Autópálya - rendőrség
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Köln, Németország; 2021 Az autópálya – rendőrség aktívabb, mint valaha. Ellenfeleik gyorsak és veszélyesek. Semir Gerkhan és kollégái nap, mint nap az életüket kockáztatva mindent elkövetnek, hogy megóvják a civil közösség életét. Akció, krimi és rengeteg összekuszálódott szál, amit ki kell bogozni. A döntés a tiéd, hogy mihez kezdesz vele. Itt lehetsz rendőr vagy más szakmával rendelkező, állhatsz a rosszak oldalán vagy a jók mellé, akár még gyermek szerepébe is bújhatsz. Karakterednek csak a képzelet szab határt. Kedves Idegen számunkra nagy öröm, hogy ide tévedtél. Ez azt jelenti, hogy komolyan érdekel szerepjátékunk. Ha jól ismered a sorozatot és rajongsz érte akkor közöttünk a helyed. Nem kötelező a sorozatból választanod, lehet saját is. Hozd a barátodat és alkossatok egy párost akár. Egy kérésünk van csupán. Mielőtt játszani kezdesz olvasd el a világunk leírását és a szabályzatot, hogy tisztában légy a mi történt és mit kell betartanod. Amit kínálunk családias hangulat, segítőkész staff és megannyi kaland. Nézz hát szét és foglald el a téged megillető helyet. a Staff
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Vas. Márc. 31, 2024 10:56 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Sarah Jane keresettjei
Christina Engelhardt Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Okt. 02, 2019 4:21 pm

» Alexander Kranich
Christina Engelhardt Emptyby Alexander Kranich Pént. Dec. 29, 2017 10:31 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
Christina Engelhardt Emptyby Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
Christina Engelhardt Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Világunk leírása
Christina Engelhardt Emptyby Isolde Maria Schrankmann Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
Christina Engelhardt Emptyby Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
Christina Engelhardt Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Kész vagyok
Christina Engelhardt Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:54 am

» Mark Alexander Kranich
Christina Engelhardt Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Léonard Dupont
Christina Engelhardt Emptyby Isolde Maria Schrankmann Csüt. Júl. 07, 2016 9:43 pm

» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap
Christina Engelhardt Emptyby Saskia Seidel Csüt. Júl. 07, 2016 9:31 pm

» A remény csillogása (18+) - zack&sarah
Christina Engelhardt Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Júl. 06, 2016 10:52 pm

» Se veled se nélküled - zack & sarah
Christina Engelhardt Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:13 pm

» Másnapok és másállapotok melinda&sarah
Christina Engelhardt Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:12 pm

» Néhány fontosabb dolog
Christina Engelhardt Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Jún. 25, 2016 9:11 pm

Statisztika

csoport
hölgy
úr
rendőrség
6
1
egészségügy
1
0

 

 Christina Engelhardt

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Christina Engelhardt

Christina Engelhardt


Hozzászólások száma : 30
Age : 38
Lakhely : Köln
Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* : Christina Engelhardt Aracely-Arambula-BW-233x300

Christina Engelhardt Empty
TémanyitásTárgy: Christina Engelhardt   Christina Engelhardt EmptyPént. Május 29, 2015 11:50 pm


Christina

Engelhardt




Név: Christina Vivian Engelhardt Kranich
Becenév: Tina
Életkor: 34
Születési hely, idő: Berlin, Németország; 1981. augusztus 2.
Nem:
Foglalkozás: autópályarendőr
Hobbi: az illegális autóversenyzés az életem. Nem tudok nélküle élni. Mindemellett gyereknevelés. Imádom a gyerekeimet!
Társ: Melinda Kranich
Párkapcsolat: jelen pillanatban özvegy vagyok


~Family~

Anya:  Elena Engelhardt, 65, a legjobb anya a világon. Nem is kívánhatnék jobb édesanyát nála. Mindent meg tudok beszélni vele. Sokat segít, ha bajban vagyok.
Apa: Dieter Engelhardt, 68, a szigorúság mintaképe, aki, ha kell meglágyul a lányaival kapcsolatban. Természetesen, ha randink volt előkerült az a bizonyos puska!
Testvér: Anna Engelhardt, 42, sosem jöttünk ki jól. Mindig irányítni próbált, amit én nem hagytam neki. Amolyan anyáskodó típus.
Gabriela Engelhardt, 38, a visszafogott testvér, akire mindenben számíthatok. Átsegített a legrosszabb helyzeteken.
Andrea Engelhardt, 36, kicsit őrült, kicsit komoly, de én így imádom! Sosem voltunk rosszban. Imádjuk egymást.
Janina Elizabeth Engelhardt, 32, mindig is olyanok voltunk, mint az ikrek. Nem tudtunk egymás nélkül létezni. Mindent együtt csináltunk hiába ő volt a legkisebb. Az elvesztése nagy fájdalom volt számomra.
Egyéb: Tom Kranich, 37, életem nagy szerelme, soha nem felejtem el az együtt töltött boldog pillanatokat vele. Az ő halála óta nem vagyok már az, aki voltam.
Mark Alexander Kranich, 10, néha úgy érzem túl sok vagyok a számára, de azért szeret még hozzám bújni esténként, ha valamilyen problémája van. Igyekszem jó anyja lenni.
Christian Thomas Kranich, 10, ő az, aki sosem kér belőlem mégis hozzám ragaszkodik ha baja van
Alida Melinda Kranich, 10, igazi anya lánya kapcsolat, amit sosem fogok megunni. Szeretem, ha mindent elmond nekem.


~My life~

Egy forró nyári éjszakán láttam meg a napvilágot az Engelhardt család negyedik gyermekeként. Fiúnak terveztek így nagyon meglepődtek, mikor kiderült, hogy én bizony kislánynak születtem. Azonban ezt sohasem éreztették velem. Világ életemben nagyon szerettek, amiért hálás is vagyok.
Átlagos gyerekkorom volt. Mindig benne voltam valami rosszaságban. Többször is behívatta az iskolaigazgató anyuékat. Persze olyankor Janinát is magammal rángattam. El sem lehetett volna tőle szakítani és ezt sosem bántam.
A nagy számnak köszönhetően mindig én voltam az iskola nagymenője. Kiálltam az olyanok mellett, akik bajba került, s a verekedések mindennaposakká váltak. Persze a szüleim ilyenkor büntetést adtak otthon, de nem érdekelt. Meglógtam, ahogy csak tudtam. Erről sosem szereztek tudomást.
A nővéreimmel, Anna kivételével jó kapcsolatom volt annak ellenére, hogy ők inkább komolyabbak voltak, mint én. A legidősebb testvérem azonban sokszor akart keresztbe tenni, mindig meg akart nevelni. Természetesen sosem hagytam ezt neki. Nem fogok sohasem rá hallgatni.
Még tinédzser voltam, mikor a húgom meghalt egy balesetben. Egy buliból tartottunk éppen haza. A sofőrünk fáradt volt és elaludt a kormánynál. Beleszaladtunk egy kamionba. Janina és a srác azonnal meghalt. A mai napig magamat hibáztatom. Vigyáznom kellett volna rá!
Nem sokkal az iskola befejezése után Anna nővérem felvett az autópálya-rendőrséghez. Akkor még ő maga volt a főnökasszony. Ekkor ismerkedtem meg Tom Kranich-al is. Azt hittem egy rövid kaland lesz az egész! Ám egy átmulatott augusztusi éjszaka után rá kellett jönnöm, hogy ez nem így működik. Abban a pillanatban fenekestül fordult fel az életem.
Terhes lettem méghozzá Tomtól. Nem akartam elmondani neki. Ő viszont rájött. Fogalmam sincs hogyan, de sikerült neki. Megkérte a kezemet, s megismerkedésünktől számítva négy hónap múlva össze is házasodtunk.
Miután megszülettek a gyerekeink, mert, hogy egyszerre három is lett úgy hittem ennél boldogabb már nem is lehetek. Csodálatos férj, három szépséges gyerek, s bár a sógornőm is velünk lakott nem panaszkodhattam. Minden megvolt, amit csak kívánhattam.
Azonban váratlan és szörnyű dolog történt. Egy akció során Tom rossz helyen volt rossz időben ráadásul egyedül. Jól emlékszem arra a viharos éjszakára. Rossz érzésem volt. Bementem az őrsre, ahol közölték velem, hogy hova mentek a fiúk. Nem tudtam megállni. Azt akartam látni, hogy a férjem jól van.
Anna meg akart állítani, ahogy megérkeztem. Viszont nem hallgattam rá. Kedvesem után iramodtam, s hamarosan egy pisztolylövésre lettem figyelmes. Azonnal a hang irányába kezdtem rohanni. Az eső szakadt. A villámok egymást érték. Tom pedig ott feküdt a földön. Eltalálta egy golyó. Még élt, én igyekeztem tartani benne a lelket. Mindhiába. Ő itt hagyott minket.
Azóta tíz hosszú év telt el. Nem voltam magányos. A gyerekek mindig új feladatot, kihívást adtak nekem. Ugyanakkor az éjszakáim nagy része a munka mellett az illegális autóversenyekből állt ki. Természetesen mindig úgy csináltam, hogy a srácaim ne érezzék hiányomat.
A kérdésed, hogy manapság hogyan tengetem a mindennapjaimat? Gyerekneveléssel, munkával és a versenyzésből. Társamnak megkaptam a sógornőmet, aki épp most végzi a sulit, s megfogadtuk bármi áron, de megtaláljuk Tom Kranich gyilkosát!


~I’m a…~

Jellem: nehéz dolgom van ebben a témában. Jól ismerem, maga nem arról van szó, csak nehéz jellemezni magam. Ami a szívemen az a számon. Imádok beszólogatni az embereknek, főleg, ha nem szimpatikus a képe! Néha poénos vagyok, míg máskor szarkasztikus. Időnként, na, jó majdnem mindig forrófejű vagyok. Hamarabb jár el a kezem, minthogy gondolkozzak. A bátorságomról vagy híres. Komoly helyzetekben képes vagyok egymagam beszaladni egy égő házba
Kinézet: mit is írhatnék? Te látsz kívülről? Minek írjam le? Jól van jó van! Semmi különlegesség nincs bennem. Egy átlagos nő vagyok három gyerekkel. Mondjuk az is igaz, hogy a szerencsés anyukák táborába tartozom. Vékony testalkatom nem sokat változott a szülés után sem. A hajszínem mindig változó. Szőkésbarna, barna vagy vörös között lavírozik. Szemeim színe pedig zöld.
Félelmek:
★ a gyerekeimmel történik valami
★ a szerelemtől, ez leginkább akkor alakult ki, mikor elvesztettem a páromat
Erőssége(i):
★ nagyon jól bánok a fegyverrel
★ nagyon jó sofőr vagyok
★ tanultam harcművészeteket
Gyengesége(i):
★ a gyerekeim
★ az autóversenyzés


~Other~

Személyes tárgya(i): a jeggyűrűm, amit soha nem vennék le senki kedvéért sem!
Különleges ismertetőjegye(i): egy golyó ütötte seb hege a jobb vállamon
Szolgálati autó: 1969-e fekete Chevrolet Camaro SS egy fehér csíkkal, mely végigfut a motorháztetőn, a jármű tetején és a csomagtartóján
Avatár alany: Aracely Arambula


Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Isolde Maria Schrankmann
főállamügyész
Isolde Maria Schrankmann


Hozzászólások száma : 46
Age : 60
Lakhely : Berlin
Foglalkozás : államügyész
Rang : főállamügyész

Christina Engelhardt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christina Engelhardt   Christina Engelhardt EmptyPént. Jún. 12, 2015 11:13 am


Kedves Christina!



Egy szomorú emlékkel átitatott és teljesen átgondolt előtörténetet olvashattam. Nagyon sajnálom ami veled történt, de mindennek vége lesz egyszer. Ki tudja lehet megint megtalál a szerelem. Csak ne lökd el magadtól a lehetőséget. Sok sikert a játékhoz, nem is tartalak fel irány a játéktér! Very Happy


Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
 
Christina Engelhardt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Christina Engelhardt keresettjei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Autópálya - rendőrség :: Karaktereink :: My story... :: Hölgyek-
Ugrás: