Autópálya - rendőrség

Te melyik oldalra állsz?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Körzetük az autópálya,
tempójuk halálos,
autótolvajok, zsarolók, gyilkosok ellenfelei,
a Cobra 11 emberei éjjel-nappal bevetésre készek
a biztonságunkért.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Örökös tagunk

Emma Schwarz
2006-2017
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Elérhetőségeink
E-mail cím

Facebook csoport
Latest topics
» Világunk leírása
by Admin Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Kész vagyok
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» André Fux - a régi már nem ugyanaz
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» Nem tudok lenni
by Zack Reynolds Kedd Aug. 30, 2016 8:26 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
by Alida Melinda Kranich Pént. Aug. 26, 2016 8:09 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
by Emma Schwarz Csüt. Aug. 25, 2016 2:22 pm

» Once upon a time
by Admin Szomb. Aug. 20, 2016 5:21 pm

» Az első nagy kaland - Az őrület határán
by Zack Reynolds Szomb. Aug. 20, 2016 12:46 pm

» Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:40 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
by Admin Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Mark Alexander Kranich
by Admin Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» anna&christina - Jótestvéri iszony
by Christina Engelhardt Pént. Júl. 15, 2016 1:37 pm

» Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah
by Dr. Sarah J. Williams Pént. Júl. 15, 2016 12:43 am

» Jelentkezés a második kalandra
by Hope Williams Kedd Júl. 12, 2016 10:22 pm

Top posters
Admin

Dr. Sarah J. Williams

Zack Reynolds

Christina Engelhardt

Melinda Kranich

Hope Williams

Saskia Seidel

Alida Melinda Kranich

Emma Schwarz

Anna Engelhardt

Statisztika

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Nov. 18, 2015 8:53 am-kor volt itt.

Share | 

Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Melinda Kranich
autópályarendőr

Lakhely : Köln
Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

TémanyitásTárgy: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Kedd Nov. 10, 2015 12:29 pm

Christina & Alida & Melinda

Végre újra benn az irodában. Leveszem a kabátomat és szokás szerint a kanapéra dobom, ami benn van. A gyerekek miatt van benn, hogy ha bejönnek, legyen hova ülniük vagy Alidának feküdni, ha beteg. A kabát szokás szerint leesik a földre.
-Jó helyen van az ott. Majd felveszem, ha menni kell. És most nyugiban megiszom a kávémat, ha apokalipszis lesz, akkor is. - mondom és leülök az asztalomhoz. Bekapcsolom a gépemen a rádiót, ahol épp a 11 órás híreket mondták. - Megírod a jelentést? Köszi. - meg sem várom a választ, átdobom a papíromat a társam asztalára.
-Figyelem! Elérte az influenza Köln városát. A hányással, hasmenéssel járó vírus már több száz gyereket döntött ágynak városszerte. - röhögve teszem le a kávémat és kiállok az ajtóba.
-Fiúk! Várom a téteket! Járvány van a városban, dőlnek ki a gyerekek! - mondom röhögve miközben meg sem érzem a tollat, amit nekem dobtak. Ezután visszaülök a helyemre és felpakolom a lábam az asztalra.
-Most, hogy elkaptuk ezt a seggfej maffiafőnököt megérdemlünk egy szabadnapot. Hazamegyek és kialszom magam. Te pedig ráérsz a gyerekkel ülni az orvosi rendelőben. - mondom nevetve Tinának. - Este meg elmegyek és végre bulizhatok egyet. Ha kizársz lehányom a rózsáidat. - ekkor szólal meg a faxgép jelezve, hogy üzenet érkezik. Leteszem a lábam, megfordulok a forgószékkel és kiveszem. - Gyerekeltűnés. Kirándulni mentek a Dómhoz, azonban a gyerek nem jött ki a templomból. 145 centi magas, vékony testalkatú, világosbarna hosszú hajú, lány eltűnésekor világoskék nadrágot, rózsaszín pulcsit és ugyanilyen színű kabátot viselt. A táskáját megtalálták a templom előtt. - ahogy megérkezett a gyerek fotója ledöbbentem. - Basszus. - sziszegtem és a lapot lefordítva adtam oda Tinának. Most kezdődik csak az igazán komoly ügy.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Christina Engelhardt
autópályarendőr

Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* :

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Vas. Nov. 15, 2015 11:15 pm

Hosszú napunk volt. Egy üldözés után ugyan tropára ment Melinda kocsija, de konkrétan nem tudott érdekelni. Megvan, amit akartunk. A maffiavezér a miénk és ez így van rendjén. A kabátom a fogason kötött ki, míg én beleültem a székembe és az asztalra csaptam a lábaimat. Ahogy társamra pillantottam elvigyorodtam.
- Szerencsétlen! Nos, jelen pillanatban engem sem érdekel semmi! – kortyoltam bele a kávémba.
Mikor a papír az asztalomra került megfogtam, hogy az abban a percben rosszalló pillantásokat küldő főnök azt gondolja, én igenis csinálok valamit. Ám ahogy elfordult visszadobtam Melindának, akit ráadásul, majdnem arcon is csapott a papírlap.
- Nem! Köszi! – vigyorodtam el újra, majd a gépen kutakodni kezdtem egy bizonyos személy után.
A rádióban bemondták, hogy influenzajárvány van, mire a társam fogadásokat kezdett el kötögetni. Válaszol a kezemben lévő tollat hozzávágtam, de mintha meg sem érezte volna a dolgot.
- Nekem van egy kis dolgom! Szóval ma te vagy a soros! A másik pedig sehova nem mész este! A fiúk leszögezték ma otthon maradsz és velük nézel meg valami filmet, ami nekem csöppet sem tetszik! – magyaráztam folyamatosan a monitort bámulva.
Megszólalt a faxgép. Rápillantottam Melire és vártam, hogy már megint mit akarnak ránk cihölni. Ahogy olvasni kezdte én úgy kezdtem aggódni. Alidáék a Dómhoz mentek és imádja, a kéket valószínű a világoskék nadrágja van rajta. Akkor lett igazán világos minden, mikor megláttam a képet.
- Gyerünk! – pattantam fel nem is törődve az eddig elkezdett munkámmal, majd felkaptam a kabátom és kivágtam az ajtót. Susanne úgy nézett rám, mint, aki szerint nem vagyok teljesen normális.

Felhasználó profiljának megtekintése http://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Alida Melinda Kranich
diák

Foglalkozás : diák
Rang : kitűnő
* :

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Szer. Nov. 18, 2015 8:48 pm

Alida & Melinda & Christina
Egy zsepi került az orrom elé, nagyon büdös volt és elájultam. Kábán térek magamhoz. Sötét van. Élek. Hol vagyok? Nem fáj semmim. Csak a fejem. Végigtapogatom, de nincs rajta seb. A mindenit, megúsztam seb nélkül? Anya büszke lesz rám. De először is jó lenne kiderítenem, hogy hol vagyok. Sehol egy ablak. Érzem, hogy megyünk. Úristen, ez egy nagyobb autó csomagtere. Elkezdek tapogatni. Nem találom a táskám. Kutatok a zsebemben és megtalálom. Itt a telefonom. Bekapcsolom és megnyomom rajta a 2-es gombot hosszan. Hívni kezdem anyát. Egy csöngés... Kettő... Három... Már kezdem feladni a reményt mire végre felveszi. Egyre jobban félek.
-Anya! Nem tudom hol vagyok. Egy nagy autóban. Sötét van. Félek. Gyere értem kérlek! - adom fel és kezdek el sírni a telefonba. - Nincs ablak. Nem látom semmit. Anya gyere értem, soha többé nem leszek rossz. Szeretlek anya ne haragudj. Gyere értem. Miért pont én vagyok itt? Rossz voltam és ez a büntetésem? Anya. - sírok még mindig. – Megálltunk. - ekkor kinyílik az ajtó. Egy símaszkos férfi áll velem szemben. Kiejtem a telefont a kezemből. Egy lövés. - Anya!!   - sikítok. Még egy lövés. És a hívás megszakad.
Melinda Kranich
autópályarendőr

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Csüt. Nov. 19, 2015 1:44 pm

Ahogy megérkezett a fotó és átadtam Tinának én is felpattantam és lenyúltam a kulcsát az asztalról.
-Én vezetek. - vettem fel a földről a kabátomat.  - Nem kell, hogy felcsavarodjunk az első fára, tök ideg vagy. -- kiabálom a társam után, ahogy kirobogunk az irodából. - Akkor is én vezetek, te próbáld meg elérni Alidát. - mondom miközben indítok és gyorsan a dóm felé veszem az irányt. Látom Tinán, hogy ideges, meg is értem őt. Így minél gyorsabban próbálok odaérni, és közben azon gondolkodok, hogy vajon mire kell nekik Alida. Tina régi ügye? Vagy valami új? Miért pont egy ártatlan kislány? Lehet ez is összefügg Tom-al? Még jobban gyorsítok és hamarosan a dómhoz érünk.
-Íme a gyerek táskája. - adja át az egyik kolléga.
-Kösz. Kikérdeztetek már valakit?
-Egyenlőre az osztályfőnököt. Semmit nem látott, egy zárkózott lány, csendes, abszolút észrevehetetlen, magának való gyerek, így gondolom nem csoda, hogy eltűnt és ezt nem vették észre. - átadom Tinának a lánya táskáját mielőtt még felrobban a kolléga szavaitól.
-Remek, az ügy a miénk! - Tina telefonja ekkor szólal meg. - Esküszöm én veszek neked karácsonyra egy olyan táskát, amiben mindent megtalálsz. - mondom idegesen. Ahogy felveszi egyből sejtem ki lehet az.
Melinda Kranich
autópályarendőr

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Csüt. Dec. 10, 2015 8:13 pm

Alidát elrabolták az osztálykirándulásról. Remek. Ismételten minket szivatnak. És le merem fogadni, hogy mire visszaérünk az irodába már a fele őrs ebédszüneten lesz. Miután végeztünk a Dómnál visszamentünk az őrsre. Mikor Tina leállította a motort kiszálltam megszólaltam.
-Hagyd már azt a hülye pólót. Veszek neked karácsonyra két másikat. Ezen veszekedtetek az este? - kérdeztem miközben elindultam befelé és megálltam a kávéautomatánál. Nagyon fáj a fejem, muszáj egy kávé, ha már egyszer nem lehet aludni. - Tudod jól, hogy Alida milyen. Egyébként meg ha szétlőtték a telefont hogy akarod megtalálni? A minimum, hogy eldobták. - mondtam miközben kivettem a kávémat és aztán Suzanne asztalához sétáltunk, aki megmutatta a hangfelvételt. -Tehát a maffiafőnököt akarják. Gyerünk az irodába.  - megyek be és becsukom az ajtót. A kávémat leteszem az asztalra és a kabátomat ledobom a kanapéra, ami most kivételesen talál. - Haha, megmondtam, hogy öt esetből egyszer rádobom. - leülök az asztalomhoz és a kezembe veszem a kávém. -  A Dóm benne van a tankönyvben. Tehát van egy téglánk. A hívás fél 1-kor futott be. Most 1 óra van. Azaz van cirka másfél óránk kitalálni, hogy hova rejtőzzek a kocsidban és egy tervet. Jelzi valahol a telefont? - kérdezem miközben beleiszok a kávémba, de a társam ekkor kiviharzik az ajtón. Követem kávéval és a kabátommal a kezemben. - Na jó Tina, nyugi, mondjad mit találtál. - szállok be a kocsiba és gyorsan megiszom a kávémat, mielőtt még leordítja a fejem, hogy megint a kocsijában iszok.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Vas. Dec. 13, 2015 4:22 pm

Az emberrablók még nem tudták, hogy kivel packáztak, mikor elrabolták Alidát. Tuti, hogy vér fog folyni, ha baja esik a gyereknek! Mikor visszaértünk az őrshöz bosszankodva állítottam le a kocsit.
- Folyton ezt csinálja! De nem érdekel most már csak meg kell találnunk őt! – viharoztam egyenest Suzanne asztalához – Mi lenne, ha egyszer végre sietnél? – érdeklődtem, miközben Meli felé pillantottam dühösen – De legalább azt tudni fogjuk, hogy melyik irányba vitték!
Végighallgattuk a felvételt és egyre dühösebb lettem, miközben bementünk az irodába. Ahogy a társam a fogasra dobta a kabátját én összegyűrtem egy papírt és a fejét céloztam meg, ami sikerült is.
- Öt esetből ötször eltalállak! Amint megtalálom a téglánkat biztos, hogy megszorongatom a tökét! A csomagtartó megfelelő lesz a számodra! – kacsintottam, majd mikor elolvastam amit Hartmut elküldött számomra felpattantam.
Kiviharoztam az irodából egyenest a bejárat felé vettem az irányt, majd beültem a kocsimba. Utálom, ha Melinda kajál vagy iszik a kocsimba, mert tuti tönkreteszi a kocsim belsejét.
- Gyorsan idd meg. A telefon az 51-es kilométerkőnél jelez. Ha szerencsénk van ad valami támpontot – vetettem dühös pillantásokat a kávés pohárra.

Alida Melinda Kranich
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Hétf. Dec. 14, 2015 6:03 pm

Meg akartam szökni de nem sikerült. Iszonyúan fáj a hasam és nagyon fázok. Szerencsére pisilnem már nem kell, mert sikerült elérnem, hogy elmehessek. Fáj az arcom és a kötélnyomok. Érzem, hogy már nagyon mélyen a kezemben és a lábamban van. Remélem anya nem haragszik rám. Összegömbölyödve feküdtem a földön és arra vártam sírva, hogy jöjjenek értem. Hamarosan bejöttek.
-Na kislány, ha minden igaz most jött el a te időd. Imádkozz, hogy akarjon látni az anyád és hozza, amit kértünk. - mondta miközben felemelt a földről. Ismét az autó hátuljában találom magam. Elkezdtünk autókázni. Én féltem, hogy talán nem jön el anya. Hamarosan megálltunk, kinyílt a hátsó ajtó és a férfi bemászott mellém egy pisztollyal. Úgy fest ő valami góré, ha állandóan ő jön értem.  - Ha megpróbálsz elszökni lelőlek.
-Ugye tudja, hogy az anyám szét fogja rúgni a fenekét. – köptem szemközt, mire ő felpofozott és elharaptam a szám.
-Maga nagyon vicces. Hogy szöknék így el?
-Csupán figyelmeztettelek. Késik az anyád. - mondta miközben az órájára nézett.
-Hmmm... Na jó, legyen. - mondta és előszedett egy kötelet és egy kést. Összekötötte a kezem, de a lábamon szétvágta és egy WC-hez kísért. Miután végeztem kimentem és ő újra összekötözött. - Okos lány vagy, hogy most nem próbáltál elszökni.
-Megmondtam, hogy rossz gyereket vitt el, én nem vagyok fontos annyira, hogy értem jöjjön.
-Akkor nem fogja nagyon bánni, ha megöllek. - mondta mosolyogva. Én csak feküdtem a kocsiban és reméltem megérkezik anya.
Melinda Kranich
autópályarendőr

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Kedd Dec. 15, 2015 1:54 pm

Nem hiszem el, hogy már egy kávét sem ihatok meg nyugodtan. Tina pattog, mint egy nikkelbolha én meg menjek a fenébe. Nem hiszem el, hogy mindig minket kell megtalálni. Ahogy elindultunk figyeltem a térképet, hogy merre megyünk.
-Most állj meg! Itt jelzi a telefont. - mondom és kiszállok. Pár lépés után meg is találom, beledugom egy zacskóba. - Így, mehet be Hardtmuth-nak, hátha Alidán kívül valaki még hozzáért. - mondtam miközben beültem a kocsiba és a nyomszakértők felé vettük az irányt. - Ezzel nem mentünk sokra, itt kell találkoznunk nemsokára.  - miután odaértünk bevittem és a telefont és visszapattantam a kocsiba. - Igyekezzünk. Higgadj már le! Hozd a górét, neked jobb a stílusod. És nagyon nincs kedvem sokáig a csomagtartóban dekkolni. - kiabálom el magam, mert már nem bírom a társam pattogását, de fokozatosan lejjebb veszem a hangsúlyt. Ahogy visszaértünk az őrsre Tina bement én pedig bebújtam a csomagtartóba. Kezdődhet a buli.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Csüt. Márc. 24, 2016 11:37 am

Alig fejeztünk be egy ügyet máris itt a másik. Ráadásul megsértik a magánszférámat is, hiszen a lányomat tüntették el. Nem buli ez így! Bárki is volt az biztos vagyok benne, hogy ha megtalálom, kettétöröm derékban az illetőt.
Legalább annyi eszem volt, hogy a mobiljába tettem Hardtmudtal egy chipet, ha esetleg ilyen előfordul, megtaláljam. Követtük a nyomot és hamarosan meg is találtuk a telefont. Melinda azonnal bezacskózta azt.
- Ezzel is előrébb vagyunk! Tudjuk melyik irányba mentek! – válaszoltam – Ha találunk, ujjlenyomatot az illető nem ússza meg! – húztam össze a szemöldökömet.
Ilyenkor minden kolléga inkább kikerül. Tudják, ha így nézek egy szó és felrobbanok. Végighallgattam Melinda hülyeségeit, miután visszaérkeztünk az őrsre.
- Nem fognád be az életben egyszer? – érdeklődtem, miközben viszketni kezdett a tenyerem. Társam kezébe nyomtam a fegyverem, hogy addig melengesse, míg szükség nem lesz rá.
Egy beérő pofon lett volna a vége, ha nem megyek be azonnal. Így szimplán csak a vezért sikerült székestül felborogatnom, aki vigyorral a képén ült fel és megjegyezte milyen anyatigris vagyok. Ahogy be akartam ültetni a fickót úgy sikerült az egész, hogy lefejelte az ajtót az én közreműködésemmel. Éreztetni akartam vele a törődést. Végül elindultam a megbeszélt helyszín felé.

Alida Melinda Kranich
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Hétf. Márc. 28, 2016 11:09 am

Nem érzem jól magam. Fáj mindenem. Ismételten egy autóban vagyok. Azt mondták anyáék késnek. Remélem, hogy ideérnek. Ültem az autóban és vártam. Lehet nem is jönnek értem. Anya biztos haragszik rám amiért tönkrement a telefonom. Én nem vagyok olyan jó, mint a fiúk, mindig történik velem valami, kinek kell ilyen. Ahogy ott ültem az autóban egyre nagyobb butaságok jártak a fejemben. De most komolyan? Vajon kellek anyának? Ezeken gondolkodtam mikor megszólalt az elrablóm.
-Megjött az anyád.
-Remek. Akkor most elenged? – próbáltam kimászni az autóból.
-Ha anyukád jó kislány volt, akkor igen. - szedett ki és meghallottam anya hangját. Megkönnyebbültem. - -Előbb lássam aki nekünk kell! - féltem és reszkettem. Hamarosan levágta a lábamról a kötelet és a kezemről is és előhúzott. Megláttam anyát és nagyon megörültem.
-Anya, de jó, hogy itt vagy! - kiabáltam.
- Induljon el! - ahogy a másik férfi elindult úgy indultam én is, de nagyon féltem. Egyre közelebb kerültem az anyukámhoz. Nagyon megkönnyebbültem, reméltem, hogy már vége van ennek. Azonban az események java része csak most kezdődik.
Melinda Kranich
autópályarendőr

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Szer. Ápr. 20, 2016 1:17 pm

Bevitte Tina a telefont Hardtmuth-nak és az őrsről hozta a maffiózónkat. Mire kiértek én elhelyezkedtem a csomagtartóban. Hallottam, hogy a Társam a toppon van, szokás szerint ver mindenkit, aki az útjába kerül. De sötét van itt. Ahogy elindult éreztem, hogy ennek nem lesz jó vége. A fenébe, szét fog verni mire odaérünk. Kicsit lassabban is mehetne akkor is, ha késésben vagyunk. Ennek az lesz a vége, hogy fizeti a tisztíttatást. A francba, elegem van. Hallom a pasi hangját és akárhányszor megszólal Tina egy kicsit jobban a gázba lép. Hamarosan lefékezünk. Mindent hallok itt, így teljesen jó, ha valami gáz van azonnal lépni tudok. Óvatosan kipattintom a biztonsági zárat és várok. Hallom Alida hangját is tehát jól van. Ez megnyugtató legalább Tina nem fog agyérgörcsöt kapni. Türelmesen várakozok, amíg valami történik. Vártam, hogy Alida-t átadják és végre akcióba léphessek. Imádom az akciót és most végre bizonyíthatok.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Szomb. Május 07, 2016 7:46 pm

Bevittem a telefont Hardmuth-nak, majd egyetlen mozdulattal rúgtam ki a széket a vigyorgó maffiavezér hátsó fertálya alól. Nem csípem, mikor velem packáznak. Pláne, ha a családomról van szó. Legszívesebben a puszta kezemmel megfojtottam volna ezt az öntelt barmot.
Tövig nyomtam a gázt és a kanyarban sem lassítottam. Azt akarom, hogy megbánja, amit a társai tettek. Mikor megérkeztünk befékeztem így a vezérük lefejelte az első ülés fejtámláját. Elmosolyodtam. Megérdemelte.
- Hol van a lányom? – kérdeztem, majd kiszedtem a fickót a kocsiból – Tudod, hogy nem hagylak cserben Alida! Megígértem! – néztem az elrablóira dühösen.
Leszedtem a férfiről a bilincset, majd elindítottam. Erre Alida is elindult felém. Vártam, hogy a gyerek közel érjen hozzám. Valami furcsa és megmagyarázhatatlan dologból kifolyólag, mikor Alida a legközelebb ért hozzám a kocsi mögé rejtettem és előkaptam a fegyverem.
A sejtésem bejött. Le akartál lőni idő előtt. Még jó, hogy van egy anyai megérzése és elkaptam őt a tűz közeléből. Kinyitottam a csomagtartót, miközben lövöldözni kezdtünk. Vártam, hogy Melinda rájöjjön, szükség van rá.

Alida Melinda Kranich
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Szomb. Jún. 18, 2016 1:01 pm

Fáj mindenem. Egy számomra ismeretlen helyen voltunk. Ültem az autóban és vártam. Lehet nem fog anya értem jönni. Miért jönne? Én vagyok a legrosszabb gyerek, mindig csak galibát okozok. Nem... Nem gondolhatok rosszra hiszen anya szeret. Meg fog menteni ebben biztos vagyok. Anya késett, de megérkezett. Kiszedett a kocsiból és végre eloldozott. Ahogy meghallottam anya hangját megkönnyebbültem. Miután kivették, aki nekik kell elindítottak anya felé. Már mosolyogtam és ahogy közeledtem nagyon örültem. Ahogy közelebb értem ő megragadott és a kocsi mögé rántott. Szokás szerint fájt, ahogy a földre érkeztem, de egyből elmúlt, ahogy meghallottam a lövéseket. Gombócban ültem a földön és befogtam a fülem. Reszkettem a félelemtől és így ahogy hallottam a lövéseket egyre jobban féltem. Nem akarom elveszíteni anyát. De valahogy örültem is, mert szeret. Különben nem rántott volna le a földre. Vagy pont ezért rántott, hogy érezzem? Nem ver meg, de sebet okoz? Nem, nem gondolhatok ilyenre. Egy autó fékezett le pont mellettem. Anyáék már távolabb voltak, reméltem, hogy a rendőrség. Mikor intettek, hogy szálljak be az autóba, azt hittem itt a felmentő sereg és beszálltam aztán elvittek a helyszínről. De nem sejtettem, hogy nem a rendőrök voltak. Már csak akkor kezdtem el pánikolni mikor megláttam, hogy ismét elhagyjuk a várost.
Melinda Kranich
autópályarendőr

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Pént. Júl. 01, 2016 8:57 pm

Ahogy elintéztünk mindent mehetek a csomagtartóba. Azért melegen ajánlom, hogy ebből ne legyen rendszer. Bár, ha Tinán múlik tuti az lesz. Feküdtem és vártam. Mindent hallottam és mikor Tina kinyitotta a csomagtartót kiugrottam. Alida azután érkezett a kocsi mögé.
-Remélem el is törted a kezét, te mész vele az ügyeletre. - kiabáltam a társamnak és lövöldöztem. Kicsit előrébb mentem így Alida az én látókörömből is kikerült. Lőttem a férfiakat egészen addig, míg be nem ültek az autóba. Próbálkoztam még az autót is lőni, de kikerültek a látókörből. - A francba! Tina gáz van! - szóltam a társamnak mikor a kocsi mögé értem és Alida hűlt helyét láttam. Ne, már megint? És most se főnök, se Alida.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Szomb. Júl. 02, 2016 3:52 pm

Melinda a csomagtartóban, a főnök a hátsó ülésen én pedig idegből tapostam a gázt, míg odaértünk a megbeszélt helyre. Alidához kezdtem beszélni, miközben a főnök és ő elindultak egymás felé. Tudattam a gyerekkel, hogy én mindig is szeretni fogom és nincs semmi baj.
Sosem haragudtam rá úgy, hogy gyűlöljem is. Szóval nem lenne szabad ennyire félnie. Lövöldözés tört ki, miközben Melinda is előbukkant a csomagtartóból. Én lerántottam a lányomat a kocsi mögé, miközben lőttem a szemétládákra.
- Bocs, de épp el vagyok foglalva – kiabáltam vissza Melinek, miközben tárat cseréltem, majd elindultam előre.
Sikeresen eltaláltam az egyik fickót, aki ezáltal a földre zuhant. A többiek azonban bepattantak a kocsijukba. Próbáltam kilőni a kereküket, de nem sikerült, hamarosan eltűntek a színről, mintha ott sem lettek volna.
- Mi van? – léptem oda dühösen társam mellé, mikor azt mondta, hogy gáz van – Hol van Alida? – néztem körbe – A francba! Ezt nem hiszem el! – csaptam mérgesen a kocsim motorháztetőjére.
Még mindig packáznak velem és a családommal. Ezt nem fogom annyiban hagyni! Valakit biztosan ki fogok nyírni, még ma azok közül! Sőt! Ha kell, megkínzom őket, hogy tudják milyen az, ha egy rendőrrel szórakoznak!

Alida Melinda Kranich
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Szer. Júl. 27, 2016 11:25 pm

Végre ismét közel anyához. Még akkor is, ha nem szeret és lerántott a kocsi mögé. Nagyon félek ahogy hallom a lövéseket. Anya is ideges, Melinda is. De biztos, hogy szeretnek. Hiszen akkor nem rántott volna le a kocsi mögé. És aggódik értem. Lefékezett mellettem egy autó. Nem gondoltam, hogy a dolognak még folytatása is lesz. Illetve reméltem, hogy anya nem saját szakállára dolgozik és ez az erősítés. Anyuék elmentek a kocsi mellől, gondoltam biztos megkönnyebbültek, hogy engem most már biztonságban tudnak. Mikor intettek beszálltam az autóba és hagytam, hogy elinduljanak velem. Csak akkor kezdtem el újra pánikolni, mikor újra kifelé haladtam a városból. Hová visznek?
-Segítség! Anya! Anya segíts! - kezdtem el sikítani és ki akartam nyitni az ajtót, miközben mindenkit ütöttem, akit csak értem. Nem értem, miért kellek én még nekik, hiszen már megkapták akit akarnak.
-Kussolj zsarulány! A rohadt életbe, nyugodj már le! - hallottam meg a hátam mögött az egyiknek a hangját és csak egy hatalmas ütést éreztem hátul a fejemen. Elsötétült előttem minden.
Melinda Kranich
autópályarendőr

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Csüt. Júl. 28, 2016 2:53 pm

Végre Alida is biztonságban van az autó mögött, újra az anyja mellett fog aludni éjjel. Ügy lezárva. Lőttük a kocsit és a többieket a társammal közben piszkáltam őt szokás szerint. Egyszerre indultunk el előre. Bár nem régóta vagyok a csapat tagja, amióta a bátyám meghalt Tina nevelt fel szóval valamennyire összecsiszolódtunk az évek során. Aztán bepattantak az autóba és elhúztak, mint a vadliba. Ekkor léptem a kocsi mögé, hogy megnézzem mi a helyzet, de Alida nem volt ott. A francba, hová lett? Már megkapták akit akarnak, minek nekik a kislány?
-Él még a hapsi, akit lelőttél? Ő biztos tudja. - persze, hogy a társamra bíztam a munkát. Tudtam, hogy mivel Alidáról van szó, nagyon dühös lesz. És imádom, mikor elgurul a gyógyszere. Valahogy sejtem, hogy most már az idegei vége felé jár.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   Szer. Aug. 17, 2016 9:40 pm

Elindítottuk a cserét. Alida és a férfi elmentek egymás mellett, majd lehúztam a gyereket a kocsi mögé. Végre biztonságban tudhattam, így nekiindultam a kocsijuknak. Lövöldöztünk felváltva a társammal így is védve egymást.
Azonban hamarosan túljártak az eszünkön és bepattantak az autóba, majd szépen eltűztek. Egyelőre az a lényeg, hogy a kislányom megint velem van. Ekkor szólt Melinda, hogy ne örüljek ennyire, mert Alida megint felszívódott. Az én vérnyomásom pedig a plafonra szökött.
- Szerencsétlenségére igen! Most tuti, hogy a golyóival fogok szórakozni! – válaszoltam Melinda kérdésére dühösen.
Odasétáltam a fickóhoz és a sebénél ragadtam meg a karját, majd felhúztam. Gyilkos tekintettel néztem rá. Más már ilyenkor megtörik. Úgy látszik, ő sem fogja sokáig bírni. Szorítottam a vérző sebét, és ő nyitotta is a száját, hogy a szavak nélküli kérdésemre választ kaphassak.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...   

Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lezárt kripta Curtis tulajdonában
» [Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz?
» Hazukage Inu(újra)
» Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)
» Korotsuki Kazeno