Autópálya - rendőrség

Te melyik oldalra állsz?

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Körzetük az autópálya,
tempójuk halálos,
autótolvajok, zsarolók, gyilkosok ellenfelei,
a Cobra 11 emberei éjjel-nappal bevetésre készek
a biztonságunkért.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Örökös tagunk

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox

A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Elérhetőségeink
E-mail cím

Facebook csoport
Latest topics
» Félelem és reszketés a külvárosban
by Melinda Kranich Szomb. Nov. 18, 2017 3:01 pm

» Az első nagy kaland - Az őrület határán
by Zack Reynolds Szer. Nov. 15, 2017 10:01 pm

» Egy ügy lezárása... Vagy kezdete...
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:56 pm

» anna&christina - Jótestvéri iszony
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:38 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
by Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
by Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Nem tudok lenni
by Melinda Kranich Vas. Okt. 29, 2017 12:21 pm

» Világunk leírása
by Admin Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Kész vagyok
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» André Fux - a régi már nem ugyanaz
by Admin Csüt. Szept. 01, 2016 8:06 pm

» Once upon a time
by Admin Szomb. Aug. 20, 2016 5:21 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
by Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
by Admin Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Mark Alexander Kranich
by Admin Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Két elveszett lélek, avagy egy igaz barátság kezdete - sassi és sarah
by Dr. Sarah J. Williams Pént. Júl. 15, 2016 12:43 am

Top posters
Dr. Sarah J. Williams

Admin

Zack Reynolds

Christina Engelhardt

Melinda Kranich

Hope Williams

Saskia Seidel

Alida Melinda Kranich

Anna Engelhardt

Emma Schwarz

Statisztika

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Szer. Nov. 18, 2015 8:53 am-kor volt itt.

Share | 

Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Christina Engelhardt
autópályarendőr

Lakhely : Köln
Foglalkozás : autópályarendőr
Rang : felügyelő
* :

TémanyitásTárgy: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Hétf. Aug. 03, 2015 1:23 pm

Christina & Hope

Remek! Egy újabb iskolai előadás. Csak tudnám miért pikkel rám ennyire a főnök, hogy megint engem küld el. Az egyetlen dolog, ami boldoggá tesz a mai napban, hogy este egy újabb verseny veszi kezdetét. Remélhetőleg ma is én nyerek!
Fintorogva ültem be az autómba, majd indultam útnak az iskola felé, amely az Isten háta mögötti faluban lelhető fel. Mikor beléptem az ajtón egy pillanatra elgondolkodtam. Most az én gyerekeim túl normálisak vagy éppen ők az abnormálisak. A kölykök épphogy fel nem löknek úgy rohangálnak a folyosókon. Ha jobban belegondolok talán én is ilyen voltam.
A csengő megszólalt. Én az igazgatói felé vettem utam, ahol gyerekkoromban annyiszor jártam már. Persze a saját sulimon belül. Az igazgató azonban most mosolyogva fogadott. Végül elvezetett az osztályteremhez, ahol, majd az előadásomat kell megtartanom.
- Fel ne álljatok még csak köszönni sem kell! – közöltem, miután beléptem, s egyelőre hátra kóvályogtam.
Tíz perc után szólított előre a tanár. Sosem voltam lámpalázas így most sem. Teljes nyugalommal sétáltam a tanári asztalhoz. A szemem sarkából láttam, hogy egy-egy gyerek jól megnézett. Nem tud érdekelni!
A bűnmegelőzés fontos így azonnal nekikezdtem az előadást. Olykor hagytam néhány perc szünetet, hogy feltehessék kérdéseiket. Ezt nyomatékosítottam is.
- Lehet kérdezni! – tettem karba kezeimet.
Körbepillantottam és vártam a kérdéseket. Úgy sem fogják feltenni a kezeiket. Nagyon jól ismerem őket. Én is ilyen voltam és a sajátjaim is ilyenek. Mi tagadás az anyjukra ütöttek!

Christina Engelhardt

Az álom az ember szívéből fakad és legtöbben szívünk szerint élünk, így álmok nélkül semmivé lennénk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://autobahnpolizei.hungarianforum.net
Hope Williams
diák

Foglalkozás : diák
* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Hétf. Aug. 03, 2015 2:16 pm

Christina & Hope
Hurrá, ismét egy unalmas óra. Egy nő jön a rendőrségtől órát tartani. Mintha csak nekem szólna az egész. Na mindegy, majd alszok rajta. Végül is már csak ez az óra és vége a napnak, ezt már fél lábon is kibírom. Ahogy belépett a fiúk azonnal bámulni kezdték. Én pedig engedelmeskedtem annak, amit mondott és felraktam a lábaim a padra.
- Na jól van, elég legyen, anyukád is lehetne, nyálat letörölni! - szóltam a padtársamnak. Az osztályfőnök beszélt még egy kicsit, aztán következett a nő és elkezdte a mondandóját. Bűnmegelőzés. Te jó ég, minek nekünk ilyen téma? Fiúk úgy bámulják, mindjárt kiesnek a padból. Öltözködése alapján meg is érdemli, de, hogy 13 éveseknek így öltözzön.
- Kedves példamutató Rendőrnő! - álltam fel és néztem végig rajta, ezzel is nyomatékosítva mire gondolok, majd folytattam - Minek jön ide órát tartani, ide épeszű ember nem jön. Habár maga is idejött, ebből látszik, hogy igazam van. Betörőt meg még hírből sem ismerik - kérdeztem meg, mire az egész osztály elkezdett röhögni, az osztályfőnök pedig a fejét fogta. Hát igen, Hope Williams ismét bemutatkozott.
Felhasználó profiljának megtekintése
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Pént. Aug. 14, 2015 10:10 pm

Christina & Hope

Nagyon nem volt fogamra való, hogy ismét egy iskolába kell mennem előadást tartani. Néha úgy érzem, hogy a főnök pikkel rám ezért ad ilyen gyér feladatokat. Pedig én jobban szeretem az akciót.
Belépve az osztályterembe láttam, hogy a gyerekek jól megnéztek maguknak. Úgy utálom az iskolákat. Gyerekként se szívleltem, nemhogy most. Imádom a saját gyerekeimet, de valahogy a minden lében kanál kölyköket igenis rühellem.
Elmondtam a mondókámat, majd jeleztem a diákok felé, hogy kérdezhetnek. Ekkor állt fel egy lány, majd végignézett rajtam. Utálatot jelezve húztam fel a szemöldökömet csak, hogy vegye a lapot. Oda-vissza működött ez az elv.
- Vettem észre, hogy nem tetszem neked! Azonban meg kell, hogy mondjam, nem érdekel! – kezdtem el, majd egy kis szünettel folytattam – Attól függetlenül, hogy én 13 évesen nem öltöztem ribancnak még nem jelenti azt, hogy 30 éven felül nem nézhetek ki jól! Másrészről nem fogok garbót húzni 40 fok melegben egy olyan gyerek miatt, aki láthatólag túlságosan konzervatív és látható módon irigykedik! – céloztam az előző mondatára – Még hírből sem ismerik a betörőt? Kérdésedre válaszolva, tegnap egy vadidegen betört egy vénasszonyhoz, tegnap előtt pedig láttak egy másik vadidegent láttak, aki lehet, téged akar eltenni láb alól! Engem éppenséggel nem zavarna! Ha pedig azt hiszed, hogy vicces vagy, akkor gratulálok. Ülj le! Egyes! – néztem rá ellenségesen, miközben karba tettem kezeimet.

Christina Engelhardt

Az álom az ember szívéből fakad és legtöbben szívünk szerint élünk, így álmok nélkül semmivé lennénk.
Hope Williams
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Szomb. Aug. 15, 2015 10:44 am

Christina & Hope
Ahogy megkérdeztem amit akartam, ő egyből válaszolt. Végighallgattam és észrevettem, hogy emberemre akadtam. A többiek hú-zni kezdtek én pedig felemeltem az ujjam jelezve, hogy csend legyen.
-Szerintem nem azt mondtam, hogy garbót kell húznia de ha önnek csak olyan ruhája van ezen kívül legyen. - néztem rá utálattal - Nos, örülök neki, hogy úgy fest a mai városiak ilyenek. Az, hogy konzervatív vagyok szerintem magának ahhoz semmi köze, ha nem ismeri az iskola szabályzatát. És, hogy irigy lennék? Nos nem hiszem, de ha maga szerint igen, akkor legyen, vállalom. Ha valaki engem akar eltenni láb alól nyugodtan megteheti, elhiheti, hogy senkit nem érdekelne. Az, hogy a vénasszonyt kirabolták nem csodálkozom az a nő a kaszást is beengedi, ha azt mondja, hogy a postás és hozta a nyugdíjat. Engedje már meg, hogy megkérdezzem: Van magának gyereke? - nem hagyom magam. Akkor is, ha ismételten az igazgatói irodában fogok kikötni. Elégedetten tettem karba a kezeimet és vártam a válaszát.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Vas. Nov. 08, 2015 2:47 pm

Christina & Hope

Mikor kérdezett én válaszoltam. Nem hagyom magam! Nem vagyok olyan könnyű eset, mint, ahogyan azt bárki gondolná. A nővéreimmel is szembe kellett valakinek szállnia. Hát én voltam az a valaki. A gyerekek hú-ztak. Elmosolyodtam, mire ő csendre intette őket. A lányra összpontosítottam. Nem győzhet le! Nem hagyom magam ilyen könnyen!
- Először is közölném veled, hogy egy ruha nem tesz senkit ribanccá! Kettő, ha kinyírnak, felőlem elpatkolhatsz! Harmadjára, ha jól tudom, te is mindenféle alakot beengedsz! A kérdésedre válaszolva pedig igen van gyerekem! Három is! És mielőtt elkezdenél, kötekedni nem egyik sem gondolja az anyjáról, hogy ribanc, sőt a társaik tisztelik őket, mert a legjobbak a suliban! Most pedig ha megbocsátotok! – elindultam a kijárat felé.
Nem vagyok hajlandó tovább vitázni! Nem azért jöttem! Megvannak a saját problémáim! Sőt! Kisebb gondom is nagyobb ennél. Megálltam a terem végén, majd visszafordultam és rápillantottam a gyerekre.
- Mondd meg a szüleidnek, hogy tanítsanak arra, hogy nem a külső a fontos! – mosolyodtam el gonoszul, majd kiléptem a tanteremből.
Végigsétáltam a folyosón. Alig vártam, hogy elhagyhassam az intézményt! Utálom az iskolákat! Csak akkor teszem be a lábam, ha a gyerekekért kell mennem.

Christina Engelhardt

Hope Williams
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Vas. Nov. 08, 2015 5:31 pm

Christina & Hope
Nagyon humorosnak gondolja magát. De engem sem ejtettek a fejemre. Korábban kell felkelnie ahhoz, hogy lerázza Hope Williams-t. A fiúk figyelték, ahogy kimegy a teremből. Persze, biztos szeretik a gyerekei osztálytársai is nézegetni. Egy rendőr, igazi példa. Várjunk csak! Egy rendőr bárkit megtalálhat!
-Várjon meg kérem! - kiabáltam utána. - Azt hiszem nekem szükségem lenne egy rendőri segítségre. Kérem szépen várjon meg! - kiabáltam utána. Ha megáll, mázlim van. Ha nem, akkor beletörődök, hogy senki nem fog segíteni megkeresni az anyukámat.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Vas. Nov. 08, 2015 9:24 pm

Christina & Hope

Amint kiléptem az osztályból éreztem magamon a gyerekek tekintetét. Megtettem a hatást. A legtöbben két év múlva már úgy sem a suli padjait fogják koptatni. Ismerem már az ilyeneket. Mind – mind drogos és utcalány lesz.
Végigsétáltam a folyosón. Tekintetem néha megakadt egy – egy képen és néven. Ekkor kiáltást hallottam megálltam. Nagyot sóhajtottam és próbáltam megnyugtatni magam, hogy ne akarjam kioktatni a kisasszonyt. Csupán megfordultam és figyeltem, ahogy odalép hozzám.
- Mit szeretnél? – tettem karba kezeimet és figyeltem a lányt – Miben kellene a segítségem? – érdeklődtem hitetlenkedve.
Egyre kíváncsibb lettem, hogy ugyan miben is tudnék én az ő segítségére lenni, miután ilyen pofátlan volt. Ha az én lányomról lett volna szó, már biztos, hogy olyat kapott volna tőlem, hogy azt nem tenné ki az ablakba.

Christina Engelhardt

Hope Williams
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Hétf. Nov. 09, 2015 11:39 am

Christina & Hope
Tudom, hogy rosszul mutatkoztam be, de én ilyen vagyok. Viszont ő rendőr és ő az utolsó mentsváram. Szerencsére hamar utolértem. Úgy döntöttem most vagy soha.
-Ön rendőr. Kérem segítsen nekem. Segítsen megtalálni az anyukám. Állítólag elhagyott, de én ezt egyszerűen nem tudom elhinni. Tőle akarom hallani. - sóhajtottam és folytattam. - Ön az utolsó lehetőségem. Ha nem segít, újra egyedül vagyok. És egyedül sajnos semmire nem megyek. - könnyes lett a szemem. Na nem azért, hogy meghassam csupán elegem van, hogy egyedül nem megyek semmire. Sejtem mi a véleménye rólam, de nem érdekel. Nekem most az a legfontosabb, hogy megtaláljam az anyukám.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Vas. Nov. 15, 2015 11:13 pm

Christina & Hope

Sosem titkoltam, hogy utálom az iskolákat főleg az ilyen kölykökkel az élen. Tudom, hogy annak ellenére, hogy gyerekeim vannak, még mindig kihívóan öltözködöm, de nem tehetek róla. Ez az én stílusom és ettől függetlenül nem lehet megítélni minden embert. Eleinte ez a lány sem tűnt olyannak, amilyen.
Már majdnem kiléptem az ajtón, mikor egy hang szólt utánam. Azonnal tudtam, hogy az a lány az. Megálltam, s elgondolkoztam, hogy meghallgassam e. Végül megfordult és rákérdeztem, hogy mit akar. Ha megint sértegetni próbál biztos, hogy nem marad szárazon a szeme.
- Az anyukádat? – érdeklődtem – Ki mondta, hogy elhagyott? – kérdezősködtem.
Nem az lehetetlen! Egy anya nem képes csak úgy elhagyni az anyukáját. Amelyik megteszi az nem anya és még csak nem is annak való! Egy kicsit elkalandoztam a gondolataimban, majd a lányra emeltem a tekintetemet.
- Először is mi a neved? – kezdtem el – Másodszor mikor és hol születtél? Valamint tudod, hogy hívják az anyukádat? Esetleg tudsz valamit róla, hogy hol lehet most, van-e férje, másik gyermeke?
Nem akartam segíteni most pedig nyomozhatok egy nő után, akiről lehetséges semmi információnk nincs, és valóban nem kell neki a lánya.

Christina Engelhardt

Hope Williams
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Hétf. Nov. 16, 2015 10:32 am

Christina & Hope
Nem érdekelt semmi. Nem érdekelt hányan fognak szekálni emiatt. Egy rossz bemutatkozás után végre láttam az esélyt, hogy igen, végre segítséget kapok. Megbátorodtam, ahogy elkezdett kérdezgetni, de egy kicsit eltántorított a stílusa. Igen, tudom, megérdemlem és ki tudja lesz-e még esélyem. Nekem most csak az a fontos, hogy megtaláljam az anyukám. Akkor is, ha nemet mond. Miután feltette az összes kérdését igyekeztem mindre válaszolni.
-A nevem Hope Williams és 2001. október 2.-án születtem Los Angeles-ben. Nem emlékszem már az anyukámra apukám azt mondta 3 éves voltam mikor elhagyott. Akkor jöttünk Németországba. Én egyszerűen nem bírom elhinni, hogy elhagyott. Hallani szeretném tőle is. Semmit nem tudok róla. - hadartam el neki, nem érdekelt, hogy esetleg nemet mond. Már az is jólesett, hogy kibeszéltem magamból. Csak álltam előtte , nem is néztem fel rá csak amíg elmondtam a dolgokat. Aztán a földet bámultam. Lényegesen nagy különbség volt kettőnk között magasságban.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Szer. Nov. 25, 2015 10:29 am

Christina & Hope

Ahogy végigsétáltam a folyosón és épp azon voltam, hogy kilépjek az iskolából egy ismerős hang ütötte meg a fülem. Felhúztam a szemöldökömet. Most meg mi a fenét akarhat a kisasszony? Talán megint hozzám vágni valami bugyutaságot?
Lassan megfordultam és valóban vele álltam szemben. Elmondta, hogy szeretné az anyukáját megtalálni, aki elhagyta őt. A kérdéseim után kiderül, hogy ez a másik fél állítása volt. Jellemző! Mikor a csak az egyik neveli a gyereket és rossz élmények miatt váltak el a másik szülő a hibás.
- Jól van Hope! Kiderítem hol az anyukád és elhozom neked! Szembesítelek vele, hogy megtudd mi a teljes igazság. Ezért cserébe azonban lenne egy kérésem! – válaszoltam.
Azért vállaltam el, mert én is anya vagyok. Igazából azt nem tudom, milyen oka lehetne annak, hogy elválasszák tőlem a gyerekeimet, de biztos vagyok, hogy vagy belehalnék, vagy beleőrülnék. Azt hiszem ezzel a legtöbb édesanya így van és hajt a kíváncsiságom. Kíváncsi vagyok, hogy az ő anyja milyen mentséget talál erre.

Christina Engelhardt

Hope Williams
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Szer. Nov. 25, 2015 6:07 pm

Christina & Hope
Elmondtam amit akartam. Válaszoltam a kérdéseire a családomról, arról, hogy mi is történt miután a szüleim elváltak. Anyukámról nem tudok sokat. Valahogy úgy éreztem, hogy ezen a vonalon nem lehet elindulni. Úgyis tudtam, hogy visszautasít. Az arcáról nem tudtam leolvasni mire gondol. De nekem már az is jól esett, hogy kimondhattam magamból. A földet néztem amíg kimondta az ítéletemet. Úgyis érzem, hogy nem fog segíteni. És nem! Elvállalta! Jaj, de nagyon boldog vagyok, csak vigyorgok.
-Bármit megteszek. Akár 200 egyenletet megoldok egymás után. Tudja a matek a gyengém. - mondtam ezzel is jelezve, hogy nincs akadály előttem. Csak találjam meg az édesanyám és mondja a szemembe, ha nem akar látni. - Eddig még sosem segített nekem senki. Maga az első. És rendőr így gondolom több mindenhez hozzáférhet, mint én egy mezei gyerek. Vagy nincs igazam? - vidultam fel. Az sem érdekelt, ha utál vagy rosszat gondol rólam vagy akár a szüleimről. Engem csak a célom érdekelt. Megtalálni az anyukám, aki mondja a szemembe, hogy utál.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Szomb. Dec. 05, 2015 9:20 am

Christina & Hope

Mielőtt kiléphettem volna az iskolából az a gyerek állított meg, aki az imént épp szapulni próbált. Általában nem szoktam ilyen türelmes lenni és otthagyom az embereket. Őt azonban végighallgattam.
Elmondta azt, ami a szívét nyomta én pedig eltöprengtem. Milyen ember lehet az, aki elhagyja a gyerekét. Főleg ha nőről van szó. Az nem is anya! Viszont az ő anyja válaszára én is kíváncsi vagyok. Milyen indokot fog kitalálni, ha megtalálom őt?
Rápillantottam Hope-ra. Arcomra kiült az a kérdés, hogy ez itt is vigyorog úgy őszintén? Na jól van talán azért, hogy segítek neki. El pillanatra én is elmosolyodtam, majd a kérésemre összpontosítottam.
- Van egy lányom. Szeretném, ha összebarátkoznál vele és kicsit megnevelnéd! – sóhajtottam. Tudom, hogy kicsit szemétség tőlem, de nincs mit tenni. Talán ez a lány nagyobb hatással lehetne Alidára, mint én – Igazad van! Most már én is kíváncsi vagyok, hogy milyen indoka lehet az anyukádnak.
Nem csípem Hope-t, de mivel rendőr vagyok és kíváncsi, ráadásul van saját gyerekem is segítek neki.

Christina Engelhardt

Hope Williams
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Hétf. Dec. 07, 2015 4:54 pm

Christina & Hope
Nem is tudom már miért futottam utána. Nem fog nekem segíteni úgy sem. Elmondtam mindent magamról, amit kért. Ő az utolsó esélyem. Csak álltam és vártam mit reagál. Örültem, hogy beleegyezett, mosolyogtam, semmi nem érdekelt. Nagyon nem érdekelt, hogy utál vagy rosszat gondol rólam. Nekem csak az a fontos, hogy megtaláljam és mondja a szemembe, hogy nem akar látni. Talán kicsit könnyebb lenne úgy élnem, hogy tudom, nem érdeklem. Miután elmondta mi a feltétele meglepődtem.
-Mit tudnék én segíteni a lányának? Nem én kellek magának. Olyan vagyok a valóságban, mint órán. Az apám már megszokta, hogy ha az iskola hívja akkor már indul is, meg sem kérdezi miért, már saját székem van az igazgatói irodában. De nem hiszem, hogy tudnám vállalni. - mondtam szomorúan, magamban elsírtam magam. Valahogy éreztem, hogy ezzel aláírtam az ítéletemet és nem fog nekem segíteni. Ismételten ugyanabba az akadályba ütközök, mint mindig. Nagyon elegem van.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Vas. Dec. 13, 2015 3:50 pm

Christina & Hope

Nem szívesen, de végighallhattam, hogy mit is szeretne valójában. Voltaképpen csak azért tettem meg, mert kíváncsivá tett. Milyen anya lehet az olyan, aki elhagyja a gyerekét és még csak nem is kíváncsi rá?
Segítek neki, de csak egy feltétellel! Kicsit meg kéne nevelni Alidát abba az irányba, hogy legyen kicsit önállóbb és ne ilyen elanyátlanodott. A válasza viszont csöppet sem tetszett.
- Ezért van rád szükségem! A másik dolog pedig, ne aggódj, hogy nem tudtok találkozni. Rendőr vagyok elfelejtetted? – érdeklődtem.
Eszembe jutott valami. Talán így az apjával is közelebbi kapcsolatba kerülhetek és így megtudhatok valamit az anyjáról is. Már csak a főnököt kell meggyőznöm, hogy segítsen nekem, de az előbb vagy utóbb menni fog.

Christina Engelhardt

Hope Williams
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Vas. Dec. 13, 2015 10:00 pm

Christina & Hope
Komolyan nem értem magam. Tuti nem segít nekem. Minek rohantam utána? Miért gondoltam úgy, hogy muszáj neki elmondanom? Nem tudom teljesíteni, amit akar. Lehet tényleg nem akar látni az anyám és bele kellene nyugodnom. Nem is értem miért én vagyok a jó ember. Neveljek neveletlen rossz csajt a lányából? Különben sem tudok találkozni vele. Ezt meg is mondtam neki. Kezd idegesíteni, hogy szórakozik velem.
-De nem érti meg, hogy nem tudok találkozni vele? Csóró vagyok! Egy anyátlan csóró kis senki. Mit csináljak, levelezzek vele? Számítógépem sincs. Beszélgessek vele? Nincs telefonom. Találkozzak vele? Nincs pénzem beutazni Kölnbe. Tudja mit, hagyjuk, így nem csoda, hogy az anyám nem akar látni, csak szégyellné, hogy ez lett a lányából. Egy szégyen vagyok, biztos jó élete van meg tudott szabadulni tőlem. - mondtam dühösen és jobbnak láttam sarkon fordulni és elindulni a terembe. Előbújtak a könnyeim és már nem érdekelt. Hamarosan úgyis becsengetnek.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Vas. Jan. 10, 2016 8:37 pm

Christina & Hope

Végighallgattam Hope mondandóját, majd belementem, hogy segítsek neki. Egyrészről kíváncsi voltam, hogy miért hagyta el őt az anyukája. Másrészről végre lehet egy ügyem, amibe a társam nem üti bele az orrát, mert nem fog tudni róla csak ha már befejeztem.
Felajánlottam, hogy segítek neki, de cserébe kértem tőle, hogy nevelje meg egy kicsit a lányomat, Alidát. Hátha ő igazi rosszalkodó kislányt nevelne belőle, ha már a fiúknak nem sikerült. A lányok általában jobban összetartanak. Pontosan úgy van ez, mint a fiúknál.
Bár Annával, mi pont szöges ellentétei vagyunk ennek a tévhitnek. Sosem jöttünk ki jól. Még most sem és a gyerekeim sem szeretik, ha meglátogat minket. Pedig csak kedves próbál lenni.
- Hm... szemtelenül fiatalok vagytok. Az én időmben mi még leveleztünk egymással. Mivel nem volt net és telefon sem. A mai gyerekeknek ez eszébe sem jut! - mosolyodtam el és egy kicsit elmélyültem az emlékekben – Így mind a ketten jól járunk. Én segítek neked, te pedig nekem. Viszont anyukád válaszára kíváncsi leszek! Szóval mit mondasz? - szóltam utána.
Jól emlékszem még a gyerekkoromra, mikor nem szóltunk egymáshoz Janinával és inkább levelezgettünk. Sőt! Mikor apám hosszabb útra ment akkor ő is mindig küldött nekünk egy képeslapot és egy levelet, hogy tudjuk remekül van.

Christina Engelhardt

Hope Williams
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Kedd Jan. 19, 2016 11:42 am

Christina & Hope
Miért kellett nekem beszélni vele, hiszen úgy sem segít, miért segítene nekem. Végre azt hittem van remény, de ismét ugyanabba a falba ütközöm, mint mindig. Ha kellenék az anyámnak, már keresett volna. Jobban járok ha belenyugszom. És ahogy meghallottam a rendőrnő feltételeit ez biztossá is vált. Elmondtam neki a véleményem és sarkon fordultam. De ő még mindig mondta. Felrobbant bennem minden és könnyes szemekkel mentem vissza hozzá.
-Miért ennyire érthetetlen? Mi nem világos magának abban, hogy cs-ó-r-ó vagyok? - betűztem le neki. - Nem tudok vele levelezni sehogy sem. Örülök, ha apám néha arra ad pénzt, hogy vegyek egy csomag gumicukrot. Maga szerint abból lehet levelezni egyáltalán? És hogy járnék be a városba? Nem tudok vezetni, nincs kocsim, nincs pénzem buszjegyre! Úgy sem kellek anyámnak, hagyjuk az egészet! - mondtam neki sírva. Most nem érdekelt, hogy ki lát és ki nem. Hope Williams csak akkor kemény, ha nem az anyjáról van szó. Akkor is, ha már tényleg nem kíváncsi rám, örülnék neki, ha a szemembe mondaná, biztos nem keresném többet.
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Csüt. Márc. 24, 2016 11:43 am

Christina & Hope

Segítséget kért tőlem, hogy megtalálja az édesanyját. Minden, amit elmondott teljesen meglepett. Hogyan lehetnek ilyen szörnyeteg nők anyák? Megszülnek egy gyermeket és nem érdekli őket a saját vérük. Még a hátamon is felállt a szőr, már ha lenne.
Kértem a segítségemért egy szívességet, de úgy néz ki, hogy nem lesz könnyű dolgom. Folyton szajkózta, hogy nincs pénze és kezdett betelni a pohár nálam. Elgondolkodtam. Segítenem kell neki, mivel kíváncsi vagyok az anyja válaszára, de hogyan oldhatnám meg, hogy egy kicsit megnevelje Alidát.
- Rendben! Nem kell bejárni a városba. Csupán beszélgethettetek volna. Még egy kérdés! Van mobilod? – érdeklődtem, miközben leguggoltam elé – Segítek neked így is. Puszta kíváncsiságból. Ha van telefon, akkor itt a számom! – adtam át neki egy névjegykártyát – Különben is hogyan értekezhetnénk máshogy? – kérdeztem
Figyeltem őt. Most egy kislányt láttam magam előtt, aki anyahiányban szenved. Ezért is akarok neki segíteni. Tudnia kell az igazságot. Tudnia kell, hogy miért is hagyta el őt igazán az anyának nem nevezhető nő.

Christina Engelhardt

Hope Williams
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Hétf. Márc. 28, 2016 10:47 am

Christina & Hope
Minek szaladtam utána? Úgy sem fog segíteni. Az ígéretekkel már tele van a padlás. Mindig ugyanabba a falba ütközöm. Nincs pénzem, mindig mindenhez az kell. De mióta az az újság eltűnt a fiókomból apukám pénzt sem akar adni. Úgy sem kellek neki, ha kellenék már keresett volna. Aztán miután a rendőrnő elmondta mik a feltételei egyszerűen összetörtem és elsírtam magam. A nagyszájú Hope igenis gyenge, ha az édesanyjáról van szó. Végighallgattam ismét, de már nem tartottam vissza a könnyeimet.
-Igen, van telefonom, de sajnos nincs mindig rajta pénz. Apukámmal szoktam beszélgetni, mikor a városban alszik esetleg. - vettem el a névjegykártyát és megnéztem. Szép volt, nem azok az átlagos kártyák. De csak a telefonszáma volt rajta. - De biztos segít nekem? Vagy csak le szeretne rázni? De... Ha tényleg segít és megtalálja anyukámat... Én nem fogom tudni meghálálni. De ha nem akar látni akkor is szeretném ha megmondaná. És soha többé nem fogom keresni őt. - mondtam könnyeimmel küzdve, de már csak gyengén. Ha tényleg megtalálja az anyukámat boldog leszek, de ha nem, akkor folytatom tovább. Vagy belenyugszom, hogy nem kellek.  
Christina Engelhardt
autópályarendőr

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Szomb. Május 07, 2016 7:44 pm

Christina & Hope

A kislány, aki kritizált utánam szaladt és segítséget kért tőlem. Azt kérte, hogy találjam meg az anyukáját. Igent mondtam, mert kíváncsi lettem, hogy miért is hagyta el őt igazából. Egy kicsit összeszólalkoztunk, mikor én is kértem egy szívességet tőle.
Rendben akkor is megkeresem azt a nőt, aki elhagyott egy ártatlan gyermeket. Már csak a saját életemről tudom, hogy az nem anya, aki ilyet tesz. Elnéztem Hope könnyes tekintetét és már ott tartottam, hogy én is megkönnyezem az egészet. Ám Christina Engelhardt nem sír.
- Írd le nekem a számod! – adtam egy papírt és tollat neki, miután odaadtam a saját számom neki – Én hívni foglak téged. Ha esetleg nem akarod, hogy apukád tudja nyom ki, mikor a közeledben van – magyaráztam, majd folytattam – Segítek neked. Ne aggódj! Meg fogom találni csak, adj pár napot nekem, míg kutakodok. Amint megtalálom, elviszlek és beszélhetsz vele. Nem kell meghálálnod semmit! Nem fogok, érte kérni semmit csak néha elviszlek, majd a lányomhoz – miután leírta a számot elindultam vissza az őrsre. Itt az ideje, hogy tényleg megtaláljam az édesanyját.

Christina Engelhardt

Hope Williams
diák

* :

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   Hétf. Május 09, 2016 11:39 am

Christina & Hope
Utána szaladtam és elmondtam, mi bánt. Elmondtam, hogy szeretném megtalálni az édesanyámat, hogy mondja a szemembe, hogy nem érdeklem. Soha többé nem fogom utána keresni, de úgy érzem, ennyit igazán megérdemlek tőle. A rendőrnő beleegyezett és névjegykártyát adott nekem. Igazából nem tudom, hogy fogom teljesíteni a kérését. Megígérte, hogy segít. Szinte már sírtam, hogy végre újra van egy reménysugár és ingyen. Adott egy papírt és egy tollat és elkérte a telefonszámomat. Leírtam neki és ő megígérte, hogy titokban marad.
-Köszönöm szépen. Köszönöm, hogy segít. Kap tőlem időt, de, ha nem találja meg, akkor sem baj. Azt hiszem, akkor feladom. - nem kér érte semmit csak elvisz a lányához. Hát ez nagyon fura lesz. Szívesen barátkozok, de nem értem miért pont én, ha jó a lánya, gondolom, hogy nem akar rosszat csinálni belőle. Miután leírtam a telefonszámom ő elköszönt és elment. Én álltam még ott egy darabig és gondolkodtam. Vajon tényleg segít? És ha megtalálja? Ha tényleg találkozhatok vele és a szemembe mondhatja, hogy nem kellek neki. Félek ettől a találkozástól, de a kíváncsiságom erősebb. Miután visszatértem a "valóságba", megfogtam a táskámat és hazaindultam. 
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina   

Amikor egy rendőr újra iskolát látogat - hope&tina
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kitsune Haruka & Hiraga Natsu VS Akari Tenshi & Nozara Shiba
» A hírszerzés