Autópálya - rendőrség

Te melyik oldalra állsz?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Körzetük az autópálya,
tempójuk halálos,
autótolvajok, zsarolók, gyilkosok ellenfelei,
a Cobra 11 emberei éjjel-nappal bevetésre készek
a biztonságunkért.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Örökös tagunk

Emma Schwarz
2006-2017
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Elérhetőségeink
E-mail cím

Facebook csoport
Latest topics
» Világunk leírása
by Admin Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Kész vagyok
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» André Fux - a régi már nem ugyanaz
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» Nem tudok lenni
by Zack Reynolds Kedd Aug. 30, 2016 8:26 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
by Alida Melinda Kranich Pént. Aug. 26, 2016 8:09 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
by Emma Schwarz Csüt. Aug. 25, 2016 2:22 pm

» Once upon a time
by Admin Szomb. Aug. 20, 2016 5:21 pm

» Az első nagy kaland - Az őrület határán
by Zack Reynolds Szomb. Aug. 20, 2016 12:46 pm

» Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:40 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
by Admin Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Mark Alexander Kranich
by Admin Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» anna&christina - Jótestvéri iszony
by Christina Engelhardt Pént. Júl. 15, 2016 1:37 pm

» Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah
by Dr. Sarah J. Williams Pént. Júl. 15, 2016 12:43 am

» Jelentkezés a második kalandra
by Hope Williams Kedd Júl. 12, 2016 10:22 pm

Top posters
Admin

Dr. Sarah J. Williams

Zack Reynolds

Christina Engelhardt

Melinda Kranich

Hope Williams

Saskia Seidel

Alida Melinda Kranich

Emma Schwarz

Anna Engelhardt

Statisztika

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Nov. 18, 2015 8:53 am-kor volt itt.

Share | 

Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dr. Sarah J. Williams
igazságügyi orvosszakértő

Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

TémanyitásTárgy: Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah   Szer. Júl. 06, 2016 10:22 pm

Sassi & Sarah

Már egy hete annak, hogy együtt voltunk Zack-el abban a hotelszobában, ahol 10 év után először. Akkor eldöntöttem, hogy soha, de soha nem fogom őt és a lányunkat zaklatni. Erről senkinek sem beszéltem. Még a lányoknak sem.
Szégyelltem magam és úgy éreztem nem szabad a szemük elé kerülnöm. Igyekeztem felszívódni előlük. Ha láttam közelednek a munkaterületem felé valahová eltűntem. Az irodájukban se mentem fel egész héten.
Most pedig lent ücsörögtem a patológián egy hulla és néhány papírcsomó mellett. Rápillantottam az élettelen testre és nagyot sóhajtottam. Visszanéztem a papírjaimra. Egy különös papír volt legfölül, amit nem szabad látnia senkinek. Legalább is most még.
Belemerültem a rajzolgatásba és próbáltam összeszedni a gondolataimat. Könnyeim néha potyogtak egyenest a papírra, ami előttem volt. Mindent elterveztem. Mindenkinek jobb lesz így. Végül elraktam az irományomat.
Csak ücsörögtem és rajzoltam a felboncolt fickó mellett és elmélkedtem. Vajon milyen lesz? Biztos senkinek sem fogok hiányozni. Ekkor hallottam meg az ajtó nyitódását és a lépteket a hátam mögött. Gyorsan megtörölgettem a szemeim és hátra pillantottam.
- Oh, Sassi! Szia – álltam fel és felé fordultam – Miben segíthetek? – még mindig szégyellem magam és el akartam kerülni a találkozást még vele is.
Én tényleg nem tartozom ide sem közéjük, sem pedig erre a földrészre. Azt hiszem, most kezdem megérteni, hogy miért súgnak össze a hátam mögött.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Saskia Seidel
autópályarendőr

Lakhely : • Köln
Foglalkozás : • nyomozó
Rang : • hadnagy
* :

TémanyitásTárgy: Re: Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah   Csüt. Júl. 07, 2016 10:01 pm

Girl Power - Strength in unity!
To: Sarah

Az igazság az, hogy az elmúlt napokban rengeteget kellett dolgoznom, ugyanis a kezeim közé kaptam egy nem mindennapi ügy felgöngyölítését és sokszor éjszakákba nyúlóan tanulmányoztam annak részleteit. Legjobb barátom a kávé lett, ami ugyan segíteni az ügy megoldásában nem tudott, de legalább ébren tartott és már ez is eredmény. Gyorsan akartam megoldani az ügyet, de minél több ötletem támadt, annál jobban bonyolódtam bele ebbe az egészbe és kezdtem úgy érezni magam, mint akinek elment az esze. Annak idején mindig Lénó segített ebben, mert olyan dolgokat is meglátott, amiket én nem és ez hol dühített, hol pedig csodálattal töltött el. Egy egészen kicsit olyan akartam lenni, mint ő, aki szakmailag megkérdőjelezhetetlen volt, a szavai egészen csodákra voltak képesek. De annak már vége, és nagyon jó lenne, ha még csak ilyen dolgok miatt sem jutna eszembe.

Másfelől egy kicsit rosszul is éreztem magam, mert megígértem Sarah-nak, hogy beszélünk még, de mindenkinek annyi dolga volt, hogy az ominózus beszélgetés azóta sem esett meg, amiért nagyon szégyellem is magam. Újabb nap indult az őrsön, amikor is az irodámba lépve láttam, hogy a szanaszét hagyott papírjaim ugyanúgy hevernek mindenhol, ahogy hagytam. Kár, hogy nem oldotta meg senki az elmúlt éjjel az ügyet. Talán, ha az egészet elölről kezdeném...lehet, hogy nem veszek észre valamit. A lábaim ösztönösen vittek ki az irodából, végig a folyosón, ahol mindenki mosolyogva integetett nekem, ezzel is üdvözölve. Mások még a kávéjukat szürcsölték, sokan csak most éledeztek, de tudtam, hogy egy valaki biztosan talpon lesz. Sarah. Sietős léptekkel róttam lefelé a lépcsőfokokat, szinte úgy estem az ajtajába, ahol rövid kopogtatás után ott találtam egymagában. Azaz nem teljesen egyedül, de a holtak nem hiszem, hogy túl jó társaság.
- Szia! Remélem, hogy nem zavartalak meg semmiben, csak meg kellene néznem még egyszer egy hullát. Ha nem bánod. - léptem közelebb, láttam, hogy nem valami boldog és érdekelt, hogy mi is bántja. Talán nem ez a legkellemesebb környezet arra, hogy kibeszéljük életünk bajait, de itt biztosak lehetünk benne, hogy titokban marad. - Baj van, Sarah? Úgy látom, hogy szomorú vagy.

words: xxx | note: Remélem tetszeni fog. Smile | music: AWOLNATION - Kill Your Heroes ⊰

Dr. Sarah J. Williams
igazságügyi orvosszakértő

Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

TémanyitásTárgy: Re: Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah   Pént. Júl. 15, 2016 12:43 am

Sassi & Sarah

Egy hete még naivan hittem Zack-nek. Azt hittem bízhatok benne. Ostoba liba vagyok, mert megint becsapott. Pedig még könyörögtem is neki. Végül megszületett bennem egy terv. Jobb lesz így nekik. Boldogan élnek majd.
Most pedig szégyenemben mindenkit kerülök. A lányok meg fognak utálni. Sőt! Kiszedik majd belőlem, hogy mire készülök. Azt nem szabad! Inkább nem találkozok velük akkor!
Az asztalomnál ültem egy hulla és két köteg papír mellett. Számomra azonban a legfelső személyes papír volt a fontos. Próbáltam befejezni, de mindig másfelé jártak a gondolataimat. Végül eldugtam a papírost. Szomorúan rajzolgattam, miközben megérkezett Saskia. Felálltam és felé fordultam. Igyekeztem eltűntetni a bánatomat.
- Dehogy zavarsz! Akkor jössz, amikor csak szeretnél. Persze, hogy megnézheted. Elkísérjelek? – kezdtem el hadonászni, majd elszomorodtam– Feladtam Sassi. Soha nem fogom látni a lányomat. Nem akar látni, ahogy a volt férjem sem. Zack elküldött három hónapja, hogy csak szexre kellettem neki. Egy hete viszont azt mondta, hogy én nem szeretem őt. Ne haragudj! Nem akartam rád zúdítani – ereszkedtem le a székre szomorúan.
Most már egészen biztos vagyok, hogy véghez fogom vinni a tervemet. Senkinek sem fogok hiányozni. Biztosan jobb lesz így mindenki. Nem leszek teher senki számára.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah   

Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Niiri-falu
» Hull a pelyhes fehér hó avagy Gundan karácsonya
» Nariko - Avagy a verebek újra szállnak
» Kazuma (avagy egy zombi élete :P)
» Ki micsoda, avagy a foglalkozás lista