Autópálya - rendőrség

Te melyik oldalra állsz?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Körzetük az autópálya,
tempójuk halálos,
autótolvajok, zsarolók, gyilkosok ellenfelei,
a Cobra 11 emberei éjjel-nappal bevetésre készek
a biztonságunkért.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Örökös tagunk

Emma Schwarz
2006-2017
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Elérhetőségeink
E-mail cím

Facebook csoport
Latest topics
» Világunk leírása
by Admin Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Kész vagyok
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» André Fux - a régi már nem ugyanaz
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» Nem tudok lenni
by Zack Reynolds Kedd Aug. 30, 2016 8:26 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
by Alida Melinda Kranich Pént. Aug. 26, 2016 8:09 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
by Emma Schwarz Csüt. Aug. 25, 2016 2:22 pm

» Once upon a time
by Admin Szomb. Aug. 20, 2016 5:21 pm

» Az első nagy kaland - Az őrület határán
by Zack Reynolds Szomb. Aug. 20, 2016 12:46 pm

» Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:40 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
by Admin Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Mark Alexander Kranich
by Admin Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» anna&christina - Jótestvéri iszony
by Christina Engelhardt Pént. Júl. 15, 2016 1:37 pm

» Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah
by Dr. Sarah J. Williams Pént. Júl. 15, 2016 12:43 am

» Jelentkezés a második kalandra
by Hope Williams Kedd Júl. 12, 2016 10:22 pm

Top posters
Admin

Dr. Sarah J. Williams

Zack Reynolds

Christina Engelhardt

Melinda Kranich

Hope Williams

Saskia Seidel

Alida Melinda Kranich

Emma Schwarz

Anna Engelhardt

Statisztika

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Nov. 18, 2015 8:53 am-kor volt itt.

Share | 

Till Schwommen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Till Schwommen   Kedd Nov. 10, 2015 6:19 pm

Till Schwommen

Név: Till Schwommen
Becenév: Till
Életkor: 48
Születési hely, idő: Hamburg, Németország; 1966. december 31.
Nem: férfi
Foglalkozás: egy présgyárban dolgozom, de az alvilági munkámat tekintve behajtó
Hobbi: olvasás, fegyverek bütykölése, autóvezetés és járni a várost
Társ: nincs
Párkapcsolat: egyedülálló

~Family~

Anya: Jessica Dromm, 49 évesen meghalt, nem volt különösebb anya-fia kapcsolatunk. Megvoltunk egymással
Apa: Id. Till Schwommen, 70 éves, nyugdíjas. Kicsit bogaras az öreg, de semmi bajom vele.
Testvér: nincs
Egyéb: nincs

~My life~

Szóval! 1966-ban születtem, Hamburgban egy csendes kis birtokon. A szüleim fiatalok voltak, mikor összeismerkedtek, mégis sok év után születtem meg. Ez állítólag azért volt mert lett volna egy testvérem, de anyám elvetélt és ez sokáig bizonytalanságot okozott. Egy következő pár próbálkozás után végül sikerrel jártak és egészséges gyermeknek adtak életet aminek én a maga módján hálás voltam, mégha nem is számítottam kis kölyök koromban nagyon okos kölyöknek. Az első osztályt már ismételnem kellett és őszintén szólva, a későbbiekbe ez rohadtul zavart. Kevesebbnek éreztem magam, mert mindig gyengébb tanuló voltam és mindig lemaradtam. Akkoriban még nem voltak valami kedves tanárok. Egyszer-kétszer jó párszor képen kentek a tanáraim, mikor akadozva olvastam. Egy alkalommal viszont visszaütöttem és kirúgtak az általános suliból, hatodikoson. Egy apróbb faluba írattak a szüleim, ahol viszont marha jól éreztem magam. Hamar szereztem magamnak barátot és még verekedni is megtanultam, hála az iskolában tartott tanítás utáni gyakorlatoknak. Először birkózni, majd bokszolni tanultam. Mire szakiskolába kerültem, egész jó voltam. Néhány amatőr versenyt meg is nyertem. Ezek után persze, megint nem voltam túl jó tanuló, ennek köszönhetően nem is azt dolgoztam amit tanultam.
Először is katona lettem.
Arany évek voltak! Imádtam a fegyvereket szerelni és tisztogatni, a tankok és a harci autók vezetését. A géppuskákkal és a pisztolyokkal különösen jól bántam, a kézi tusában is jeleskedtem. A seregből ennek ellenére másfél év szolgálat után elbocsátottak, mondván letöltöttem a kötelező időmet. Nem volt sok kedvem otthon maradni, a hűvös anyám és a naponta öt percig látható apámat. Két hét alatt találtam egy munkát és egy apró garzon lakást, ahová kevés cuccomat hordtam. Ezek után karbantartó voltam, de unalmas volt.
Hogy miként lettem az alvilági élet egy figurája? Magam sem tudom. Egy alkalommal pár barátommal elmentünk egy kocsmába ahol egy csapat fickó nagyon szugerált egy köpcös férfit. Amint utóbbi távozott a csapat lerohanta és rendesen helyben hagyta. A barátaimmal azonban utána mentünk és ahogy szépen szokás kifejezni:"még a sz*rt is kivertük belőlük". Helyzet előny látható volt. Mind kaptunk katonai kiképzést, a kis sunyi pofájú bandát percek alatt laposra vertük. A köpcös alak annak ellenére, hogy a lelkét majdnem kiköpte, néhány fogával együtt hálás volt. Azonban ennyiben maradtunk.
Pár nap múlva megtörtént az egyik legfurcsább dolog.
A nyílt utcán sétálva letámadtak és zsákot rántva a fejemre elrángattak valahova. Különösebben nem ellenkeztem, mert az első ütés ami a halántékomat érte, eléggé lezsibbasztott. Mikor levették a zsákot a fejemről, a köpcös alak állt velem szembe. A pár nappal ezelőtti verekedés nyoma szinte meg se látszott, kivéve a frissen csillogó fogaiból. Elmondta ki ő, mi ő és felajánlott egy munkát. Különösebben nem gondolkodtam a válaszon, mikor meglengetett egy köteg pénzt előttem. Tudni illik, le voltam égve. A pénznek pedig nagy szava volt. Nem volt más dolgom, mint felmarkolni egy baseball ütöt és egy félautomata pisztolyt majd bemenni a számomra felírt listán lévő boltokra és begyűjteni egy kis pénzt. Nem volt nehéz munka, tekintve az eladók ijedt arcát mikor beléptem a barna bőrkabátommal, a hátamon pedig egy fekete tok volt benne egy baseball ütővel. A képemen pedig a legszélesebb vigyor.
Nem voltam és vagyok jó ember.
Egy idő után azonban a kis bandánknak lett pár besúgója, akiket kénytelen voltunk eltüntetni, majd magunkat is meghúztuk. Ekkor jöttem Kölnbe akár csak a többiek és, hogy ne tűnjön fel a munkám hiánya, ellenben a vastagra tömött zsebem, egy présgyárba mentem dolgozni. Jó volt alibi munkának. Azóta is itt vagyok, immár három éve..

~I’m a…~

Jellem: A magam módján talán egész kedves vagyok. Nem lehet mondani, hogy nem vagyok az, hisz kinyitom az ajtót és segítek átcipelni a cuccokat a zebrán. Azonban! Meg van bennem a hűvös német természet és az alvilági élet hosszú ideje alatt, kegyetlen lettem, bár ezt csak bizonyos időkben használom ki.
Kinézet: Közepes termetű vagyok, úgy 175-180 centiméter között állok, az alkatom olyan mint egy középsúlyú bokszolónak, bár izomzatom egy kevéskét megereszkedett az évek alatt. Sötétbarna, kissé ritkuló hajam van. Arcom zord, néhol már ráncosodik. Széles orrom alatt, vastag ajkú száj lapul, szürkébe forduló szakállal. Szemeim sötétbarnák. Testemen több tetoválás van, bár ezek nem nagyon látszanak míg le nem veszem a felsőmet. Általános ruházatom hétköznapi, általánosságba farmer cuccokat viselek, szeretem a régebbi divatot.
Félelmek:
★ a kutyák. Ha nem is félek, de nem szeretem őket, a nagyobbaktól tartok.
★ a benzin. Legnagyobb félelmeim közé tartozik, hogy egyszer élve elégessenek ezáltal a benzin és a tűz látványát nem szívlelem.
Erőssége(i):
★ kivállóan verekszem
★ jól bánok a vegyverekkel
Gyengesége(i):
★ nehezen tanulok meg új dolgokat
★ nem megy a szokásos, hétköznapi élet

~Other~

Személyes tárgya(i): a fegyvereim
Különleges ismertetőjegye(i): néhány tetováláson kívül, nincs
Szolgálati autó: egy sötétkék Audi A3
Avatár alany: Steve Ogg

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin

Lakhely : Hungary
Foglalkozás : nursing
Rang : admin

TémanyitásTárgy: Re: Till Schwommen   Kedd Nov. 10, 2015 10:45 pm

Kedves Till!

Ahogy elkezdtem olvasni az előtörténetedet ittam a szavaidat. Csak egy baj volt vele, hogy vége lett. Very Happy Hamar elragadta a fantáziámat! Very Happy Nos ha már ilyen szép előtörténetet adtál nekem akkor ideje, hogy elfogadjalak, mivel szeretnék több mindent tudni rólad. Tehát irány a játéktér! Very Happy Terjeszd a bűnt Kölnben is! Very Happy

Admin

Ha az ember harcol valami ellen, ne álljon meg feltett kézzel félúton!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://autobahnpolizei.hungarianforum.net

Till Schwommen
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal