Autópálya - rendőrség

Te melyik oldalra állsz?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Körzetük az autópálya,
tempójuk halálos,
autótolvajok, zsarolók, gyilkosok ellenfelei,
a Cobra 11 emberei éjjel-nappal bevetésre készek
a biztonságunkért.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Örökös tagunk

Emma Schwarz
2006-2017
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Elérhetőségeink
E-mail cím

Facebook csoport
Latest topics
» Világunk leírása
by Admin Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Kész vagyok
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» André Fux - a régi már nem ugyanaz
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» Nem tudok lenni
by Zack Reynolds Kedd Aug. 30, 2016 8:26 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
by Alida Melinda Kranich Pént. Aug. 26, 2016 8:09 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
by Emma Schwarz Csüt. Aug. 25, 2016 2:22 pm

» Once upon a time
by Admin Szomb. Aug. 20, 2016 5:21 pm

» Az első nagy kaland - Az őrület határán
by Zack Reynolds Szomb. Aug. 20, 2016 12:46 pm

» Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:40 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
by Admin Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Mark Alexander Kranich
by Admin Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» anna&christina - Jótestvéri iszony
by Christina Engelhardt Pént. Júl. 15, 2016 1:37 pm

» Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah
by Dr. Sarah J. Williams Pént. Júl. 15, 2016 12:43 am

» Jelentkezés a második kalandra
by Hope Williams Kedd Júl. 12, 2016 10:22 pm

Top posters
Admin

Dr. Sarah J. Williams

Zack Reynolds

Christina Engelhardt

Melinda Kranich

Hope Williams

Saskia Seidel

Alida Melinda Kranich

Emma Schwarz

Anna Engelhardt

Statisztika

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Nov. 18, 2015 8:53 am-kor volt itt.

Share | 

Az első nagy kaland - Az őrület határán

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Lakhely : Köln
Foglalkozás : mesélő
Rang : kalandmester

TémanyitásTárgy: Az első nagy kaland - Az őrület határán   Kedd Júl. 05, 2016 8:21 pm

Kalandmester &

Mindenki

Vihar készülődött Köln felett. A belváros utcáin siető emberek leginkább az eső elől menekültek. Az autópálya-rendőrség csapata éppen egy közös hétvégi program tervein dolgozott. Tina, Melinda és Saskia egy bevásárlóközpont előtt ácsorogtak várva, hogy végre megérkezzen Sarah.
A következő pillanatban a közeli kis utcából lövések hallatszódtak. A férfi gépfegyverrel és kézigránáttal érkezett meg a központ előtt lévő parkhoz. Elkapott egy fickót és fejbe lőtte, majd gránátot dobott a tőle néhány méterre futó tömegbe. Felnevetett, majd körbepillantott.
Ahogy meglátta a lányokat lövöldözni kezdett feléjük. Egy nőt el is talált, aki könnyebben sérült, ám a mögötte érkező idős asszony már nem volt ilyen szerencsés. Ekkor a férfi rohanni kezdett. Egy idős férfit kirángatott az autójából és lelőtt, majd beszállt az autóba és a gázra lépett.
(Sorrend: Saskia, Tina, Anna, Melinda, Sarah, Zack. Hope egyelőre kimarad, ő a vége felé lép majd színre)

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Saskia Seidel
autópályarendőr

Lakhely : • Köln
Foglalkozás : • nyomozó
Rang : • hadnagy
* :

TémanyitásTárgy: Re: Az első nagy kaland - Az őrület határán   Csüt. Júl. 07, 2016 10:31 pm

Once Up on a Time
To: Everyone

Ez a reggel más volt mint, a többi, legalábbis számomra, hiszen ez volt az első, hogy igazán közös programot szerveztünk a többiekkel. Már majdnem mindenki megérkezett, szinte már csak Sarah-ra vártunk, hogy elindulhassunk. Nem tudom, hogy a többieket zavarta-e, hogy késik, de engem nem érdekelt a késés ténye, bizonyára jó oka van arra, hogy nem a megbeszélt időpontban érkezik meg. Nem látszott rajtam, de izgatott voltam emiatt a dolog miatt, kíváncsian vártam, hogy miképpen is fog alakulni ez az egész. Ahogy a gondolataimba mélyedtem egy pisztolylövés ütötte meg a fülem. Na ne, csak ezt ne. Amikor már az ember azt hiszi, hogy végre nyugodt lehet és pihenhet, mindig akkor történik valami.

Ez a rendőr élet. A férfi arca jól kivehető volt és olyan piszkos mosoly ült az arcán gyilkolás közben, amilyen csak igazi pszichopatának tud, látszott rajta, hogy hideg vérrel öl, nem rendíti és nem érinti meg a dolog. Annál inkább mindenki mást, még minket is. Azonban nekünk a profizmusra kell törekednünk, nem gyökerezhet a földbe a lábunk. Azonnal előkaptam a pisztolyom, amit ezúttal a táskámban őriztem vész esetére, így tovább tartott, mint az általában, de azt hiszem mégis csak jól jött, hogy nem hagytam otthon a szolgálati eszközöm. Rákiáltottam a férfira, de az ügyet sem vetve rám, mintha egy teljesen más világban lenne, folytatta tovább, amit elkezdett.
- Rendőrség! - ismételtem, de ezúttal már nem kértem többet, hanem tüzet nyitottam. A férfi azonban elmenekült, túl késő volt, én pedig kudarcot vallottam. Felelősnek éreztem magam azokért az emberekért, akik ma itt meghaltak vagy megsérültek. És mindenhol vér, rengeteg vér. Ekkor a társaimhoz fordultam. - Ti jól vagytok? - kérdeztem.

words: xxx | note: Remélem tetszeni fog. Smile | music: Imagine Dragons - Warriors ⊰

Felhasználó profiljának megtekintése
Christina Engelhardt
autópályarendőr

Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* :

TémanyitásTárgy: Re: Az első nagy kaland - Az őrület határán   Hétf. Júl. 11, 2016 10:01 pm

Christina & Mindenki

Reggel megint a szokásos hajcihő. A gyerekek megint hisztériáztak, hogy nem akarnak suliba menni. Valahogy meg tudom őket érteni. Nekem se sok kedvem volt ehhez a naphoz. Mindamellett, hogy melóba kellett mennem még szervezkednem is kell.
Krüger a nyakamba varrta társamat és a másik két lányt, hogy nézelődjünk a hétvégére. Nem mintha Sassi és Sarah baj lenne, de Melinda viszont kész elmebaj. Nem elég, hogy otthon és az őrsön hallgathatom a vadbaromságait, de még ez is.
Sarah késik. Azt hiszem, igazán kezdek aggódni miatta. Sosem szokott ilyet tenni. Ráadásul az elmúlt hetekben, mintha kerülne is minket. Próbáltam keresni a patológián, de sosem találtam ott őt. Valami nagy baj lehet.
Ekkor hallottam lövéseket a közelben. Rögtön a pisztolytáskámhoz kaptam, majd előbukkant a fegyverem. A forrófejűségemnek köszönhetően elindultam a hang irányába. Azonban gyorsan vissza kellett ugranom az autóm mögé.
Ez egy igazi sorozatgyilkos őrült, akinek elgurult a gyógyszere. Remek! Úgy látszik, megint telihold van. Sassi megtette azt, ami az én feladatom lett volna így én már csak a fegyverem fogtam a fickóra, aki élvezettel vigyorogta végig az egész mészárlást.
A pasas elmenekült, mialatt tüzelni kezdtünk. Bosszankodva eresztettem le a fegyverem. Ám a legnagyobb meglepetés csak akkor ért, mikor végigjártam a kocsit. Golyónyomok mindenhol. A hátsó kerekem totál leengedett. Én pedig rögtön felkaptam a vizet.
- A fenébe! A fenébe! A fenébe! – kiabáltam – Ezt nem hiszem el! – rúgtam bele a kocsi első kerekébe, ami leeresztett – Már megint az én autómat teszik tropára – mérgelődtem – Jobban lennék, ha ez az elmebajos nem lőtte volna szét a szolgálatimat – tettem karba a kezeimet és Sassira pillantottam.
Voltaképpen nem rá vagyok dühös, hanem arra a pszichopatára, aki már megint nem bírt magával. Végül a rádióért nyúltam és kértem egy kis segítséget.
- Ideje lenne, ha megérkezne Sarah. Kéne egy halottkém – mutogattam a halottak felé, miközben a mellettem riadtan üvöltő nőhöz léptem és vizsgálgatni kezdtem.

Anna Engelhardt
államügyész

TémanyitásTárgy: Re: Az első nagy kaland - Az őrület határán   Kedd Júl. 12, 2016 10:16 pm

Anna & Mindenki

Kicsit nyugisabb nap. A húgommal és a barátaival. Nem igazán illek közéjük, gőzöm nincs mit keresek itt, senki nincs még negyvenes. Mindegy, elviselem, ha már egyszer nála lakom ideiglenesen, bár inkább ülnék otthon és elolvasnám a... hu, mióta... szóval a két héttel ezelőtti újságokat. Vártunk egy barátnőjére. Inkább távolabb húzódtam és vártam, hogy történjen valami. Hát történt is, de nem az, amire számítottam. Ez őrült! Előkaptam a fegyverem és lőttem, ahogy a többiek is. A fickó hatalmas vérfürdőt rendezett aztán angolosan távozott. Tina őrjöngeni kezdett szokás szerint.
-Nem értem mi bajod, nem adtam volna három napot a kocsitoknak. Főleg mióta ilyen dilis újonc társad van. - vártam a kollégákat és a még hiányzó csapattagot. Szerintem sejtette, hogy ma nem kell jönnie és talált egy jobb programot magának.

Melinda Kranich
autópályarendőr

Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

TémanyitásTárgy: Re: Az első nagy kaland - Az őrület határán   Hétf. Júl. 18, 2016 4:10 pm

Melinda & Mindenki

Végre szabadon. Ideje egy kicsit összerázódnia a csapatnak, főleg most, hogy én is teljes jogú tag lettem és van egy új kolléganőnk is. Rendes csajszi az biztos. A parkolóban várakoztam a csapattal. Hol késik Sarah? Fura mostanában. Lehet az exe felbukkanása zökkentette ki ennyire. Tudom, hogy Tina-nak nincs kedve ahhoz, hogy én is itt vagyok, de nem érdekel. Azt nem igazán értem a nővére hogy kerül ide. Várakoztunk mikor egy őrült lövöldözni kezdett. A kocsi mögé ugrottam és a többiekkel együtt lőni kezdtem, de pár hulla elkészítése után lelépett. Ekkor kezdett Tina hisztizni, majd Anna is megszólalt. A szememet forgattam és válaszoltam:
-Na jó, ha azért jöttél, hogy engem sértegess, akkor részemről már mehetsz is haza! Nem csak én szoktam az őrsön kocsit törni. - jó lesz, ha megjön már Sarah. Elindultam körbenézni, hogy hány hulla és hány sérült van. -Három hullát találtam és nyolc sérült, kettő súlyosabb. - adtam le a jelentést. Ideérhetne már Sarah tényleg.
Dr. Sarah J. Williams
igazságügyi orvosszakértő

Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

TémanyitásTárgy: Re: Az első nagy kaland - Az őrület határán   Csüt. Júl. 21, 2016 4:19 pm

Mindenki & Sarah

A lányok kitalálták, hogy menjünk együtt vásárolni a hétvégi bulihoz. Valahogy egyikhez sincs kedvem, de megígértem, hogy ott leszek. Egyedül akartam lenni. Nem akartam, hogy a többiek sajnáljanak, és úton útfélen megjegyezzék, milyen szomorú vagyok.
Reggel sikerült elaludnom. Nem sajnálom, mert a családommal álmodtam. Akármennyire is gyűlölnek most az álmomban újra együtt voltunk. Összekaptam magam, majd siettem a bolthoz. Parkolni egy jóval távolabbi helyen sikerült így gyalog indultam tovább.
Már majdnem odaértem az üzlethez, mikor megláttam Zacket. Nem szabad meglátnia. Annak súlyos következményei lennének. Azon felül megígértem, hogy soha többé nem zaklatom őt. Bármennyire is szeretem az exemet és a lányomat békén hagyom őket. Így boldogok és kész.
Ekkor hallottam meg a lövöldözőt, aki hamarosan elő is került. Saskia, Melinda, Tina és a számomra ismeretlen nő visszalőttek a fickóra. Igyekeztem nem útban lenni, de azért elindultam feléjük. Esküszöm egy titkos ügynök hozzám képest smafu.
Ahogy véget ért a tűzharc valami furcsa fájdalmat éreztem a bal oldalamnál. Odapillantottam és a felsőmön ütött lyukon keresztül vér szivárgott.
- A francba! – suttogtam, majd megnéztem mi lapul a felsőm alatt.
Túlélem! Nem lesz gond belőle. Majd megtörténik akkor, amikor én elterveztem. Még nem lehet, mert senki sem tudhat róla, hogy hamarosan nem leszek velük többé. Odaoldalaztam a csajokhoz és végighallgattam őket.
- Azt is tedd hozzá, hogy megpróbálok mindent, amíg ideérnek – szóltam oda Melindának végül – Bocsánat a késésért. Elaludtam – kezdtem el magyarázkodni.
Végül Tina kocsijából kihorgásztam a készenléti táskámat, hogy elláthassam a sérülteket a mentők kiérkezéséig. A hullák amúgy sem szaladnak már el.

Zack Reynolds

Lakhely : Schwarzperle
Foglalkozás : üzletember
Rang : főnök

TémanyitásTárgy: Re: Az első nagy kaland - Az őrület határán   Vas. Júl. 24, 2016 10:23 pm

Zack & Mindenki

Végre egy kis egyedüllét. Ez a nyári szünet kikészít. Bementem Köln-be bevásárolni. Vettem Hope-nak is pár cuccot. Ennek a pár cuccnak általában az a vége, hogy a két nagy szatyorból az egyik ismételten az övé. Imádom őt és imádom mikor boldog. Bepakoltam a kocsiba és körbenéztem. Ekkor láttam meg egy őrültet. Lövöldözni kezdett és észrevettem az exemet is. Basszus rossz irányba megy, így eltalálják. Mikor vége lett a lövöldözésnek láttam, hogy odalép a barátaihoz. Kettőt fel is ismertem, a fiatal és a családanya. Csak figyeltem őt, végül odaléptem hozzá. Látszólag semmi baja.
-Szia Ginny! Minden rendben? - néztem meg a barátnőit is. Egek majdnem mindegyik milyen jó csaj. Jó kis baráti társaság. Megöleltem hátulról az exfeleségemet és megéreztem. - Te vérzel. - téptem le az ingemből egy darabot és a sebre szorítottam. Nem fogsz te itt nekem elvérezni. Vártam vele a mentőket. És mellette maradtam, közben hallgattam a barátnőit. Igen, sejtem mi a véleményük rólam, de ez izgat most a legkevésbé. Még mindig szeretem és szerintem ez már nem is fog változni. Akkor is ha a barátnői és Sarah szemében is csak egy gyerekrabló szemétláda vagyok. Külsőre kemény csajnak mutatja magát, de én ismerem csak igazán.

Kalandmester

Foglalkozás : mesélő
Rang : kalandmester

TémanyitásTárgy: Re: Az első nagy kaland - Az őrület határán   Szomb. Aug. 13, 2016 10:40 am

Kalandmester &

Mindenki

Az eső lába lógott Köln nyüzsgő városkája felett, mikor is a semmiből előtűnt egy lövöldöző. Rengeteg sebesültet, és néhány halottat hagyott hátra a gyors rendőri beavatkozás ellenére. Végül felszívódott egy lopott kocsival, aminek a rendszáma jól kivehető volt.
A távolban szirénák hangja szólt jelezve a segítség érkezését. A lányok közül majdnem mindenki jól volt kivéve Sassi-t és Sarah-t. A menekülő tömegben valaki véletlenül fellökte Saskiat így a lány elesett, beverte a fejét és elájult. Sarah pedig ismételten kapott egy golyót.
- A lövöldöző jelenleg az autópálya nyugati végén okozott hatalmas balesetet, majd ismét elmenekült – hallatszott Susanne hangja a rádióban.
(A sorrend ugyanaz, de most kivettük Sassi-t is. Hope még mindig nincs jelen)

Christina Engelhardt
autópályarendőr

Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* :

TémanyitásTárgy: Re: Az első nagy kaland - Az őrület határán   Kedd Aug. 16, 2016 9:10 pm

Christina & Mindenki

Persze megint engem vett elő a főnök, hogy vásároljak be a hétvégi bulihoz. Ez azonban nem baj. Legközelebb megtanulja majd, hogy kit küldjön. Mindenből a legjobbat és legdrágábbat kapja majd. Lassan mindenki itt van, csak Sarah hiányzik.
Aggaszt ez a nő. Már egy hete nem láttam. Mintha csak kerülne engem, vagyis minket, mert Melinda is jelezte, hogy ő sem látta. Most pedig késik. Azt hiszem az exe keze lehet a dologban. Attól tartok megint a lelkébe gázolt.
Ekkor egy fickó lövöldözni kezdett. A lányokkal próbáltuk megállítani. Sikertelenül. Jócskán sérültek meg emberek és van halott is. A pasas után akartam menni, de a vadbarom szétlőtte a gumikat és a külső vázat. Szitkozódtam egy sort, mintha az bármit is megoldana.
- Érdekes, ha terepre mész a te kocsid is így néz ki! – néztem rá Annára dühösen, amit remélem értett is. Ekkor érkezett meg Sarah – Szia! Végre! Örülök, hogy látlak. Jól vagy?
Érdeklődtem, miközben figyeltem őt. Mindig van egy táska a kocsimban ilyen helyzetekre. Általában az én kocsim minden helyszínen ott van így, ha a barátnőm nem dolgozna, de épp kéznél van, gyorsabban jön a segítség.
- Te mit akarsz itt? – pislogtam megvetően Zack felé, mikor közénk tévedt – Amint látod senkinek semmi baja! Szóval mehetsz te kretén! – tudom, hogy nem vagyok vele kedves, de megérdemli – Mi tart még vissza?
Na, jó kivételesen jó, hogy itt van, hiszen észrevette, hogy Sarah megsérült. Tényleg nem értem ezt a lányt. Miért nem szól, hogy nem érzi magát jól? Láttam, ahogy küzd Zack ellen, de jól esik neki a közelsége. Azonban nem hagyhattam őt cserben.
- Engedd el! Most már jó kezekben van! – magyaráztam dühösen a pasi felé, majd megnéztem a sebet – Elég mély és csúnya. Fektessük le! De ezt ne vedd olyan felhívásnak bunkó! – magyaráztam, miközben egyre jobban aggódtam barátnőmért.
Ekkor vettem észre, hogy Sassi sincs magánál. A fenébe! Ez az őrült profibb, mint gondoltam. Rögtön két emberünket ütötte ki! Megvizsgáltam Saskia-t, majd mellette maradta, miközben figyeltem, hogy mi történik Sarah-val.

Anna Engelhardt
államügyész

TémanyitásTárgy: Re: Az első nagy kaland - Az őrület határán   Kedd Aug. 16, 2016 10:53 pm

Anna & Mindenki

Végre nyugalom. De nem lehetek el egyedül, a húgommal és a barátaival kell bevásárolnom. Elviselem, mert muszáj, bár inkább ülnék otthon és olvasnám az újságot. Távolabb húzódtam és várakoztam én is a barátnőjére. Eközben egy ámokfutó lövöldözni kezdett. Előkaptam a fegyverem és lőttem, ahogy a többiek. A fickó hatalmas vérfürdőt rendezett és lelépett. Tina őrjöngött, Melinda számba vette a sérülteket és megérkezett a barátnő is egy pasival. A mindenit, ki lehet ez a pasi? Nem néz ki rosszul. De vajon mivel érdemelte ki, hogy így beszél vele a húgom? Jó lesz ennek utána járni, ha kicsit csitult a helyzet.
-Ne hisztizz már! - szóltam vissza a húgomnak. Ekkor derült ki, hogy a barátnőjük vérzik és Saskia is megsérült. Míg Tina odalépett a barátnőjéhez és a pasi -akiről kiderült, hogy Sarah exférje - is feltalálta magát én is kitaláltam mit teszek. - Melinda gyere segíteni. Legyen már valami hasznod is. - elindultam a könnyebb sérültek felé a kistáskával, amit Tina kocsijából halásztak elő. Minimális elsősegélyt én is tudok adni. Amíg a mentők kiérkeztek elláttam pár embert.

Melinda Kranich
autópályarendőr

Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

TémanyitásTárgy: Re: Az első nagy kaland - Az őrület határán   Szer. Aug. 17, 2016 9:59 pm

Melinda & Mindenki

Éljen a szabadság, éljen a nyár. Ideje a csapatépítésnek. A parkolóban vártuk Sarah-t, hogy együtt bevásárolhassunk a bulira. De vajon hol lehet? És miért ilyen? Az exe és a lánya? Cselekedni kell, hogy visszatérjen. Ekkor hallottam meg az őrült lövöldözését és tettem a dolgom. Miután végzett meghallgattam Tina hisztijét és Anna beszólásait. Kezdem unni, hogy mindig velem van baja. Összeszámoltam a sérülteket és jelentettem. Ezután megérkezett Sarah is és az exe is.
-Fordulj sarkon és távozz, ez csajbuli. Nem kellesz. Eleget ártottál már Sarah-nak. Amióta csak itt vagy a barátnőnk depressziós lett. Szóval nem tudom mit csináltál vele, de mehetnél is. - ekkor derült ki, hogy Sarah megsérült. Elvettem a kabátomat, gombócba gyűrtem és a feje alá tettem. A fenébe. Saskia is megsérült. Ennyit a csajos programról. Ekkor gondolta úgy Anna, hogy kicsit beszól. - Muszáj neked állandóan engem piszkálnod? Unom már de nagyon! Vagy mi van, bejön neked Zack? Rég volt részed élményben? Ne aggódj, megoldja amekkora szoknyapecér, csak egy szavadba kerül! - osztottam ki őt is, de nem érdekel. Velem ne szórakozzon.
Dr. Sarah J. Williams
igazságügyi orvosszakértő

Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

TémanyitásTárgy: Re: Az első nagy kaland - Az őrület határán   Szer. Aug. 17, 2016 10:51 pm

Mindenki & Sarah

Csajos program. Semmi kedvem sincs hozzá, ahogy a hétvégi bulihoz sincs. De addig nyaggattak a kollégák, míg bele nem egyeztem, hogy velük tartok. Már több mint egy hete nem mutatkoztam előttük. Szégyellem magam, hogy megint bedőltem Zack-nek és sejtem mit mondanának, de nem megy. Nem tudok neki ellenállni, mert még mindig szeretem.
Reggel elaludtam. Tudom, hogy ki fognak ezért nyírni, de annyira szép álmom volt. Végre újra szerettek és én is szerethettem… a családomat. Egy a bolttól távolabbi parkolóban sikerült helyet találnom. Innen már sétálva is csak két perc.
Ekkor láttam meg Zack-et. Elbújtam előle. Megígértem, hogy nem fogom zaklatni őket. Megértettem, hogy nem akarnak látni és jobb lesz nekik, ha én már nem leszek itt. Gyorsan letöröltem a könnyeimet. Nem akarom, hogy bárki is lássa.
Ekkor jött egy pasas, aki lövöldözni kezdett. Oda kell férkőznöm valahogy a lányokhoz, hogy segítsek a bajban. Így elindultam. Majdnem olyan voltam, mint egy titkos ügynök csak egy kicsit lightosabb verzióban. A lényeg, hogy sikerült.
Érdekes fájdalmat éreztem a hasam bal oldalán. Oda pillantottam. Na, ne! Már megint. Miért mindig én? Már meg sem tudom számolni a golyók által ütött sebhelyeket. Most egyel több lett. Megnéztem mit rejt a felsőm. Hát elég ronda.
Viszont most nem foglalkozhatok ezzel. Segítenem kell és nem is így terveztem meghalni. Odasétáltam a csajokhoz és sűrűn kértem elnézést, amiért elaludtam, majd Tina kocsijából kiszedtem a táskámat. Ekkor hallottam meg Zack hangját.
- Zack! Mit akarsz itt? – kérdeztem
Igyekeztem gúnyosnak tűnni, de ez talán nem jött be. Mindeközben nem fordultam felé. Ő azonban rafináltan átölelt hátulról. Rögtön sejtettem, hogy megérezte így próbáltam tiltakozni az ölelése ellen.
- Hagyj békén! Engedj el! – próbálkoztam szabadulni, de késő volt. Elszólta magát – Engedj el! Ne! Csak azt ne! – kiabáltam, majd elengedtem a táskám, ami a földre zuhant.
Felsikoltottam a fájdalomtól és szorítottam Zack karját. A lányok szinte körbeugráltak, miközben az exférjemnek osztották az észt. Közben a földre kerültem és próbáltam leszedni a fájó, lüktető sebemről a szerelmem kezét.
- Lányok… igaza van Zack-nek mindenben – magyaráztam – Engedj, el kérlek… – pillantottam Zack-re – Már úgysem vagyok fontos… és megígértem…
Talán jobb, ha mégis most adom fel a dolgot teljes egészében és nem várok tovább. Már úgy sincs miért élnem. Nem vagyok fontos. Mindent elveszítettem a saját hibámból. Nem érdemlek már semmit sem.

Zack Reynolds

Lakhely : Schwarzperle
Foglalkozás : üzletember
Rang : főnök

TémanyitásTárgy: Re: Az első nagy kaland - Az őrület határán   Szomb. Aug. 20, 2016 12:46 pm

Zack & Mindenki

Csend, nyugalom, bevásárlás. Jó lenne ha vége lenne a nyári szünetnek, mert már elegem van. És mivel Hope kíváncsi lelépni sem tudok. Bevásároltam neki is szokás szerint. Kicsit elkényeztetett de ez a lányos apáknál így van. Miután bepakoltam körbenéztem. Ekkor vettem észre az őrült lövöldözőt. És... Sarah is itt van. Így eltalálja. Mikor vége lett a lövöldözésnek láttam, hogy odamegy a barátaihoz. Kettőt fel is ismertem. Csak figyeltem. Még mindig olyan szép mint 16 évesen. Végül odamentem. Látszólag semmi baj nincs. Szép barátnői vannak. Még a reakciót is sejtettem. Megöleltem az exfeleségem és megéreztem mi a baj. Letéptem a ruhámból és a sebre szorítottam miközben a barátai lefektették. Tudom mit gondolnak rólam hiszen Sarah is szörnyetegnek állított be biztos. Vártam a mentőket vele közben fogtam a kezét és szorítottam a sebet.
-Nem érdekel mit gondoltok rólam de akkor sem hagyom itt főleg hogy rosszul van. Szóval vagy elviseltek vagy mentek.: - láttam Sarah-n, hogy nagyon nincs jól. Csak bírja ki a mentőig de úgy tűnik nem akarja. Akkor sem hagyom hogy meghaljon. -Sarah nem adhatod fel. Ugye hallasz? Élned kell a lányod szeret. Jobban szerintem mint engem. - mondtam ki úgy hogy végig sem gondoltam. Élnie kell.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Az első nagy kaland - Az őrület határán   

Az első nagy kaland - Az őrület határán
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1. nagy kaland
» A Nagy folyó