Autópálya - rendőrség
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Köln, Németország; 2021 Az autópálya – rendőrség aktívabb, mint valaha. Ellenfeleik gyorsak és veszélyesek. Semir Gerkhan és kollégái nap, mint nap az életüket kockáztatva mindent elkövetnek, hogy megóvják a civil közösség életét. Akció, krimi és rengeteg összekuszálódott szál, amit ki kell bogozni. A döntés a tiéd, hogy mihez kezdesz vele. Itt lehetsz rendőr vagy más szakmával rendelkező, állhatsz a rosszak oldalán vagy a jók mellé, akár még gyermek szerepébe is bújhatsz. Karakterednek csak a képzelet szab határt. Kedves Idegen számunkra nagy öröm, hogy ide tévedtél. Ez azt jelenti, hogy komolyan érdekel szerepjátékunk. Ha jól ismered a sorozatot és rajongsz érte akkor közöttünk a helyed. Nem kötelező a sorozatból választanod, lehet saját is. Hozd a barátodat és alkossatok egy párost akár. Egy kérésünk van csupán. Mielőtt játszani kezdesz olvasd el a világunk leírását és a szabályzatot, hogy tisztában légy a mi történt és mit kell betartanod. Amit kínálunk családias hangulat, segítőkész staff és megannyi kaland. Nézz hát szét és foglald el a téged megillető helyet. a Staff
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Emma Schwarz
2017. május 18.
Felhívások
Chatbox
A hónap legjobbjai

A hónap férfi arca

A hónap női arca

A hónap előtörténete

A hónap játéka

A hónap legaktívabbja

A hónap szerelmespárja
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Sarah Jane keresettjei
Melinda Kranich Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Okt. 02, 2019 4:21 pm

» Alexander Kranich
Melinda Kranich Emptyby Alexander Kranich Pént. Dec. 29, 2017 10:31 pm

» Testvérek gyakorolnak - alida&mark
Melinda Kranich Emptyby Christina Engelhardt Vas. Nov. 12, 2017 11:19 pm

» egy barátság akkor és most - mimi&sarah
Melinda Kranich Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Nov. 01, 2017 10:02 pm

» Világunk leírása
Melinda Kranich Emptyby Isolde Maria Schrankmann Hétf. Júl. 31, 2017 8:37 pm

» Múltat a jelenbe - melinda&tina
Melinda Kranich Emptyby Christina Engelhardt Szer. Aug. 17, 2016 9:31 pm

» Reagsablon kérése
Melinda Kranich Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Aug. 06, 2016 7:56 pm

» Kész vagyok
Melinda Kranich Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:54 am

» Mark Alexander Kranich
Melinda Kranich Emptyby Isolde Maria Schrankmann Kedd Aug. 02, 2016 10:53 am

» Léonard Dupont
Melinda Kranich Emptyby Isolde Maria Schrankmann Csüt. Júl. 07, 2016 9:43 pm

» Tina & Sarah & Saskia - Az első nap
Melinda Kranich Emptyby Saskia Seidel Csüt. Júl. 07, 2016 9:31 pm

» A remény csillogása (18+) - zack&sarah
Melinda Kranich Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szer. Júl. 06, 2016 10:52 pm

» Se veled se nélküled - zack & sarah
Melinda Kranich Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:13 pm

» Másnapok és másállapotok melinda&sarah
Melinda Kranich Emptyby Dr. Sarah J. Williams Szomb. Júl. 02, 2016 3:12 pm

» Néhány fontosabb dolog
Melinda Kranich Emptyby Isolde Maria Schrankmann Szomb. Jún. 25, 2016 9:11 pm

Statisztika

csoport
hölgy
úr
rendőrség
6
1
egészségügy
1
0

 

 Melinda Kranich

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Melinda Kranich

Melinda Kranich


Hozzászólások száma : 16
Age : 23
Lakhely : Köln
Foglalkozás : rendőr
Rang : újonc (padkoptató)

Melinda Kranich Empty
TémanyitásTárgy: Melinda Kranich   Melinda Kranich EmptyHétf. Május 04, 2015 10:30 pm


Melinda Kranich




Név: Melinda Alexandra Kranich
Becenév: Mel, Meli, Lököttke
Életkor: 18
Születési hely, idő: Berlin, 1997. 01. 01.
Nem:
Foglalkozás: rendőr diák
Hobbi: olvasás
Társ: Christina Engelhardt
Párkapcsolat: egyedülálló


~Family~

Anya: Susanne Kranich, 37, rossz volt, ma már nem tartjuk a kapcsolatot
Apa: Frank "Frankie" Kranich,  59, állandóan bántott, nem tartom vele a kapcsolatot
Testvér: Tom Kranich, 37 éves lenne, nagyon jó volt a kapcsolatom vele, ő nevelt fel
Egyéb: nincs


~My life~

A nevem Melinda Kranich. 1997. január első napján születtem Berlinben, abban az évben én lettem az év első babája. Koraszülöttként jöttem a világra, azonban úgy festett, hogy sikeresen túlvészeltem az időszakot. A hátrányomat körülbelül 1 éves koromban vették észre, amikor a többiek már elindultak, azonban én még felállni is alig bírtam. Kivizsgálások hada következett és kiderült, hogy gyengék a lábizmaim, ami miatt egy kis csizmát kaptam. Az orvosok azt mondták, hogy kellő gyógytornával ezt elnőhetem, azonban a szüleim nem akartak járatni. Ezután minden gyökeresen megváltozott. Megkaptam a „nyomorék” jelzőt és bántani kezdtek. Övvel, vasalóval, mindennel, ami éppen a kezükbe akadt. Ahogy elkezdtem óvodába járni megtanultam, hogy ha esetleg apám rossz állapotban jön haza, akkor bújjak el. Ahogy nőttem fel, megtudtam, hogy van két felnőtt testvérem. Az apánk közös, az anyjukat megcsalta az enyémmel. Az anyám annyi idős, mint a bátyám. Körülbelül 3 és fél éves voltam mikor kezdtem feladni mindent és már nem rejtegettem a sebeimet. Ha meleg volt rövid ujjú pólóban voltam, ha felcsúszott a pólóm mikor éppen csináltam valamit, nem hagytam abba, hogy lehúzzam. Ekkor jöttek rá az óvónők, hogy valami gond van és értesítették a gyámhivatalt. Egy időre nevelőotthonba kerültem, amíg megtalálják a testvéreimet. A nővérem hallani sem akart rólam, azonban a bátyám eljött értem és magával vitt. Az autópálya-rendőrségnél dolgozott és ő akkor volt 24 éves. Beíratott gyógytornára és leszoktatott arról, hogy bármiben is másabbnak érezzem magam, mint a velem egykorúak. Szerettem vele lenni. Mikor elérkezett a családalapításhoz, akkor sem mondott le rólam, én is a család tagja lettem. Tom volt a második apám. 4 évet töltöttünk el együtt, akkor voltam 8 éves, mikor meghalt. Egy éjjel bevetés közben lelőtték és belehalt. Egy darabig a padlóra kerültem és senkit nem akartam látni. Az elkövetőket pár év után sem találták meg. 13 évesen csavarogni kezdtem, cigiztem, ittam, mindent megtettem, amit nem kellett volna, nem érdekelt az életem. A mindig kitűnő tanulóból így lett egy csapásra kicsapáshoz közel álló kamasz. Végül mikor pályaválasztás elé kerültem eldöntöttem: rendőr leszek és bosszút állok a testvérem haláláért. Ezután úgy kezdtem el tanulni, hogy felvegyenek a szakközépiskolába rendvédelem szakra. Most vagyok 18 éves, érettségizek és a 2 éves szakosodásom a rendőrnyomozó lesz. Gyakorlati időmet ott töltöm, ahol a bátyám is dolgozott és így bele tudom ásni magam a régi idők aktájába is. Minél közelebb értem a célomhoz, annál erősebb lett bennem a bosszúvágy. Tanító társamnak a bátyám feleségét kaptam, akivel így is néha utáltunk egy légtérben tartózkodni, de tudtam, hogy a szíve mélyén szeret engem. Első ránézésre egy zakkant lánynak, de engem csupán a bosszúm vezérel és akit szeretem, amellett kitartok. A 10. születésnapomra a bátyámtól kaptam egy nyakláncot, amelyben az ő arcképe van, hogy az majd elkísér engem és mindig a szívében leszek. A nyakláncot azóta sem vettem le és soha nem is fogom. Ő volt, aki segített rajtam. Itt az ideje, hogy én is viszonozzam. Szóval vigyázzatok szemetek, Melinda Kranich megtalál titeket!


~I’m a…~

Jellem: Szókimondó vadóc lány vagyok, első benyomásra egy igazi bunkó, de csupán egy bosszúszomjas lány vagyok
Kinézet: magas, barna hosszú hajú, kicsit göndör, barna szemű lány vagyok, egészségesen vékony, kicsit barnás bőrű
Félelmek:
★ vihar
★ hogy ismét találkoznom kell a szüleimmel
Erőssége(i):
★ futás
★ szimulálás
Gyengesége(i):
★ leblokkolok, ha valaki bármit is tud a gyerekkoromról
★ a Bátyám


~Other~

Személyes tárgya(i): egy szív alakú szétnyitható nyaklánc, amelyben a Bátyám fotója van
Különleges ismertetőjegye(i): nincs
Szolgálati autó: Sötétkék Mercedes CLK 200-as
Avatár alany: Daniela Aedo


Vissza az elejére Go down
Isolde Maria Schrankmann
főállamügyész
Isolde Maria Schrankmann


Hozzászólások száma : 46
Age : 59
Lakhely : Berlin
Foglalkozás : államügyész
Rang : főállamügyész

Melinda Kranich Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melinda Kranich   Melinda Kranich EmptySzomb. Jún. 27, 2015 9:12 pm


Kedves Melinda!



Először is örülök, hogy itt vagy közöttünk! Másodszor nagyon sajnálom a bátyádat. Jó ember volt és nem érdemelte ezt a sorsot. Pont úgy, ahogyan te sem érdemeltél ilyen életet! Mit is mondhatnék? Találd meg a tesód gyilkosát és ültesd le! Megérdemlik! Most pedig nem is tartanálak fel! A karakterlapod elfogadva! Irány a játéktér! Very Happy Szórakoztasd egy kicsit a társadat! És ne feledd csak bízz önmagadban! Smile


Vissza az elejére Go down
https://autobahnpolizei.hungarianforum.net
 
Melinda Kranich
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Melinda Kranich keresettjei
» Alida Melinda Kranich
» Alexander Kranich
» Mark Alexander Kranich
» Másnapok és másállapotok melinda&sarah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Autópálya - rendőrség :: Karaktereink :: My story... :: Hölgyek-
Ugrás: