Autópálya - rendőrség
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Köln, Németország; 2021 Az autópálya – rendőrség aktívabb, mint valaha. Ellenfeleik gyorsak és veszélyesek. Semir Gerkhan és kollégái nap, mint nap az életüket kockáztatva mindent elkövetnek, hogy megóvják a civil közösség életét. Akció, krimi és rengeteg összekuszálódott szál, amit ki kell bogozni. A döntés a tiéd, hogy mihez kezdesz vele. Itt lehetsz rendőr vagy más szakmával rendelkező, állhatsz a rosszak oldalán vagy a jók mellé, akár még gyermek szerepébe is bújhatsz. Karakterednek csak a képzelet szab határt. Kedves Idegen számunkra nagy öröm, hogy ide tévedtél. Ez azt jelenti, hogy komolyan érdekel szerepjátékunk. Ha jól ismered a sorozatot és rajongsz érte akkor közöttünk a helyed. Nem kötelező a sorozatból választanod, lehet saját is. Hozd a barátodat és alkossatok egy párost akár. Egy kérésünk van csupán. Mielőtt játszani kezdesz olvasd el a világunk leírását és a szabályzatot, hogy tisztában légy a mi történt és mit kell betartanod. Amit kínálunk családias hangulat, segítőkész staff és megannyi kaland. Nézz hát szét és foglald el a téged megillető helyet. a Staff
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Sarah Jane keresettjei
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Okt. 02, 2019 4:21 pm

» Alexander Kranich
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Alexander Kranich Pént. Dec. 29, 2017 10:31 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Világunk leírása
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Isolde Maria Schrankmann Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Kész vagyok
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:54 am

» Mark Alexander Kranich
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Léonard Dupont
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Isolde Maria Schrankmann Csüt. Júl. 07, 2016 9:43 pm

» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Saskia Seidel Csüt. Júl. 07, 2016 9:31 pm

» A remény csillogása (18+) - zack&sarah
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Júl. 06, 2016 10:52 pm

» Se veled se nélküled - zack & sarah
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:13 pm

» Másnapok és másállapotok melinda&sarah
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:12 pm

» Néhány fontosabb dolog
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Jún. 25, 2016 9:11 pm

Statisztika

csoport
hölgy
úr
rendőrség
6
1
egészségügy
1
0

 

 az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah   az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 EmptyHétf. Dec. 21, 2015 5:07 pm

Zack & Sarah







Beszélgettünk szex közben. Tudom, hogy nem szereti, de kíváncsi voltam. Hamarosan azonban már nem bírtam megszólalni, ahogy ő egyre hevesebb lett. Végül mindketten elélveztünk. Zihálva fogtam a karjait, mialatt kiszállt belőlem.
Elmondtam, hogy mi történt velem eddig, miközben simogattam az arcát, majd a másik kezemmel megfogtam a fenekét. Azt hiszem pont ez érdekelte a legkevésbé.
- Valahogy nekem ez nem tűnt fel. De tényleg nem érdekes! - simogattam folyamatosan az arcát – Reggel elválnak útjaink ismét – szontyolodtam el egy kicsit, majd, ahogy a karjaiba vett átkaroltam a nyakát, míg le nem fektetett és mellém nem feküdt.
Hozzábújtam és lassan elaludtam. Valahogy most olyan nyugodt vagyok. Mellette biztonságban érzem magam, mintha csak egy védőangyal feküdne mellettem.
Reggel a csengőhangja ébresztett. Tapogattam magam mellett az ágyat, de sehol sem volt. Ekkor hallottam meg egy kislány hangját. Hope! Tehát él? Te jó ég! Én meg bedőltem Zack szavainak. Az arcom égni kezdett. Teljes mértékben felbosszantottam magam, miközben kiszálltam az ágyból és körbecsavartam magam a takaróval.
- Hogy lehetsz ennyire szemét? - rontottam konkrétan Zack-re a fürdőben, aki épp akkor törölközött – Én meg hogy lehettem ennyire naiv, hogy hittem neked! Mondd miért teszed még mindig ezt velem? Miért hazudsz még mindig? - pofoztam fel – Sosem bántottalak benneteket! Sosem akartam rosszat! Ha szimplán azt mondod szálljak ki megtettem volna! De nem te inkább magamra hagytál! Elvetted a lányom! Elhitetted velem, hogy Hope halott! - löktem meg egy kicsit – Szemét vagy! - kiabáltam dühösen, könnyes tekintettel, majd újra felpofoztam.
Ez a pofon sem sikerült jobban, mint az esti. Megszédültem. Azt hiszem teljesen kikészültem ettől az egész helyzettől. Nem volt elég az a sok pofon, amit a megismerkedésünk körül kaptam. Ő okozta a legtöbb kínszenvedést. Néha azt kívánom bár ne szeretném ilyen őrülten őt.
Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Zack Reynolds

Zack Reynolds


Hozzászólások száma : 42
Age : 39
Lakhely : Schwarzperle
Foglalkozás : üzletember
Rang : főnök

az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah   az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 EmptyHétf. Dec. 21, 2015 6:50 pm

Zack & Sarah






Elaludt a karjaimban úgy, mint régen. Kiskifli, nagykifli. Nagyon szerettem őt és még mindig szeretem. Reggel 7 után nem sokkal ébredtem fel. Sarah még aludt így óvatosan kimásztam mellőle és elmentem zuhanyozni. A víz alatt nem hallottam, hogy megszólal a mobilom és elkezdődik a Brand New Day. Azonban Sarah meghallotta és rájött a dolgokra. Mikor berontott a fürdőbe nem értettem mire gondol, de mikor elkezdett verekedni és kimondta a lányunk nevét összeállt a kép. Lefogtam Sarah-t és kimentem a fürdőből. Megnéztem a telefonomat és láttam, hogy Hope üzenetet hagyott. Lejátszottam a felvételt és Sarah ismét hallhatta a lánya hangját.
-Azt akarom, hogy most menj el. Öltözz fel és menj. - mondtam miután felé fordultam. Nem értem miért hívott Hope. Sosem csinált még ilyet. Igaz, hogy eddig minden este beszéltünk, most Sarah túlságosan elvette az eszem. - Nem lehet szó köztünk semmiről. Soha többé nem akarlak látni. Csupán kefélni akartam és most te jöttél velem szembe. És most tűnj el az életemből örökre. - mondtam ki de még nekem is fájt. Megvártam, míg Sarah elmegy és kijelentkeztem a hotelből. 9 óra volt, Hope iskolában én pedig elindultam haza. Nem tudtam, hogy haragudjak-e rá vagy nem. Sarah-t sosem felejtem el.

Vissza az elejére Go down
Dr. Sarah J. Williams

Dr. Sarah J. Williams


Hozzászólások száma : 61
Age : 36
Lakhely : Köln
Foglalkozás : orvos
Rang : igazságügyi orvosszakértő

az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah   az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 EmptySzer. Dec. 30, 2015 3:45 pm

Zack & Sarah






A karjaiban aludtam el. Pontosan úgy, mint régen. Talán még hozzá is bújtam. Úgy hiányzott már, de ugyanakkor bosszantott is, hogy képes volt elenni és elrabolni tőlem Hope-ot. Most pedig már esélyem sincs, hogy megismerjem a lányomat.
Reggel telefoncsörgésre ébredtem és meghallottam Hope hangját. Dühös lettem és nem tudtam magam kontrollálni. Rárontottam Zack-re a fürdőben. Többször is felpofoztam és üvöltöttem vele. Túlságosan naiv voltam és reménykedtem. Teljesen kifordultam magamból.
Ekkor lefogott, majd kiment és lejátszotta a felvételt. Újra meghallottam a kisasszony hangját. A szívem hevesen vert és minden egyes szónál hatalmasat dobbant. Ő az! A lányom, akit olyan régóta nem láttam már.
- Nem! A lányomat akarom látni! – tiltakoztam hevesen az ellen, hogy elmenjek. Most már semmi sem állíthat meg legalább is azt hiszem.
Szavait meghalva elszomorodtam. Szemeimbe könnyek szöktek, majd bementem a fürdőbe és felöltöztem. Kijőve rápillantottam szomorú, könnyes szemekkel, majd szótlanul felvettem a táskámat. Az ajtóból visszapillantottam, de Zack meg sem mozdult. Még csak rám sem nézett.
Sírva indultam el lefelé a lépcsőn. Sétálnom kell egy kicsit. Az utcára kilépve elővettem a telefonomat, majd kikerestem Melinda számát. Épp tárcsázni akartam, mikor meggondoltam magam és kiléptem a telefonkönyvből, majd a mobilom a táska alján kötött ki..

Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom





az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah   az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
az újrakezdés reménye (18+) zack&sarah
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hogyan rúgjunk be Sarah módra - Avagy egy hatalmas buli kezdete - tina&melinda&sarah/&zack/
» A remény csillogása (18+) - zack&sarah
» zack&sarah - felcsillan a remény
» Se veled se nélküled - zack & sarah
» Másnapok és másállapotok melinda&sarah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Autópálya - rendőrség :: Egyéb :: Archivált részleg-
Ugrás: