Autópálya - rendőrség
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Köln, Németország; 2021 Az autópálya – rendőrség aktívabb, mint valaha. Ellenfeleik gyorsak és veszélyesek. Semir Gerkhan és kollégái nap, mint nap az életüket kockáztatva mindent elkövetnek, hogy megóvják a civil közösség életét. Akció, krimi és rengeteg összekuszálódott szál, amit ki kell bogozni. A döntés a tiéd, hogy mihez kezdesz vele. Itt lehetsz rendőr vagy más szakmával rendelkező, állhatsz a rosszak oldalán vagy a jók mellé, akár még gyermek szerepébe is bújhatsz. Karakterednek csak a képzelet szab határt. Kedves Idegen számunkra nagy öröm, hogy ide tévedtél. Ez azt jelenti, hogy komolyan érdekel szerepjátékunk. Ha jól ismered a sorozatot és rajongsz érte akkor közöttünk a helyed. Nem kötelező a sorozatból választanod, lehet saját is. Hozd a barátodat és alkossatok egy párost akár. Egy kérésünk van csupán. Mielőtt játszani kezdesz olvasd el a világunk leírását és a szabályzatot, hogy tisztában légy a mi történt és mit kell betartanod. Amit kínálunk családias hangulat, segítőkész staff és megannyi kaland. Nézz hát szét és foglald el a téged megillető helyet. a Staff
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Sarah Jane keresettjei
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Okt. 02, 2019 4:21 pm

» Alexander Kranich
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Alexander Kranich Pént. Dec. 29, 2017 10:31 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Világunk leírása
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Isolde Maria Schrankmann Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Kész vagyok
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:54 am

» Mark Alexander Kranich
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Léonard Dupont
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Isolde Maria Schrankmann Csüt. Júl. 07, 2016 9:43 pm

» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Saskia Seidel Csüt. Júl. 07, 2016 9:31 pm

» A remény csillogása (18+) - zack&sarah
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Júl. 06, 2016 10:52 pm

» Se veled se nélküled - zack & sarah
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:13 pm

» Másnapok és másállapotok melinda&sarah
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:12 pm

» Néhány fontosabb dolog
Másnapok és másállapotok melinda&sarah Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Jún. 25, 2016 9:11 pm

Statisztika

csoport
hölgy
úr
rendőrség
6
1
egészségügy
1
0

 

 Másnapok és másállapotok melinda&sarah

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Melinda Kranich

Melinda Kranich


Hozzászólások száma : 16
Age : 23
Lakhely : Köln
Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

Másnapok és másállapotok melinda&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Másnapok és másállapotok melinda&sarah   Másnapok és másállapotok melinda&sarah EmptySzer. Dec. 30, 2015 8:42 pm



Melinda & Sarah

Nem igazán ébredtem jól. Miután Sarah elment nagyon berúgtam. Még szerencse, hogy szabad a napom, különben meghülyülnék odabenn. Kimászok az ágyamból és lemegyek kávéért. Tina már lelépett otthonról a kicsikkel, így nem kell aggódnom, hogy még ma szétmegy a fejem. Levettem a polcról egy gyógyszert és bevettem. Lefőtt a kávé így kiöntöttem és tettem bele cukrot és tejet. Miután megittam rájöttem, hogy muszáj lesz találkoznom Sarah-val, így gyorsan felöltöztem, megmosakodtam és már indultam is a patológia felé. Úgy döntöttem gyalog megyek, addig is kicsit helyrejövök. Már hallucináltam mire odaértem, de nagyon kíváncsi voltam, hogy mi történt az éjjel Sarah és az exférje között. Útközben vettem Sarah-nak egy kávét, hátha úgy is néz ki, ahogy gondolom. Egy órába telt mire odaértem.
-Szia Sarah! Nem hívtál, minden rendben volt? Nagyon berúgtam miután elmentél, azt se tudom hogy értem haza. - mondtam miközben lepakoltam a kabátom és felültem a pultra. - Azta, de rosszul nézel ki. - nézek rá és odaadom neki a kávét. Vajon minden rendben volt? Vagy csak nem aludt egész éjjel? - Muszáj lesz mesélned mi történt az exférjeddel. Várj csak... - szagolok a levegőbe. Szégyen, férfi tusfürdő és szex szagot érzek. Na mesélj csak. - ültem tovább a helyemen és nem hagytam Sarah-t dolgozni. Mindent tudni akartam mi történt miután a volt férje elvitte. Tudja milyen hülye és kíváncsi vagyok, így a mai nap folyamán valószínűleg nem fog megszabadulni tőlem.
Vissza az elejére Go down
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

Másnapok és másállapotok melinda&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másnapok és másállapotok melinda&sarah   Másnapok és másállapotok melinda&sarah EmptyCsüt. Dec. 31, 2015 4:37 pm

Melinda & Sarah






Miután Zack kidobott úgy éreztem, hogy sétálnom kell egy kicsit. Ki kellett szellőztetnem a fejemet. Fel akartam hívni Melindát, hogy találkozzam vele, de aztán rájöttem, hogy nem kéne zavarnom a problémáimmal. Az utat az őrsig végigbőgtem, még a lányokhoz sem néztem fel.
Jól emlékszem, hogy mindi is hoztam be váltóruhát, ha esetleg nem tudok hazamenni, átvenni. Most pont jól jön! Átöltöztem a koszos cuccomat pedig betettem egy szatyorba és jól elrejtettem, hogy ne bűzölögjön annyira.
Leültem az asztalomhoz és egy köteg papír fölé hajoltam, mint aki dolgozik. Közben azonban emlékek cikáztak végig a fejemben. Voltak jók és rosszak egyaránt, de legjobban Zack mostani szavai visszhangoztak. Hogy lehettem ilyen naiv?
Nyílt az ajtó és meghallottam Meli hangját. Egy részről megkönnyebbültem, de kínosan is éreztem magam. Gyorsan megtörölgettem a szemeimet, miközben ő felült a pultra. Felpillantottam rá.
- Szia! Minden rendben! Nem volt gond! – mosolyodtam és hazudtam egyszerre pedig a szívem darabokra tört – Köszi! Igyekeztem mindent megtenni, hogy ne nézzek így ki.
Elvettem a kávét és belekortyoltam és pakolászni kezdtem. A következő pillanatban olyan szavakat hallottam, amitől teljesen elvörösödtem. Sikeresen lelöktem egy tálcát, amin a steril eszközök voltak, majd egy akta hullott darabjaira és végül én is majdnem felbuktam a saját lábaim. Ideges voltam és ez meg is látszott rajtam.
- Akartalak hívni reggel, de gondoltam nem zavarlak. Biztos voltam benne, hogy folytattátok az ivászatot – válaszoltam.
El akartam kerülni a mesélést, de tudom, hogy nem szabadulok meg Melindától egyhamar, ha most nem mondom el mi történt. Pakolásztam idegességemben. Végül felé fordultam.
- Jól van! Lefeküdtem vele. Túlságosan naiv voltam és rosszul vagyok magamtól, amiért szeretkeztünk. Nem lettem volna szabad ezt tennem! – fordultam el szégyenemben barátnőmtől.
Próbáltam visszafojtani a sírásomat. Már így is túl sokat mondtam. Ráadásul megvannak a saját bajai, nem kellene még az enyémeket is rátennem a vállára.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Melinda Kranich

Melinda Kranich


Hozzászólások száma : 16
Age : 23
Lakhely : Köln
Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

Másnapok és másállapotok melinda&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másnapok és másállapotok melinda&sarah   Másnapok és másállapotok melinda&sarah EmptyVas. Jan. 03, 2016 8:07 pm



Melinda & Sarah

Végre betöltöttem a 19-et. Nagyon nem jól ébredtem. A másnaposság jeleit produkáltam, ami nem csoda, hiszen miután Sarah lelépett én berúgtam de rendesen. Még szerencse, hogy szabadnapos vagyok és a gyerekek sincsenek itthon, főleg a társam, aki néha úgy viselkedik mintha az anyám lenne. Miután összekapartam magam és vettem be gyógyszert elindultam. Útközben vettem Sarah-nak egy kávét és bevittem neki. Láttam, hogy ő sem néz ki szebben nálam, de legalább egyben van. Beszólogattam neki, mire ő felrobbant. Vajon mi történhetett éjjel?
-Nyugalom Sarah csak viccelődni akartam. Mi történt? Meséld el. Lefeküdtetek? Sarah mi történt? És a lányod? - kezdtem el hallgatni miközben a falnak dőltem. - Nem kell leordítani a fejem ám. És kérlek lassabban beszélj. - ülök fenn. Figyelem Sarah reakcióit és belegondolok azokba, amiket mesélt. Fiatal, de máris volt egy tini lánya. Vagy van? Vagy már nem értem. Figyelmesen hallgattam Sarah-t és ittuk közösen a kávét.
Vissza az elejére Go down
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

Másnapok és másállapotok melinda&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másnapok és másállapotok melinda&sarah   Másnapok és másállapotok melinda&sarah EmptyVas. Jan. 10, 2016 2:36 pm

Melinda & Sarah






A Zack-el töltött éjszaka reményt adott. Talán újrakezdhetjük az egészet. Rájöttem, hogy én igenis még mindig ugyan úgy szeretem őt, mint régen. Azonban, mikor kidobott újra összetört a szívem. Ez soha többé nem fog működni. Ő mégsem szeret úgy, ahogy bizonygatta.
Mikor Melinda bejött hozzám megkönnyebbültem, de volt bennem egy kis félsz is. Ahogy meghallottam szavait zavaromban minden kiesett a kezemből, vagy sikeresen lelöktem a földre. Szégyenkezem, amiért naiv voltam és azt hiszem látszik is rajtam.
- Ne haragudj. Saját magamra vagyok dühös! - kortyoltam bele a kávéba – Mi történt? Az egész történetre kíváncsi vagy? - próbáltam lassan mesélni és nem elhadarni mindent – 16 évesen ismertem meg Zack-et. Kedves volt és jóképű. Szinte azonnal beleszerettem. Mielőtt betöltöttem a 18-at terhes lettem tőle, anyám pedig kidobott otthonról. Pocakosan érettségiztem le, majd halasztottam egy évet, ahogy a lányunk megszületett. Aztán az orvosira sikeresen bejutottam. Tudtam, hogy anyagi nehézségeink lesznek, mivel hárman vagyunk és csak ő keres egyedül míg én tanulok így autó versenyezni kezdtem. Azt mondta az miatt hagyott el és vitte el az akkor 3 éves lányomat. 10 éve próbálom őket felkutatni és most mikor felcsillant a remény képes volt a szemembe hazudni, hogy a lányom halott. Este szeretkeztünk. Megint olyan kedves volt, mint régen és azt hittem újrakezdhetjük. Reggel azonban szembesülnöm kellett a ténnyel, hogy ez sosem jön össze. A lányom él és virul, de soha nem enged a közelébe és Zack-nek csak egy éjszakára kellettem – ültem le háttal Melinek.
Nem akarom, hogy sírni lásson van elég baja az enyémek nélkül is. Gyorsan megtörölgettem a szemeimet és próbáltam a munkára koncentrálni, de nem sikerült.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Melinda Kranich

Melinda Kranich


Hozzászólások száma : 16
Age : 23
Lakhely : Köln
Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

Másnapok és másállapotok melinda&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másnapok és másállapotok melinda&sarah   Másnapok és másállapotok melinda&sarah EmptyCsüt. Jan. 14, 2016 11:14 am



Melinda & Sarah

Nagyon beteg vagyok. Vettem két kávét útközben és Sarah-val iszogattam miközben kérdezgettem. Szokásos bolond formámat hoztam mire Sarah leüvöltötte a fejemet. Nem haboztam megkérdezni, hogy mi történt és mi lehet a lányával. Alig bírtam elhinni, amit mesélt. Belegondolva, hogy én milyen szélvihar vagyok és, hogy ő az én koromban már anya volt. Ez a pasi meg egy szemétláda. Pedig milyen jól nézett ki tegnap este. Hát, igen, a látszat néha csal, erre már rájöttem párszor. Miután elmesélte élete történetét háttal ült nekem. Én odaléptem mellé és letérdeltem. Nem érdekelt, hogy éppen sír vagy mit csinál.
-Figyelj Sarah, én csodállak a kitartásodért, azért valljuk be, én biztos nem lennék anya, akkor sem, ha lehetne gyerekem. Most akkor él? De ezt honnan tudod? Egyszerűen hihetetlen. Versenyeztél, és? Miért nem engedi, hogy találkozz vele? Vagy a lányod nem akarja? - kérdeztem meg. Egyszerűen nem állt össze a kép vagy csak a másnaposság miatt nem tudok gondolkodni. Tegnap még azt mondta, hogy meghalt a lánya ma meg él. És ha belegondolok, hogy tegnapelőtt még azt hittem egy megrögzött szingli. Mennyire nem ismerem a barátnőmet. - Figyelj, Tina hozzáfér az ilyen rendőrségi adatbázisokhoz, ha esetleg a gyerek vagy a volt férjed belekerült a rendszerbe valamiért simán meg tudja keresni a címét. És ha a lányod az exednél van akkor tudsz vele találkozni. De előbb adj egy fájdalomcsillapítót kérlek, mert meghalok. - mondtam és nevetni kezdtem. Remélem kicsit tudom oldani a hangulatát és nevet is.
Vissza az elejére Go down
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

Másnapok és másállapotok melinda&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másnapok és másállapotok melinda&sarah   Másnapok és másállapotok melinda&sarah EmptySzomb. Márc. 05, 2016 5:46 pm

Melinda & Sarah






Este sikerült kirúgnunk a hámból. Miután Zack azt mondta meghalt Hope talán én ittam a legtöbbet, ám sikerült még akkor kijózanodnom. Az exemmel töltött éjszaka után ő kidobott. Reménykedtem, hogy talán újra kezdhetjük, de tévedtem. A magánéletem valahogy mindig romokban hevert. Pontosan úgy, ahogy most.
Hamarosan megérkezett Melinda. Szinte mindenre azonnal rájött. Véletlenszerűen borítottam le mindent és a kezemből is kiestek a dolgok, majd idegesen válaszoltam. Ezt ő meg is jegyezte. Végül elmeséltem neki mindent. Leültem a helyemre és elfordultam, majd sírni kezdtem. Nem akarom leterhelni a problémáimmal.
Mellém lépett és letérdelt. Végighallgattam a mondanivalóját és a könnyeim egyre jobban követték egymást. Nem akartam többé sírni. Megtörölgettem a szemeimet majd rápillantottam barátnőmre.
- Csak kezdem feladni! – suttogtam, majd folytattam – Él és virul. Zack hazudott nekem. Reggel Hope felhívta őt. Azon az éjszakán versenyeztem, mire hazaértem Zack és a kislányom sehol sem voltak. Egy üzenetet találtam, hogy soha többé nem látom Hope-ot. Tegnap este megtudtam azért hagyott el és vitte el a lányunkat, mert versenyeztem és nem akarta, hogy a gyereknek fájjon, hogy meghalok. Nem tudom, hogy Hope szeretne e látni vagy tudja e, hogy én létezem.
Egyre jobban kezdem feladni a reményt. Talán tényleg nem akar látni Hope sem és ezért nem találkoztunk még. Félek, hogy gyűlöl és elutasít majd, ha meglát. Elbizonytalanodtam. Nem bízom meg magamban többé.
- Próbáljuk meg, de nem tudom, hogy volt e egyáltalán ilyen eset. Mármint, hogy bekerültek volna a rendszerbe. Ahhoz Zack túl alapos – válaszoltam, majd elmosolyodtam és adtam egy gyógyszert Melinek.
Végül a kezébe nyomtam az egész levéllel egy a „az egész a tiéd lehet” pillantással. A papírkupac, amit az előbb összeszedtem ismét a földön kötött ki. Még jó, hogy egy ügyhöz kapcsolódik, így nem kell külön szedegetnem őket.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Melinda Kranich

Melinda Kranich


Hozzászólások száma : 16
Age : 23
Lakhely : Köln
Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

Másnapok és másállapotok melinda&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másnapok és másállapotok melinda&sarah   Másnapok és másállapotok melinda&sarah EmptyHétf. Márc. 28, 2016 12:21 pm



Melinda & Sarah

Iszonyúan fáj a fejem. Vettem két kávét útközben és bementem Sarah-hoz, hogy megtudjam mi történt. Szokás szerint viccelődtem, mire Sarah leüvöltött. Beszélgettünk, kérdeztem a lányáról és egyik döbbenetből estem a másikba. Belegondolva az én életstílusomba és az övébe, megértem, hogy ennyire csendes. Letérdeltem elé és elmondtam, amit akartam, aztán meghallgattam. Sokkal másabbnak hittem valójában, mint amilyen és ezt csak most értettem meg. Nem azért ilyen, mert így született, hanem mert ilyenné tette az élet. Vajon hol lehet az a kislány? Biztos, hogy meg fogjuk keresni. Hiszen Tina látja a rendszert. Kértem egy gyógyszert, mire kaptam egy egész levéllel.
-Köszi, hálám üldözni fog a sírig. - segítettem összeszedni a papírjait és egy pohár vízzel vettem be gyógyszert, majd odaléptem hozzá. - Tudom, hogy mennyire nehéz, ismered az én életemet. Illetve csak részben. Ma már nem nagyon lehet észrevenni rajtam, hogy nem úgy születtem, mint egy átlagos kisbaba. De ahhoz, hogy megtaláljuk a lányodat el kell mondanod róla mindent. És lehet jobb lenne, ha mi is találkozhatnánk az exeddel. Szerintem Tina öt perc alatt kiszedné belőle hol a lányod. Na jó, adjunk negyed órát, de akkor már ide is hozza neked. Vagy ha nem akarsz mást belevonni, akkor én fogok segíteni neked. - miután meghallgattam elkalandoztam. Vajon elég okos vagyok ahhoz, hogy megtaláljam a lányát? Nem hiszem, de akkor is meg kell mozgatni minden követ, ebben biztos vagyok.
Vissza az elejére Go down
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

Másnapok és másállapotok melinda&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másnapok és másállapotok melinda&sarah   Másnapok és másállapotok melinda&sarah EmptySzomb. Május 07, 2016 5:03 pm

Melinda & Sarah






A tegnapi buli és a ma reggeli meglepetés után nem nagyon volt kedvem munkába menni, de muszáj volt. Mintha Melinda kitalálta volna, hogy beszélgetésre van szükségem. Nem sokkal azután, hogy beértem ő meglátogatott.
Elég rosszul nézett ki, de azért kérdezősködni még tudott. Kicsit hangosabb voltam a kelleténél. Százszor kértem bocsánatot tőle ezért. Végül elmondtam neki mindent, majd könnyes tekintettel fordultam el tőle.
Nem szeretem, ha sajnálnak, és nem akarom a saját bajaimmal traktálni őt sem. Ezért nem is mondtam el a történetemet senkinek. Elmondta a mondandóját és én adtam neki egy egész levél fájdalomcsillapítót. Kedvelem Melit és Tinát. Nem akarom, hogy rossz legyen nekik.
- Nagyon szívesen. Ha bármi kell, szólj nyugodtan – válaszoltam és figyeltem őt – Mit mondhatnék róla, hiszen 3 éves kora óta nem láttam őt? – szomorodtam el, majd lesütöttem a szemem – Szívesen elfogadnám mind a kettőtök segítségét, de nem akarom rátok erőltetni a múltamat – válaszoltam még mindig lesütött szemmel.
Mindig is úgy gondoltam, hogy ezt nekem kell megoldanom, de egyre jobban érzem, hogy ez nem fog sikerülni, soha nem fogom megismerni a lányomat és ez bánt. Nagyon is bánt.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Melinda Kranich

Melinda Kranich


Hozzászólások száma : 16
Age : 23
Lakhely : Köln
Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

Másnapok és másállapotok melinda&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másnapok és másállapotok melinda&sarah   Másnapok és másállapotok melinda&sarah EmptyPént. Jún. 10, 2016 8:42 am



Melinda & Sarah

Másnapos állapot. Gyűlölöm, de a bulit nem cserélném el. Bementem Sarah-hoz, hogy megtudjam mi történt miután elment. Sarah leüvöltött, amit nem igazán értettem. Beszélgettünk a lányáról. Hihetetlen, hogy bevállalta és úgy csinált szakmát. Megértem, hogy ezek után bezárkózott, látszik rajta, hogy szenved és látni szeretné a lányát. Meghallgattam mindent, amit mondani akar. Sokkal másabbnak gondoltam. Eszembe jutott a mentő ötlet. Meg fogjuk keresni a lányát a társammal úgy, mint rendőrök. A gyógyszer, amit adott hatott, így kicsit több erővel álltam az új megmérettetés előtt. Végre egy igazi feladat, egy kihívás. Elmondtam neki mindent, hogy mit kell, illetve mit fogunk tenni. Nem muszáj mindent egyedül végigcsinálnia. Ha most megtaláljuk a lányát, az ő dolga lesz, hogy él ezután.
-Viccelsz? Végre megmutathatom, hogy nem csak egy kistesó vagyok, aki nem bírja feldolgozni a bátyja halálát. Meg fogjuk találni a kislányt. Megyek is, még ma neki látunk. Ha kell előzetesbe viszem az exférjed szexuális zaklatásért. Találkozni fogtok erre megesküszöm. - mondom és elindulok hazafelé. Soha semmiben nem voltam még ennyire biztos. Sarah is megérdemli a boldogságot. Remélem elég eszem van és kapcsolatom hozzá.
Vissza az elejére Go down
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

Másnapok és másállapotok melinda&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másnapok és másállapotok melinda&sarah   Másnapok és másállapotok melinda&sarah EmptySzomb. Júl. 02, 2016 3:12 pm

Melinda & Sarah






Este jól berúgtam és Zack-el töltöttem az éjszakát. Azt hittem végre vége minden gyötrelmemnek, de tévedtem. Még mindig halálosan szerelmes vagyok abba a fickóba, mindannak ellenére, amit velem tett. Ő azonban csak egy kalandot látott bennem. Ráadásul hazudott is nekem.
Melinda, mintha csak sejtette volna, hogy akartam hívni őt. Hamarosan meg is érkezett hozzám. Sikeresen leüvöltöttem, majd elmondtam neki mindent. Kezdem feladni a reményt és ezt neki is elmondtam. Legszívesebben belehalnék abba a fájdalomba, amit most érzek.
Felajánlotta a segítségét. Igazság szerint jól jönne a dolog, de nem akarom magam rájuk erőltetni, hiszen nekik is megvan a saját bajuk, dolguk és most még én is. Végül elfogadtam az ajánlatát. Így újra reménykedni kezdtem.
- Én… nagyon szépen köszönöm, hogy segítesz nekem – magyaráztam csillogó szemekkel – Legalább nem egyedül kell tovább csinálnom – szégyelltem el magam Melinda utolsó előtti mondatán – Bár igazad lenne, és végre láthatnám a lányomat.
Felcsillant a remény, hogy végre láthatom Hope-ot megint. Tíz hosszú év. Milyen egy életfogytig tartó rabság. De most a szabadság és remény fénye ragyog az alagút végén. Már annyiszor elképzeltem, hogy beszélek vele, de jelen pillanatban azt sem tudom, mit mondhatnék neki, ha találkoznánk.

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom





Másnapok és másállapotok melinda&sarah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másnapok és másállapotok melinda&sarah   Másnapok és másállapotok melinda&sarah Empty

Vissza az elejére Go down
 
Másnapok és másállapotok melinda&sarah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hogyan rúgjunk be Sarah módra - Avagy egy hatalmas buli kezdete - tina&melinda&sarah/&zack/
» Melinda Kranich
» az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah
» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
» Múltat a jelenbe - melinda&tina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Autópálya - rendőrség :: Egyéb :: Archivált részleg-
Ugrás: