgy: Zack Reynolds   Zack Reynolds EmptySzomb. Dec. 12, 2015 8:23 pm


Zack Reynolds




Név: Zack Reynolds
Becenév: Zack, Főnök
Életkor: 35
Születési hely, idő: Los Angeles, 1980. 12. 06.
Nem: férfi
Foglalkozás: szakmám szerint menedzser, egyébként szabadúszó vagyok, mindenbe belevágok, aminek pénzszaga van
Hobbi: biznisz, gyereknevelés, lányos apaként egyedül ez kihívás is
Társ: nincs
Párkapcsolat: egyedülálló/elvált


~Family~

Anya: Maria Tailor, a születésem után nem sokkal meghalt szövődményben 23 éves volt, ma 58 lenne
Apa: Pierre Reynolds, 15 éve halt meg, nagyon jó volt vele a kapcsolatom, ma 62 éves lenne, ha megélte volna a lányom születését biztos imádná
Testvér: nincs
Egyéb: Hope Williams, 13 éves, a lányom, szerintem nagyon jó a kapcsolatunk, bár a női témákat igyekszem elkerülni. Természetesen köztünk is megvannak azok a veszekedések, amelyek egy apa és lánya között lehetnek, beleértve a fiúkat és az öltözködést.
Dr. Sarah J. Williams, 32 éves, 10 éve nem láttam, de gondolom utál. Én a lányomat szerettem volna megvédeni az életmódjától. A mai napig nem tudtam elfelejteni őt.



~My life~

Zack Reynolds vagyok más néven a Főnök, szép hölgyeknek a szív mestere. Most töltöttem be a harmincötöt. Az életem nem indult túl rózsásan, édesanyám a születésem után nem sokkal meghalt. Ahogy felnőttem és megértettem mi történt a zűrös tinikoromban magamat hibáztattam. Édesapám nevelt fel, sok mindent köszönhetek neki, mindenre ő tanított meg. Természetesen a nőkkel való bánást is tőle tanultam, mely tudást a mai napig használok és nagy sikerem van a nők körében. Nincs olyan nő, aki eddig ne dőlt volna be a mézes szövegemnek, de nekem nem kell barátnő. Egy éjszaka és már mehet is. Édesapám halála után nem sokkal ismerkedtem meg Sarah-val, ő is egyedül volt, ahogy én is. Ő volt az első és egyetlen nő, akivel el tudtam képzelni az életemet. Tökéletes háziasszony és kitartó, bár ő akkor még tanult, én már dolgoztam, akkoriban egy cégnél, mint menedzser, de nem igazán éreztem jól magam. Mikor kiderült, hogy babát vár, madarat lehetett velem fogatni, összeházasodtunk. Akkor már nem érdekelt, hogy utálom a munkámat csak azzal voltam elfoglalva, hogy a gyermekem és a feleségem ne szenvedjen hiányt semmiben. Aztán ahogy megszületett a lányom az volt az érzésem, hogy ő lesz a kapu a jobb élethez, a lelki megnyugváshoz és a remény, így lett a neve Hope. Ezután még többet dolgoztam, bár még mindig nem éreztem jól magam a cégnél, de az volt a fontos, hogy el tudjam tartani őket és mindenben segítettem Hope körül. Bár a pelenkázás nekem is, mint mindenki számára problémát jelentett, nem értettem, hogy egy ekkorka lányból milyen módon lesznek ilyen melléktermékek. Sarah egyre inkább elkezdett a sulira koncentrálni, ezt nem bántam, hiszen tudtam, hogy még fiatal és nincs szakmája, de az, hogy elkezdett kimaradni éjszakánként iszonyatosan bántott. Tanára vagy egy másik szaktársa? Na nem, ezt nem hagyhatom annyiban, muszáj utánajárnom, de ha megcsal az biztos, hogy onnantól kezdve mehet amerre lát. Én feladtam érte az életstílusomat. Egy este betelt a pohár, hívtam egy bébiszittert az akkor 3 éves Hope-nak és elmentem. Követtem a város széléig, ahol is egy illegális autópálya volt kialakítva. Láttam versenyezni őt pénzért. Hazamentem és még azon az éjszakán összepakoltam a lányomnak és magamnak egy bőröndnyi cuccot, úgy gondoltam nem érdekel, majd az új lakhelyünkön veszek neki játékokat és ruhákat. Üzenetet hagytam Sarah-nak, hogy többé nem láthatja a lányát. A munkahelyemen felmondtam és miután a bíróság kimondta a válásunkat a lányommal elköltöztünk Németországba egy kis faluba Köln mellé. Hope ott kezdett el óvodába járni és mivel még kicsi volt könnyebben tanulta meg a nyelvet. Ahogy a kislány beilleszkedett én elkezdtem munkát keresni, de nem akartam irodába visszamenni. Az nem az én helyem. Végül a helyi kocsmában rám talált álmaim munkája. Valaki felfedezett. Elkezdtem betanulni a munka fortélyait. Éreztem, hogy ez a nekem való munka. Üzleteltem, belevágtam a saját bizniszembe. Kis falu, senki nem gyanakodhat. A „kamionról leesett” cuccok biztos megélhetést biztosítottak. A falu szép lányai rám tapadtak. Folytattam, amit még Sarah előtt elkezdtem. A lányok jók voltak a férfias igényeim kielégítésére, de csakis úgy, hogy Hope ne vegye észre. Kívülről egy igazi apa voltam, a helyiek is így tekintettek rám. Ahogy Hope nőtt elkezdte érdekelni az édesanyja és a női témák, de én nem akartam ezekről tudomást venni. Azt hazudtam, hogy az anyja elhagyta és nem kíváncsi rá. Az sem érdekelt, hogy elfogadja-e. Nem találkozhat az anyjával, nem ismerheti meg. Mikor ő iskolában volt én üzleteltem és a lányokat fűztem, délután pedig a lányommal tanultam, elláttam. Mikor 10 éves volt a találtam egy újságcikket a lányom fiókjában, ami az anyjáról szólt és kidobtam. Nem ismerheti meg őt, jobb neki így, jól elvagyunk mi kettesben. Nem fog arra hazajönni, hogy az apja meghalt. Ahogy egyre jobban bejött az üzlet nyitottam egy számlát Hope nevére, amihez 18 éves kora után nyúlhat hozzá. Ez az az összeg, amit a „havi fizetésemen” felül keresek. Ma Hope 13 éves így egyedül is elvan otthon én pedig egész nap üzletelhetek. Az évek során megtanultam főzni, így mindig várja ebéd otthon. Bár kicsit nehéz úgy üzletelni, hogy szinte mindig az iskolába járok a lányom szókimondása miatt, de amíg tanul és nem áll bukásra, addig ez nem érdekel. Látszik, hogy ebben rám ütött, hiszen én is nagyon rossz gyerek voltam. Nem lehet minden gyermek tökéletes, jó tanuló és igazi mintadiák. Fizetem minden különóráját, a tandíját és imádom őt, ennyi a lényeg. Hamarosan közeledik neki a pályaválasztás és én a legszívesebben a testnevelés felé terelném, mivel abban verhetetlen. Velem mi van manapság? Üzletelek és csajozok. Akárhány lány fordul meg nálam, nem megy el éhesen. Egyszerűen imádom ezt az életmódot, de soha nem fogok újra kapcsolatba bonyolódni. Még mindig szeretem Sarah-t, de amióta láttam milyen életet él, azóta nem akarom. Gyakran elképzelem milyen élete lenne a lányomnak, ha ott maradunk. Hope úgy tudja Köln-ben dolgozok egy cégnél és ez így van jól. A házunk szerény, nem élünk fényűző életet. Hope szobájában nincs műszaki cikk, amúgy sem szeret tévét nézni. Az én szobámban is csak egy tévé, DVD lejátszó és számítógép van. És amíg velem lakik, addig nem fogja megismerni az anyját.  


~I’m a…~

Jellem: Nyugodt, békés természetű vagyok, imádom a nőket, bár ebben a faluban az összeset ismerem már, akit lehetett mindenhogy. Első benyomásra minden nőnek tetszek, azonban egy puszta kalandnál egyik sem jelent többet. Az idősebbeknek pedig egy faragatlan bűnöző vagyok.
Kinézet:Magas, barna, rövid hajú és barna szemű vékony. Állandóan napszemüvegben és öltönyben mászkálok a faluban. Barna bőrű vagyok. Amolyan igazi nők kedvence, amit természetesen ki is használok.
Félelmek:
★ elveszítem a lányomat
★ újra találkozom Sarah-val
Erőssége(i):
★ üzletkötés
★ csajozás
Gyengesége(i):
★ szép nők
★ a lányom


~Other~

Személyes tárgya(i): Egy nyaklánc, amin a karikagyűrűm van
Különleges ismertetőjegye(i): felkaromon a lányom kiskori képének tetoválása, amit még akkor csináltattam mikor együtt voltam az anyjával
Szolgálati autó: nincs
Avatár alany: Gabriel Soto


Vissza az elejére Go down
Isolde Maria Schrankmann
főállamügyész
Isolde Maria Schrankmann


Hozzászólások száma : 46
Age : 59
Lakhely : Berlin
Foglalkozás : államügyész
Rang : főállamügyész

Zack Reynolds Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zack Reynolds   Zack Reynolds EmptyHétf. Dec. 14, 2015 2:19 pm


Kedves Zack!



Örülök, hogy ismét a köreikben üdvözölhetlek! Gyönyörű előtörténet olvashattam tőled és azt hiszem lesz mit megbeszélni Sarah-val is! Very Happy Az első találkozásotokra leszek kíváncsi, hogy mekkora balhé keveredik belőle! Very Happy Szóval nem is tartanálak fel. Irány a játéktér! Very Happy Csajozz be és menj az exed agyára! Very Happy


Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
 
Zack Reynolds
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah
» Se veled se nélküled - zack & sarah
» A remény csillogása (18+) - zack&sarah
» zack&sarah - felcsillan a remény
» A látszat néha csal - zack&hope

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Autópálya - rendőrség :: Karaktereink :: My story... :: Urak-
Ugrás: