Autópálya - rendőrség

Te melyik oldalra állsz?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Körzetük az autópálya,
tempójuk halálos,
autótolvajok, zsarolók, gyilkosok ellenfelei,
a Cobra 11 emberei éjjel-nappal bevetésre készek
a biztonságunkért.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Örökös tagunk

Emma Schwarz
2006-2017
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Elérhetőségeink
E-mail cím

Facebook csoport
Latest topics
» Világunk leírása
by Admin Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Kész vagyok
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» André Fux - a régi már nem ugyanaz
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» Nem tudok lenni
by Zack Reynolds Kedd Aug. 30, 2016 8:26 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
by Alida Melinda Kranich Pént. Aug. 26, 2016 8:09 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
by Emma Schwarz Csüt. Aug. 25, 2016 2:22 pm

» Once upon a time
by Admin Szomb. Aug. 20, 2016 5:21 pm

» Az első nagy kaland - Az őrület határán
by Zack Reynolds Szomb. Aug. 20, 2016 12:46 pm

» Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:40 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
by Admin Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Mark Alexander Kranich
by Admin Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» anna&christina - Jótestvéri iszony
by Christina Engelhardt Pént. Júl. 15, 2016 1:37 pm

» Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah
by Dr. Sarah J. Williams Pént. Júl. 15, 2016 12:43 am

» Jelentkezés a második kalandra
by Hope Williams Kedd Júl. 12, 2016 10:22 pm

Top posters
Admin

Dr. Sarah J. Williams

Zack Reynolds

Christina Engelhardt

Melinda Kranich

Hope Williams

Saskia Seidel

Alida Melinda Kranich

Emma Schwarz

Anna Engelhardt

Statisztika

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Nov. 18, 2015 8:53 am-kor volt itt.

Share | 

anna&christina - Jótestvéri iszony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Christina Engelhardt
autópályarendőr

Lakhely : Köln
Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* :

TémanyitásTárgy: anna&christina - Jótestvéri iszony   Csüt. Márc. 24, 2016 11:41 am

Christina & Anna

Egy újabb nap, ami a szokásos módon kezdődött. Vagyis majdnem. Miközben készítettem a gyerekeket, hogy induljunk el végre a suliba telefonált Anna. Minő meglepő! Ritkán szokott esetlegesen felhívni, hogy hahó, beszéljünk már. Remélem, nem akarja rám sózni magát. Valahogy a gyerekek sem szívlelik, ha nálunk van.
Voltaképpen engem igazán az zavar, hogy az elmúlt tíz évben még mindig megpróbált beleszólni az életembe. Irányítani próbál mind engem, mind pedig az ikreket. Talán ezért is utálják ennyire a nagynénjüket.
Lassan a kávézóba értem. Anna, aki mindig olyan pontos most sehol sem volt látható, így a teraszon foglaltam helyet és bámultam az utca népes forgatagát. Azon gondolkodtam, hogy vajon a nővérem, mit akar annyira beszélgetni velem. Ritkán csinál ilyet, de akkor már nagy baj van.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Anna Engelhardt
államügyész

TémanyitásTárgy: Re: anna&christina - Jótestvéri iszony   Vas. Ápr. 17, 2016 9:07 pm

Christina & Anna

Reggel van és szabadnap szóval engem senki nem fog kirobbantani az ágyból. Arra ébredtem, hogy nedves álmom van csak az a baj, hogy nem én vagyok az. A fenébe! Minden csupa víz! A szemét szomszéd megint nem zárt el valamit. Hívtam a szomszédot aztán a húgomat. Nem maradhatok ebben a házban akkor sem, ha tudom, hogy nem szívlelnek. De azok a gyerekek. Kicsit jobban kellene azt a gyeplőt fogni, mert elkanászodnak. Bezzeg mikor ő volt gyerek... Meg kellett várnom a szomszédot és a többieket pedig már jócskán késésben voltam. Megbeszéltem Tina-val, hogy találkozunk a kávézóban, de sajnos most kések, ez van. Végül fél óra késéssel sikerült odaérnem.
-Szia! Ne haragudj. - dobtam le magam vele szembe a székre és meghallgattam a szokásos szövegét arról, hogy bezzeg ha ő késett volna el, most égnek állna a hajam. - Baj, hogy beszélgetni szeretnék veled? Na jó, fejen találtad a szöget, tényleg kellene valami. Az a helyzet, hogy eláztatott a szomszéd és mindenem csurom víz. Szeretnék hozzád illetve hozzátok költözni, ha nem gond. - valahogy sejtettem a reakcióját, de nem tudom ki mást kereshetnék ezzel a kérésemmel. Hiszen mégis csak a testvérem.

Felhasználó profiljának megtekintése
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: anna&christina - Jótestvéri iszony   Szomb. Május 07, 2016 7:49 pm

Christina & Anna

A reggeli fennforgás közepette, mikor mindenhol csak a kupleráj van a házban hívott Anna. Találkozni akar velem. Remek. Biztosan rám akarja magát tukmálni. Megint. A gyerekek sem szívlelik, hiszen mindenbe bele akar szólni. Még abba is, hogyan játszanak.
Megérkezve a kávézóba a teraszon találtam egy jó kis helyet. Abban bíztam hátha nem talál meg még a nővérem sem, aki per pillanat rengeteget késik. Kezdek aggódni. Ez tényleg rám akarja magát sózni, ha akarom, ha nem.
- Szia! Mi történt? Nem szoktál késni – mondtam, ahogy megérkezett és leült velem szemben.
Elmondtam minden bánatom, hogy mennyire nem örülök ennek a találkozásnak és nekem itt valami bűzlik. Márpedig nekem nagyon jó orrom van ezekhez a dolgokhoz. Végül kibökte az igazságot. Valószínűleg valami idióta képet vághattam, mert először megdöbbent.
- Hozzánk akarsz költözni? – kérdeztem szinte felháborodva – Biztos vagy ebben? Alig bírtam tőled megszabadulni! – ekkor gondolkodtam mit mondtam – Hoppá! Elszóltam magam! – vigyorodtam el – Na, jó egye fene, de csak néhány nap, amíg keresel másik lakást vagy a tiéd ki nem szárad.
Gyűlölöm ezt. Egy perc nyugtom sem lesz, ha ő beköltözik hozzám. Mindenben ő akar majd dirigálni. Ekkor lövéseket hallottam a szomszédos utcából, ahol egy üzletsor és egy ékszerbolt található. Felpattantam, miközben előhúztam a fegyverem és a sikoltozó embertömeggel szemben indultam el.

Anna Engelhardt
államügyész

TémanyitásTárgy: Re: anna&christina - Jótestvéri iszony   Vas. Júl. 03, 2016 12:43 am

Christina & Anna

Éljen a szabadnap. Furán ébredtem reggel 7 órakor. Minden csupa víz, a szomszéd eláztatott. Először őt hívtam, aztán a húgomat, aki tudom, hogy rémálmában sem szeretne engem látni. Tudom, hogy az érzés kölcsönös, hisz a gyerekei is utálnak. Nem tehetek róla, hogy már előre látom, hogy olyan fékezhetetlen vadak lesznek, mint az anyjuk. Az apai águk sem fékezhetőbb, ha a másik lányt nézzük. Meg kellett várnom a szomszédot és a többieket így szépen el is késtem. Fél óra késéssel odaértem és hallgathattam a húgom szövegét. Végül előálltam vele, mit szeretnék. Sejtettem a reakcióját, de nincs más választásom.
-Érzéseink kölcsönösek, ne félj. Nem kérnék tőled ilyet, ha nem lenne fontos. Nincs hová mennem Christina. - biztosítottam róla, hogy természetesen nem is maradnék tovább a lakásában. Ahogy meghallottam a lövéseket én is mentem a húgom után. Hiába na, a szakma a véremben van. Igaz, hogy már csak végszükség esetén használom a fegyverem, de ez most pont az, így aztán mentem a testvéremmel a cél felé.

Felhasználó profiljának megtekintése
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: anna&christina - Jótestvéri iszony   Pént. Júl. 15, 2016 1:37 pm

Christina & Anna

Ma reggel a legnagyobb káosz közepette hívott fel a nővérem, hogy találkozzunk egy kávéra. Gondoltam rendben biztos megint hegyi beszédet akar tartani. Azonban rájöttem, hogy talán valami mást is akar beszélgetésen kívül.
Miután már fél órája késett leginkább annak örültem, hogy szabadnapos vagyok. Így tuti Krüger leszedte volna a fejem. Bár akkor ráküldtem volna Annát. Milyen jó, ha az embernek magas rangú rokonai vannak. Pláne ha az illető a testvére.
Miután kivételesen én tartottam neki hegyi beszédet elmondta mit is akar igazából. Valahogy sejtettem és a legrosszabb rémálmom válik ezzel valóra. Nem elég a nyakamon Melinda, még ő is hozzánk akar költözni.
- Ne add elő az ártatlant, és hogy nincs hova menned. Volna csak a másik két húgod éppenséggel az országból is elköltözött. Mikor cuccolsz át? – érdeklődtem, majd hirtelen lövéseket hallottam.
Előkaptam a fegyverem és a hang irányába indultam. A lövések egyre hangosabban szóltak, miközben egy riasztóberendezés is. Rápillantottam a nővéremre, majd követtem a hangokat. Egy bankrablás kellős közepébe csöppentünk bele.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: anna&christina - Jótestvéri iszony   

anna&christina - Jótestvéri iszony
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fekete Tőr Testvériség
» Konohagakure Shinobi Kódex