Autópálya - rendőrség
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Köln, Németország; 2021 Az autópálya – rendőrség aktívabb, mint valaha. Ellenfeleik gyorsak és veszélyesek. Semir Gerkhan és kollégái nap, mint nap az életüket kockáztatva mindent elkövetnek, hogy megóvják a civil közösség életét. Akció, krimi és rengeteg összekuszálódott szál, amit ki kell bogozni. A döntés a tiéd, hogy mihez kezdesz vele. Itt lehetsz rendőr vagy más szakmával rendelkező, állhatsz a rosszak oldalán vagy a jók mellé, akár még gyermek szerepébe is bújhatsz. Karakterednek csak a képzelet szab határt. Kedves Idegen számunkra nagy öröm, hogy ide tévedtél. Ez azt jelenti, hogy komolyan érdekel szerepjátékunk. Ha jól ismered a sorozatot és rajongsz érte akkor közöttünk a helyed. Nem kötelező a sorozatból választanod, lehet saját is. Hozd a barátodat és alkossatok egy párost akár. Egy kérésünk van csupán. Mielőtt játszani kezdesz olvasd el a világunk leírását és a szabályzatot, hogy tisztában légy a mi történt és mit kell betartanod. Amit kínálunk családias hangulat, segítőkész staff és megannyi kaland. Nézz hát szét és foglald el a téged megillető helyet. a Staff
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Vas. Márc. 31, 2024 10:56 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Sarah Jane keresettjei
Alida Melinda Kranich Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Okt. 02, 2019 4:21 pm

» Alexander Kranich
Alida Melinda Kranich Emptyby Alexander Kranich Pént. Dec. 29, 2017 10:31 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
Alida Melinda Kranich Emptyby Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
Alida Melinda Kranich Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Világunk leírása
Alida Melinda Kranich Emptyby Isolde Maria Schrankmann Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
Alida Melinda Kranich Emptyby Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
Alida Melinda Kranich Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Kész vagyok
Alida Melinda Kranich Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:54 am

» Mark Alexander Kranich
Alida Melinda Kranich Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Léonard Dupont
Alida Melinda Kranich Emptyby Isolde Maria Schrankmann Csüt. Júl. 07, 2016 9:43 pm

» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap
Alida Melinda Kranich Emptyby Saskia Seidel Csüt. Júl. 07, 2016 9:31 pm

» A remény csillogása (18+) - zack&sarah
Alida Melinda Kranich Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Júl. 06, 2016 10:52 pm

» Se veled se nélküled - zack & sarah
Alida Melinda Kranich Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:13 pm

» Másnapok és másállapotok melinda&sarah
Alida Melinda Kranich Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:12 pm

» Néhány fontosabb dolog
Alida Melinda Kranich Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Jún. 25, 2016 9:11 pm

Statisztika

csoport
hölgy
úr
rendőrség
6
1
egészségügy
1
0

 

 Alida Melinda Kranich

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alida Melinda Kranich

Alida Melinda Kranich


Hozzászólások száma : 6
Age : 15
Lakhely : Köln
Foglalkozás : diák
Rang : kitűnő
* : Alida Melinda Kranich 200px-GenevieveHanneliusApr09

Alida Melinda Kranich Empty
TémanyitásTárgy: Alida Melinda Kranich   Alida Melinda Kranich EmptyPént. Nov. 06, 2015 10:20 pm


Alida Melinda

Kranich




Név: Alida Melinda Kranich
Becenév: Alida
Életkor: 10 év
Születési hely, idő: Köln, Németország; 2005. március 12.
Nem:
Foglalkozás: diák
Hobbi: olvasás
Társ: -
Párkapcsolat: egyedülálló


~Family~

Anya: Christina Engelhardt, 34 éves, jó vele a kapcsolatom, mindent megbeszélünk
Apa: Tom Kranich, 37 éves lenne, meghalt mikor kicsi voltam
Testvér: Az ikertestvéreim Mark Alexander Kranich és Christian Thomas Kranich, 10 évesek, két fiú testvérrel egyedüli lányként, mindenen összeveszek velük. Ha mindhárman otthon vagyunk, tőlünk hangos a lakás.
Egyéb: Melinda Kranich, 18 éves, apa testére, velünk lakott, magának való lány, de eljátszott velem és testvéreimmel, ha kértem, kértük.
Anna Engelhardt, 42 éves, akárhányszor találkozunk mindig nem tetszik neki valami. Kicsit főnökösködő.
Gabriela Engelhardt, 38 éves, mindig kapok tőle valamit. Talán ezzel akarja pótolni, hogy ritkán találkozunk.
Andrea Engelhardt, 36 éves, őt is ritkán látom, de ha találkozunk mindig együtt töltjük a napot.
Janina Engelhardt, 32 éves lenne, de nem ismertem, jóval születésem előtt meghalt.


~My life~

Alida Melinda Kranich vagyok, de mindenki csak Alidának szólít. Ebbe nem szoktam belekeveredni, mert ha le akarnak szidni akkor mindkét keresztnevem használják. 10 éves vagyok. Az apukám születésem után nem sokkal meghalt. Sajnos nem emlékszek rá, de anya és a nagynéném, apukám testvére sokat mesélt róla. Jó lenne, ha velem lenne az elmondottak alapján nagyon jó ember volt. És hát az iskolában is sokat szoktam hallani milyenek az apák. A lányok szerelmesek belé, a fiúk a pokolba kívánják. Érdekelne, hogy vajon én is szerelmes lennék-e belé.  Két testvérem van, hármasikrekként születtünk, mindketten fiúk. Állandóan engem piszkálnak és szinte mindig veszekszünk. Szerintem ilyenkor gondolja úgy anya, hogy nem kellettünk volna ennyien. Ők olyanok, mint anya, erősek, bátrak, talpraesettek, jó sportolók. Én vagyok a család fekete báránya, mindig történik velem valami. Ha bemondja a tévé vagy a rádió, hogy valami vírus van a városban anya már mindenhová viszi a telefonját, mert tudja, hogy hamarosan úgyis hívja az iskola. Mindig mindent elkapok és mindig összetöröm magam. Tökéletesen nem illek bele a családba. Az iskolában is csúfolnak, mert túl sokat olvasok és azt mondják a tanárok kedvence vagyok, emiatt jutok tovább az osztályokba. Pedig nem, csupán ha otthon fekszek betegen én akkor is a tankönyvemet olvasgatom, ha elfogynak a könyveim. Jó a memóriám, emiatt gyorsan tanulok. Szeretek olvasni, azonban a tornát utálom. Legjobb barátnőm az anyukám, imádom, mindent meg tudok vele beszélni. Mivel már csak ő maradt nekem így nagyon félek, hogy elveszítem. Mindig ha sokáig dolgozik az irodája felé veszem az irányt. Nekem kell az a 2 perc is, amennyit benn tölt két munka között, hogy megöleljem, beszívjam az illatát és adjak neki puszit. Mikor elalszok és felébredek éjjel, van amikor üres az ágya. Nagyon félek olyankor, hogy hová megy, de megnyugtatom magam azzal, hogy dolgozik, reggelre itt lesz és ébreszt, hogy iskolába vigyen, így sikerül visszaaludnom. Ilyenkor mindig rosszat álmodok. Hogy mindig velem legyen elcsentem az egyik hajpántját, ami azóta elengedhetetlen kelléke a frizurámnak. Mikor anya észrevette, visszakérte, de kikönyörögtem, hogy az enyém legyen. Mivel fiúk között nőttem fel, így szeretem a fiús dolgokat, autók, focimeccset nézek a fiúkkal, de ha valaki tetszik vagy az iskolában van program képes vagyok igazi nővé válni. Volt, amikor elmerészkedtem odáig, hogy elvettem anya sminkkészletét, mikor dolgozott és egyedül mentem iskolabuliba. Persze mikor vége lett az iskola előtt várt rám és ahogy észrevett megszidott. Tudja, hogy szidással ér nálam célt, szobafogsággal nem mivel mindig otthon ülök, mert nincsenek barátaim. A nagynéném azt mondja olyan fiúimádó vagyok, mint anyukám. Legalább valamiben hasonlítok rá. Ha felnövök remélem valami könyvekkel foglalkozó munkahelyem lesz.


~I’m a…~

Jellem: Fiúkkal nőttem fel, így kicsit fiús vagyok, de ha fiúkról és divatról van szó, igazi lány vagyok. Az emberek zárkózottnak és félénknek gondolnak, pedig csak nem mindenkinek nyílok meg.
Kinézet: Világosbarna, majdnem szőke vállig érő hajam van, barna a szemem. Koromhoz megfelelő a magasságom, bár nagyon vékony vagyok. Fehér bőröm van. Bármikor tudok szépen öltözni, szeretem a divatot.
Félelmek:
★ soha többé nem látom az anyukámat. Ha esetleg sokat dolgozik, nekem akkor is kell 5 perc az irodájában, hogy köszönjek neki és megöleljem.
★ betegségtől, utálok beteg lenni, pedig gyakran az vagyok.
Erőssége(i):
★ nagyon  kitartó vagyok, mikor mindenki feladta én még akkor is küzdök.
★ gyorsan olvasok
Gyengesége(i):
★ fiúk
★ testnevelés, mivel sokat vagyok beteg, ezért nem igazán bírom


~Other~

Személyes tárgya(i): anyukámtól titokban elcsent hajpántom, bármilyen stílusban van a hajam, nem hiányozhat belőle
Különleges ismertetőjegye(i): nincs
Szolgálati autó: -
Avatár alany: Genevieve Hannelius


Vissza az elejére Go down
Isolde Maria Schrankmann
főállamügyész
Isolde Maria Schrankmann


Hozzászólások száma : 46
Age : 59
Lakhely : Berlin
Foglalkozás : államügyész
Rang : főállamügyész

Alida Melinda Kranich Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alida Melinda Kranich   Alida Melinda Kranich EmptyVas. Nov. 08, 2015 2:14 pm


Kedves Alida!



Először is üdvözöllek az oldalon! Nagyon szép előtörténeted van. Sajnálom az apukád halálát és hogy nem ismerhetted meg őt, de minden rosszban van valami jó! Most pedig nem is tartanálak fel! Irány a játéktér! Az édesanyád már nagyon vár! Smile


Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
 
Alida Melinda Kranich
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Melinda Kranich
» Melinda Kranich keresettjei
» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
» Alexander Kranich
» Mark Alexander Kranich

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Autópálya - rendőrség :: Karaktereink :: My story... :: Hölgyek-
Ugrás: