Autópálya - rendőrség

Te melyik oldalra állsz?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Körzetük az autópálya,
tempójuk halálos,
autótolvajok, zsarolók, gyilkosok ellenfelei,
a Cobra 11 emberei éjjel-nappal bevetésre készek
a biztonságunkért.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Örökös tagunk

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox

A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Elérhetőségeink
E-mail cím

Facebook csoport
Latest topics
» Félelem és reszketés a külvárosban
by Melinda Kranich Szomb. Nov. 18, 2017 3:01 pm

» Az első nagy kaland - Az őrület határán
by Zack Reynolds Szer. Nov. 15, 2017 10:01 pm

» Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:56 pm

» anna&christina - Jótestvéri iszony
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:38 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
by Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Nem tudok lenni
by Melinda Kranich Vas. Okt. 29, 2017 12:21 pm

» Világunk leírása
by Admin Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Kész vagyok
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» André Fux - a régi már nem ugyanaz
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» Once upon a time
by Admin Szomb. Aug. 20, 2016 5:21 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
by Admin Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Mark Alexander Kranich
by Admin Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah
by Dr. Sarah J. Williams Pént. Júl. 15, 2016 12:43 am

Top posters
Dr. Sarah J. Williams

Admin

Zack Reynolds

Christina Engelhardt

Melinda Kranich

Hope Williams

Saskia Seidel

Alida Melinda Kranich

Anna Engelhardt

Emma Schwarz

Statisztika

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Nov. 18, 2015 8:53 am-kor volt itt.

Share | 

Félelem és reszketés a külvárosban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alida Melinda Kranich
diák

Lakhely : Köln
Foglalkozás : diák
Rang : kitűnő
* :

TémanyitásTárgy: Félelem és reszketés a külvárosban   Pént. Nov. 27, 2015 5:27 pm

Alida & Melinda & Christina
Az elrablóim észrevették, hogy telefonálok és szétlőtték a telefonomat. Nagyon jó, hogy hallottam anya hangját. Nem tudom haragszik-e még rám. Tudom, hogy hiba volt lenyúlni a pólóját, de nem tehetek róla, nekem kellenek az ilyen cuccok. Bár ha eddig nem haragudott most tuti fog, hogy tönkrement a telefonom. Egy raktárban vagyok... Azt hiszem... Vagy egy gyárban. Iszonyú hideg van. Egy hűtőben nincs ilyen hideg szerintem. Össze van kötözve a kezem és a lábam. Próbálok kiszabadulni de a kötegelő már átment a bőrömön. Nagyon fáj, de ez az egyetlen esélyem, hogy kiutat tudjak keresni. Vagy legalább szólni anyának hol vagyok. Ekkor bejön valaki. Leguggol elém és érzem, hogy engem néz, de én nem akarok ránézni.
-Mit akar tőlem?
-Nem kell aggódni. Ha anyád teljesíti a követelésünket visszaadunk neki.
-Miért pont én? Nem tudta, hogy én vagyok a család fekete báránya? Jobbat is találhatott volna helyettem.
-Meglehet. De most te akadtál a kezünk ügyébe és szorított az idő.
-Rendőr az anyám, ugye tudod?
-Szerinted miért te kellettél?
-Megmondtam, hogy velem nem mennek sokra. Lehet örül is, hogy megszabadult tőlem.
-Akkor itt maradsz nekem.
-Az édesanyja remélem szereti. - néztem mélyen a szemébe. Ő kinevetett és kiment. De még így is hallottam miről beszélgetnek.
-Nem ronda ez a kis csaj. Remélem az anyja is szép, iszonyatos görcsöm van már.
-Neked mikor nincs? - hallom meg egy másik hangját. - Na, telefonálj. - ezután csend lett. Gondolom tárcsázott.
-Van nálatok valaki, aki hozzánk tartozik. Adjátok ki cserébe a tiétekért. Legyen a gyerek anyja a déli lehajtónál 2 óra múlva. Csak ő és aki nekünk kell! Ha bárki más rendőrt meglátunk a gyerek halott. - nagyon megijedtem. Úgy éreztem ki kell szabadulnom. Ahogy próbáltam kihúzni a kezem, úgy lett egyre sebesebb. Már vérzett, de nem érdekelt. Megláttam egy szellőzőt. Ránézésre beleférek. Mindenképpen meg kell próbálnom akkor is, ha nem. Iszonyúan kell pisilnem. Ki fogom bírni. Kibírom. Ahogy ezen gondolkodtam, ekkor jutott eszembe. Kiszedtem a hajamból a csatomat és sikerült kitágítanom a kezemen a kötözőt így kiszabadult. Ezután a lábam következett és már irány is a szellőzőbe. Beleférek. Ahogy végigmásztam már kezdtem is szaladni az autópálya felé.
-Szökik! - hallom meg ahogy nyílik az ajtó és menekülök. Nem érdekel, hogy fáj, csak próbálok. Elbújok egy fa mögé és már azt hittem elveszítettek szem elől. Elindulok kifelé mikor megzörren egy ág a lábam alatt. Azonnal felfedeznek és már futnak is utánam. Ekkor került elém egy harmadik, aki gyomorba vágott. Összeestem, reszketni és köhögni kezdtem. Az elrablóim pedig visszavittek és gondosan odafigyeltek, hogy többet ne szökjek el.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Alida Melinda Kranich
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Félelem és reszketés a külvárosban   Szer. Dec. 09, 2015 3:40 pm

A dómhoz mentünk tanulni, nézelődtem, rajzolgattam, mikor egy fura szagú valamit éreztem és elájultam. Egy autóban tértem magamhoz és felhívtam anyát. Azonban lebuktam és szétlőtték a telefont. Nagyon jó, hogy hallottam anya hangját. Nem tudom haragszik-e még rám. Tudom, hogy hiba volt lenyúlni a pólóját, de nem tehetek róla, nekem kellenek az ilyen cuccok. Bár ha eddig nem haragudott most tuti fog, hogy tönkrement a telefonom. Most egy gyárban vagyok. Megpróbáltam megszökni, de nem sikerült. Össze van kötözve a kezem és a lábam és nagyon fáj. Megütötték a hasam és az is fáj. Nagyon fázok. Remélem anya nem haragszik és megment. Nagyon kell pisilnem. Ekkor jön be ismét az elrabló.
-Ugye tudod, hogy rosszat tettél?
-Ugye tudja, hogy az anyám szét fogja rúgni a fenekét. – köptem szemközt, mire ő felpofozott és elharaptam a szám.
-Mekkora szád lett hirtelen.
-Engedjen ki pisilni.
-Hmmm... Na jó, legyen. - mondta és előszedett egy kötelet és egy kést. Összekötötte a kezem, de a lábamon szétvágta és egy WC-hez kísért. Miután végeztem kimentem és ő újra összekötözött. - Okos lány vagy, hogy most nem próbáltál elszökni.
-Miért pont én?
-Mert te voltál ott és rövid volt az idő. Hamarosan kocsikázunk egyet és ha anyukád jól viselkedik, akkor visszakaphat. Bár, ha annyira akarna, akkor el tudtam volna most érni. - erre nagyon megörültem. Ha anyukám még szeret, akkor eljön értem. De gondolom, hogy haragszik a pólója miatt. Az elrabló kiment. Mi van akkor, ha nem keres anya? Ha nagyon haragszik rám? Összegömbölyödtem és vártam, hogy vigyenek. Fáj a hasam, vérzik a szám és sírni kezdtem.
Alida Melinda Kranich
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Félelem és reszketés a külvárosban   Szomb. Okt. 28, 2017 6:33 pm

Anya értem jött. Úgy éreztem végre minden rendben és megkönnyebbültem. Beszálltam egy autóba, amiről azt hittem rendőrautó, de nem az volt. Újra itt kötöttem ki, semmi nem változott még a vérnyomaim is itt vannak. Remélem anya már észrevette, hogy eltűntem és úton van értem. A kezem még fáj. Nem érzem jól magam. Még azok a sebek is fájnak, amit az elrabló okozott. Sírni kezdtem. A kabátom az autóban maradt és nagyon fázok. Hol van már anya? Megbátorodtam és verni kezdtem az ajtót.
-Engedjenek ki! Hall valaki? Az anyám keresztapát csinál magából ha megtalálja! Nem hallja? Anyám megöli ebben biztos vagyok! - de semmi választ nem kaptam. Itt maradtam egyedül? Nem jön anya értem? Mi van, ha tényleg nem? Rosszat csináltam? A sarokba feküdtem dideregve és sírni kezdtem. Már nem érdekelt, hogy ki hallja és ki nem. Megijedtem és nagyon félek. Remélem ideér az anyukám. Én is kellek neki nem csak a fiúk. Kimerültem, feladtam és elalszok. Álmomban már hallom anya megmentő szirénáit...
Melinda Kranich
autópályarendőr

Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

TémanyitásTárgy: Re: Félelem és reszketés a külvárosban   Szomb. Nov. 18, 2017 3:01 pm

Christina & Alida & Melinda

Azt hittem lezártuk az ügyet, de nem. A sok kávé már kezdi kicsinálni a gyomrom. Már úton is voltunk Alida felé. Sejtettem, hogy a társam nem hagyja annyiban és addig kínozza, míg dalolni nem kezd, akit meglőtt. Ezt bírom benne a legjobban, hogy nem hagyja, hogy a gyerekeinek baja essen. Kimentünk a városból és az üveggyárnál fékezett le.
-Ha még egyszer így állsz meg, megtisztelem a szélvédődet, mint Alida szokta. Ja és még véletlenül se gondolj arra, hogy utána kitakarítom. - most már csak azért sem érdekelt, hogy robban. Kiszálltam és kibiztosítottam a fegyverem. Sejtettem, hogy ahogy megtalálja az elrablókat beléjük ereszti a tárat így nem aggódtam, elindultam az épületben. Nem nagyon ismerem az épületet csak keresgéltem. Egy kis ajtót, zugot, bármit, ahova eldughatta a gyereket. Találtam egy ajtót egy távolabbi részen. Hallottam, hogy a társam megtalálta a bandát. Próbáltam nyitni, de zárva volt. - Alida, ha bent vagy menj távol az ajtótól! - vártam egy kicsit és szétlőttem a zárat. Ahogy kinyílt az ajtó előszedtem a zseblámpám és bementem. A sarokban észrevettem. -A francba! Hallasz? Törpe, ébredj, anyád ideges lesz, ha nem térsz magadhoz. - pofozgattam óvatosan, végül előszedtem a CB-t és mentőt kértem. Ebből a társam már sejtheti, hogy megtaláltam a lányát és nem igazán úgy, ahogy ő szeretné. - Nem látok rajtad lövésnyomot. Akkor remélem csak kimerültél. Na most fog anyád vérfürdőt rendezni. - mondtam miközben levettem a kabátom és a lányra terítettem. Vártam a mentőket és az anyját.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Félelem és reszketés a külvárosban   

Félelem és reszketés a külvárosban
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Halloweeni félelem és reszketés... - Alfa Kentauri
» [Játékos Küldetés] Félelem és Bátorság