Autópálya - rendőrség
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Köln, Németország; 2021 Az autópálya – rendőrség aktívabb, mint valaha. Ellenfeleik gyorsak és veszélyesek. Semir Gerkhan és kollégái nap, mint nap az életüket kockáztatva mindent elkövetnek, hogy megóvják a civil közösség életét. Akció, krimi és rengeteg összekuszálódott szál, amit ki kell bogozni. A döntés a tiéd, hogy mihez kezdesz vele. Itt lehetsz rendőr vagy más szakmával rendelkező, állhatsz a rosszak oldalán vagy a jók mellé, akár még gyermek szerepébe is bújhatsz. Karakterednek csak a képzelet szab határt. Kedves Idegen számunkra nagy öröm, hogy ide tévedtél. Ez azt jelenti, hogy komolyan érdekel szerepjátékunk. Ha jól ismered a sorozatot és rajongsz érte akkor közöttünk a helyed. Nem kötelező a sorozatból választanod, lehet saját is. Hozd a barátodat és alkossatok egy párost akár. Egy kérésünk van csupán. Mielőtt játszani kezdesz olvasd el a világunk leírását és a szabályzatot, hogy tisztában légy a mi történt és mit kell betartanod. Amit kínálunk családias hangulat, segítőkész staff és megannyi kaland. Nézz hát szét és foglald el a téged megillető helyet. a Staff
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Sarah Jane keresettjei
Hope Williams Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Okt. 02, 2019 4:21 pm

» Alexander Kranich
Hope Williams Emptyby Alexander Kranich Pént. Dec. 29, 2017 10:31 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
Hope Williams Emptyby Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
Hope Williams Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Világunk leírása
Hope Williams Emptyby Isolde Maria Schrankmann Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
Hope Williams Emptyby Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
Hope Williams Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Kész vagyok
Hope Williams Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:54 am

» Mark Alexander Kranich
Hope Williams Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Léonard Dupont
Hope Williams Emptyby Isolde Maria Schrankmann Csüt. Júl. 07, 2016 9:43 pm

» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap
Hope Williams Emptyby Saskia Seidel Csüt. Júl. 07, 2016 9:31 pm

» A remény csillogása (18+) - zack&sarah
Hope Williams Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Júl. 06, 2016 10:52 pm

» Se veled se nélküled - zack & sarah
Hope Williams Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:13 pm

» Másnapok és másállapotok melinda&sarah
Hope Williams Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:12 pm

» Néhány fontosabb dolog
Hope Williams Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Jún. 25, 2016 9:11 pm

Statisztika

csoport
hölgy
úr
rendőrség
6
1
egészségügy
1
0

 

 Hope Williams

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hope Reynolds

Hope Reynolds


Hozzászólások száma : 16
Age : 17
Lakhely : Köln
Foglalkozás : diák
* : Hope Williams Latest?cb=20140430192504&path-prefix=es

Hope Williams Empty
TémanyitásTárgy: Hope Williams   Hope Williams EmptyPént. Júl. 31, 2015 12:16 pm


Hope Williams




Név: Hope Williams
Becenév: Hope, Pöttöm
Életkor: 13 év
Születési hely, idő: Los Angeles, USA; 2001. december 15.
Nem:
Foglalkozás: diák
Hobbi: olvasás, csavargás, csínytevés
Társ: még nincs
Párkapcsolat: egyedülálló


~Family~

Anya: Dr. Sarah J. Williams, 32 éves, 3 éves koromban láttam utoljára, nem nagyon emlékszem rá, de ami rémlik, sokat tett értem
Apa: Zack Reynolds, 35 éves, jó a kapcsolatunk, bár női dolgoktól elzárkózik így sok mindent nem tudok vele megbeszélni
Testvér: nincs
Egyéb: nincs


~My life~

A nevem Hope Williams, de szinte mindenki csak Pöttömnek szólít. Hát, igen, nem nőttem túl magasra. 13 évesen 140 centivel jócskán eltűnök a fűben az osztálytársaim mellett, azonban futóversenyben verhetetlen vagyok.
Los Angelesben születtem egyke gyerekként. Hogy pontosan miért váltak külön a szüleim még a mai napig nem tudom. Az anyukámra már nem emlékszem és apukám sem akar róla beszélni, fotóm nincs, csupán egy plüss cica, amit tőle kaptam és nem hiányozhat az ágyamból. De ez nagyon nem jó, mert semmi női témát nem tudok apuval megbeszélni. Ilyenkor átmegyek a barátnőm anyukájához és tőle kérdezem meg. Sokszor érzem, hogy jó lenne nekem is egy anyuka, de nem vagyok olyan bátor, hogy elinduljak Németországban megkeresni. Mi van akkor, ha nem is akar látni? Valószínű már rég új életet kezdett, van férje és gyerekei. Mindennek ellenére nagy álmom megtalálni és megismerni őt. Apukám mindig el akarta hitetni velem, ha szóba kerül az anyukám, hogy ő eldobott magától, de ezt valahogy nem tudom elhinni. Hiszen, akiket ismerek, őket is szeretik az anyukájuk.
7 éves koromban volt egy vakbélműtétem, ennek nyomait egy életre magamon viselem. Az idén leszek 8. osztályos, de még nem tudom, mihez kezdek magammal. Az édesapámmal élek egy Köln melletti falucskában és nagyon jó apa. Imádok itt lakni! Nem csak azért, mert egy iskola van a faluban, hanem, mert az összes gyereket ismerem, és együtt játszunk tanulás után.
Alapvetően életvidám vagyok, mindenben csak a jót látom, ha rajtam múlna még a betörőnek is segítenék elvinni a tévénket, ha azt mondja, hogy szerelő. Szeretek mozogni, táncolni, már kiskorom óta. Társastánc szóba sem jöhetett, hiszen a korosztályos fiúk mind magasabbak voltak. Így maradt a modern tánc és az óta is az iskolai csapat oszlopos tagja vagyok. Rám mindenben lehet számítani.
10 éves voltam mikor egy nap az osztálytársam behozott egy újságot és azt mondta, hogy szerinte ő az én anyukám, mert nagyon hasonlítok rá. Megnéztem a fotót és egy nagyon csinos hölgy „nézett rám” szomorú szempárral. Ma már csak annyira emlékszem belőle, hogy Sarah volt a neve és egy orvosi riport csináltak akkoriban. „Túl ronda vagyok hozzá.” kavargott a gondolat a fejemben, de az újságcikket elraktam.
Azonban hamarosan ez a cikk eltűnt a fiókomból, amit nem tudtam mire vélni, mert én biztosan nem tettem máshová. Így az egész lakást felkutattam, de sehol sem találtam meg. Azt gyanítottam, hogy apu talált rá és vette el tőlem. Akkor mégis ez a nő lenne az én anyukám, aki állítólag elhagyott engem? Kíváncsi lettem és abban bízom, hogy egyszer találkozhatom vele. Talán akkor összeáll a kép!


~I’m a…~

Jellem: Egy igazi lázadozó lány vagyok annak, ki először meglát. De, aki ismer, az tudja, hogy valójában csak egy lány, aki egyedül van.
Kinézet: Hosszú, egyenes barna hajam van, barna szemem az öltözködésem helyzetfüggő. Például iskolába szépen felöltözve megyek, de kintre a barátok közé elég egy szakadt tornacipő egy farmerral és egy pólóval. Alacsony vagyok, csupán 140 centi és vékony, innen is kaptam a becenevem. Bőrön színe világosbarna.
Félelmek:
★ vihar
★ magány
Erőssége(i):
★ irodalom, nagyon hamar tanulok meg verseket
★ testnevelés, imádok futni, imádom a gyorsaságot
Gyengesége(i):
★ nem bírom, ha szidják az anyukámat akkor sem, ha nem tudok róla semmit
★ matematika bár eddig még nem buktam meg belőle


~Other~

Személyes tárgya(i): egy plüsscica, amit még az édesanyámtól kapott, már szakadt, de nem dobom ki soha
Különleges ismertetőjegye(i): egy vakbélműtét utáni heg a hasamon
Szolgálati autó: nincs
Avatár alany: Ciara Bravo


Vissza az elejére Go down
Isolde Maria Schrankmann
főállamügyész
Isolde Maria Schrankmann


Hozzászólások száma : 46
Age : 59
Lakhely : Berlin
Foglalkozás : államügyész
Rang : főállamügyész

Hope Williams Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope Williams   Hope Williams EmptyPént. Júl. 31, 2015 8:06 pm


Kedves Hope!



Gratulálok az előtörténetedhez! Szép munka volt! Szomorú, hogy nem tudod ki az anyukád, de remélhetőleg hamarosan megtalálod őt. Akkor végre megbeszélheted a női problémáidat vele. A karakterlapod el van fogadva. Most nincs más hátra, mint elindulj a nagyvilágban és játssz! Azért ne küldj diliházba senkit! Very Happy

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
 
Hope Williams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dr. Sarah J. Williams
» A látszat néha csal - zack&hope
» Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Autópálya - rendőrség :: Karaktereink :: My story... :: Hölgyek-
Ugrás: