Autópálya - rendőrség

Te melyik oldalra állsz?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Körzetük az autópálya,
tempójuk halálos,
autótolvajok, zsarolók, gyilkosok ellenfelei,
a Cobra 11 emberei éjjel-nappal bevetésre készek
a biztonságunkért.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Örökös tagunk

Emma Schwarz
2006-2017
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Elérhetőségeink
E-mail cím

Facebook csoport
Latest topics
» Világunk leírása
by Admin Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Kész vagyok
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» André Fux - a régi már nem ugyanaz
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» Nem tudok lenni
by Zack Reynolds Kedd Aug. 30, 2016 8:26 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
by Alida Melinda Kranich Pént. Aug. 26, 2016 8:09 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
by Emma Schwarz Csüt. Aug. 25, 2016 2:22 pm

» Once upon a time
by Admin Szomb. Aug. 20, 2016 5:21 pm

» Az első nagy kaland - Az őrület határán
by Zack Reynolds Szomb. Aug. 20, 2016 12:46 pm

» Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:40 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
by Admin Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Mark Alexander Kranich
by Admin Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» anna&christina - Jótestvéri iszony
by Christina Engelhardt Pént. Júl. 15, 2016 1:37 pm

» Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah
by Dr. Sarah J. Williams Pént. Júl. 15, 2016 12:43 am

» Jelentkezés a második kalandra
by Hope Williams Kedd Júl. 12, 2016 10:22 pm

Top posters
Admin

Dr. Sarah J. Williams

Zack Reynolds

Christina Engelhardt

Melinda Kranich

Hope Williams

Saskia Seidel

Alida Melinda Kranich

Emma Schwarz

Anna Engelhardt

Statisztika

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Nov. 18, 2015 8:53 am-kor volt itt.

Share | 

Kirándulás meglepetéssel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alida Melinda Kranich
diák

Lakhely : Köln
Foglalkozás : diák
Rang : kitűnő
* :

TémanyitásTárgy: Kirándulás meglepetéssel   Hétf. Nov. 09, 2015 7:27 pm

Alida & Melinda & Christina
Gyönyörű nap a kirándulásra. Pedig csak egy órára jöttünk ki történelemből, de leszakad a táskám. Anya telepakolta sebfertőtlenítővel, kötszerrel, gyógyszerrel. Oké, hogy béna vagyok, de most meg ez a táska fog lehúzni és a fenekem fog megsérülni. Na, azt tuti anya fogja ellátni. Jó kis bosszú lenne, ő kereste magának a bajt. A fiúk verekednek, a lányok sétálgatnak, beszélgetnek, én meg csak leültem a dóm lépcsőjére. Egyszerűen imádok itt lenni. Egy hely, ahol mindenki el van foglalva a barátaival és senki nem piszkál. Átsétáltam a szemben lévő padra, ráültem és elővettem a füzetemet. Tökéletes hely ahhoz, hogy lerajzoljam a dómot. Így aztán nekiálltam. Ekkor vettem észre két fura alakot, ahogy minket néznek. Egy ideig figyeltem, aztán visszatértem a gondolataimba, illetve a rajzolásba. Mikor bementünk a dómba szokás szerint én mentem leghátul. Amíg a többiek ökörködnek én megfigyelek mindent. Egyszerűen imádom a múzeumokat, a templomokat és minden ilyen régi dolgot. Szöges ellentéte a testvéreimnek. Ők a suli menő fiúiként fűzik a lányokat, ők pedig azt hiszik, hogy engem örökbe fogadtak. Nem tehetek róla, hogy engem érdekel az iskola. És... Azta, milyen magas. De felmásznék a tetejére. És a festmények. Aztán valaki egy zsepit tett az orrom elé. Nagyon rossz illata volt, hirtelen kapcsolni sem tudtam, hogy ebből baj lesz. És elsötétült előttem a világ.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Christina Engelhardt
autópályarendőr

Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* :

TémanyitásTárgy: Re: Kirándulás meglepetéssel   Szer. Nov. 25, 2015 10:33 am

Christina & Alida & Melinda

Mikor rájöttem, hogy az a gyerek, akit elrabolták valójában Alida konkrétan vörös lett a fejem. Legalább is azt hiszem. A családommal senki sem packázhat. Fogtam a kabátomat és kirobogtam az irodából. Hallottam a társam szavait, mialatt beültünk a kocsiba. Gyilkos tekintettel felé fordultam.
- De ha össze mered törni a kocsimat biztos, lehetsz benne, hogy az arcod rendezem át! – elővettem a telefonom, majd kikerestem a számot – Nem elérhető! Pedig mondtam neki, hogy kapcsolja be!
Egyre idegesebb lettem. Arra próbáltam rájönni, hogy miért pont Alidát rabolhatták el. Miért pont velem szórakoznak? Abban azonban biztos vagyok, hogy ha egyszer megtalálom, őket biztosan nem ússzák meg! Hamarosan a dómhoz értünk. Egy rendőr átadta a táskát, majd olyasmit kezdett el magyarázni, ami egy csöppet sem tetszett.
- Akkor mi van, ha magának való? Attól még lehet jobb, mint a többiek! Jobban teszi, ha visszamegy járőrnek! – kezdtem el a mondókámat, miközben elvettem a táskát, majd a csörgő mobil után kezdtem kotorászni. Miután sikeresen megtaláltam láttam, hogy Alida csörög. Azonnal felvettem és meg is hallottam a hangját – Ne aggódj, kihozlak onnan! Nem voltál rossz! Mondd, el mit hallasz? Nincs olyan zaj, ami szokatlan? – ekkor dördült el a lövés, ami miatt még idegesebb lettem – Alida! A fenébe! Szétlőtték a telefont! Ezt nem ússzák meg szárazon! Kérem a kocsi kulcsot! – mutattam a kulcsomra, miközben egy telefonszámot tárcsáztam.

Felhasználó profiljának megtekintése http://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Melinda Kranich
autópályarendőr

Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

TémanyitásTárgy: Re: Kirándulás meglepetéssel   Vas. Nov. 29, 2015 4:04 pm

Remek. Újabb rázós ügy, már azt hittem végeztünk mára. Vagy tegnapra? Gőzöm nincs mikor aludtam ki magam utoljára. Ahogy kiderült, hogy Alida az elrabolt gyerek, padlógázzal a dómnál termettünk. Végighallgattuk a kolléga hülyeségeit és amíg Tina telefonált én odaléptem az osztályfőnökhöz.
-Mondja el, hogy mi történt míg kinn voltak.
-Kijöttünk, hogy kicsit prezentáljam nekik a Dómot, hiszen arról tanulunk. Mikor bejöttünk még láttam Alidát, hiszen mindig egyedül jön a sor végén, megbízom benne, hogy összetartja a csapatot, akkor is, ha bántják. Miközben magyaráztam Alida elindult körbenézni a templomban és szinte mindenki szétszéledt. Mikor össze akartam szedni a csapatot már nem volt meg, a templom előtt volt a táskája. - ekkor lépett hozzánk Tina. - Ön az édesanyja nem?
-Igen és rendőr, mellesleg mi fogunk dolgozni az ügyön. Köszönöm ennyi. Ha valami eszébe jut hívja a gyerek anyját. - mondom és megyek. -Akkor indulás az őrsre összegyűjteni miből élünk. Ha szétlőtték Alida telefonját nincs semmink? Nem sikerült kiszedni valamit? Merre járnak? - mondom miközben átdobom neked a kulcsot és beülök be a kocsiba. - Te figyelj, Alida nem volt benn a nyilvántartásban, ha jól emlékszem. Tom halálakor kikerültek az ő adatlapjáról is. - megvártam, míg leesik neki és folytattam. - Vagyis vagy valaki megfigyelt téged, vagy a tanárnő van benne a dologban vagy van egy téglánk. Te nem hagyod, hogy megfigyeljenek téged. Nézzük meg a gyerek törikönyvét. Ha benne van a Dóm, van egy téglánk. - kipakolok a táskából röhögve. - Csak egy órára mentek el. Ennyi ragtapasz. - belelapozok a könyvbe.
-Cobra29 jelentkezz! - hallom meg Suzanne hangját és kizökkenek.
-29 mondjad!
-Befutott egy hívásunk. Gyertek be az őrsre. Egy elrabolt gyerek ügyében jelentkeztek.
-Értettük, megyünk, vége. Na taposs bele.
Felhasználó profiljának megtekintése
Christina Engelhardt
autópályarendőr

Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* :

TémanyitásTárgy: Re: Kirándulás meglepetéssel   Szomb. Dec. 05, 2015 9:23 am

Miért mindig mi bonyolódunk bele egy ilyen rázós ügybe? Főleg, hogy a családunk is veszélybe kerül. A fotó megérkezése után nem sokkal már a dómnál ügyködtünk. Ez egyik kolléga ökörködése után sikerült beszélnem Alidával, majd tárcsáztam egy számot.
- Igen én vagyok az anyja, rendőr és most nagyon pipa vagyok! Induljunk! Egy nagy autóban van sötétített ablakokkal fogalma sincs, hogy merre járhatnak – tudom jól, hogy kivették őket a nyilvántartásból. Beindítottam a motort majd az őrs felé indultam – Remek már megint nála van a pólóm! Esküszöm, ha tégla van a csapatban magam herélem ki! – mutogattam idegesen – Viszont megtalálhatjuk. Tom halála után évekig filóztam azon, hogyan is tudnám betájolni őket, ha esetleg eltűnnének. Szerencsére volt segítségem. A telefonjaikon van egy-egy apró csip, ami olyan, mint egy GPS – magyaráztam.
Mikor Suzanne hangját meghallottam gyorsan beletapostam a gázba, miközben furcsa érzések és gondolatok kavarogtak a fejemben.

Felhasználó profiljának megtekintése http://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Kirándulás meglepetéssel   

Kirándulás meglepetéssel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Volangaard - Királyi csarnok
» [Küldetés] Az elf királynő